Jump to content
Dogomania

Piękna nieśmiała Lili o bursztynowych oczkach prosi o trzymanie kciuków w poniedziałek bo na horyzoncie pojawił się domek.


Onaa

Recommended Posts

Dziękuję że jesteście u sunieczki.

Ona wyjeżdża  ze schroniska we wtorek.

Sunia nie ma jeszcze imienia. Na dobry początek dostanie część pieniążków po Rabarbaku, ale poza tym nie ma ani jednej deklaracji stałej ani jednorazowej :(. Pierwszy raz tak wyciągam psiaka, ale to wszystko tak szybko się potoczyło , mam nadzieję że nie zostaniemy same z sunieczką ? Dla niej to szansa na dobre godne psie życie.

 

Link to comment
Share on other sites

Ta sunia od pierwszego spojrzenia na zdjęcia spędzała mi sen z powiek, przemyślałam i przepłakałam niejedną noc, kombinując, jak jej pomóc....a tu nagle pomoc nadeszła... Onaa - DZIĘKUJĘ !!!

Choć ostatnio deklaracji wiele mam, to dla niej choć skromne 20 zł stałej dam, a na początek styczniową podwójnie wpłacę :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ta śliczna perełka chociaż jedną rzecz ma już opłaconą: transport :) Udało się bazarek zakończyć sukcesem: wspólnymi siłami zebraliśmy 1030zł. Właśnie przed chwilą przelałam Panu Maciejowi pieniądze na transport: 200zł za sunię i 250zł za Burego Niewidzialnego Jaagi. Dziękuję wszystkim za udział w bazarku. Na pewno dzięki temu Opiekunkom psiaków będzie lżej :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2021 o 19:38, kropka73 napisał:

Dziekuję za zaproszenie i będę kibicować sunieczce

 

Poprosze nr konta - podrzucę coś na dobry początek

 

Witam i bardzo dziękuję.

Dnia 23.01.2021 o 08:57, mari23 napisał:

Ta sunia od pierwszego spojrzenia na zdjęcia spędzała mi sen z powiek, przemyślałam i przepłakałam niejedną noc, kombinując, jak jej pomóc....a tu nagle pomoc nadeszła... Onaa - DZIĘKUJĘ !!!

Choć ostatnio deklaracji wiele mam, to dla niej choć skromne 20 zł stałej dam, a na początek styczniową podwójnie wpłacę :) 

Mari23 bardzo dziękuję.

21 godzin temu, Tyśka) napisał:

Ta śliczna perełka chociaż jedną rzecz ma już opłaconą: transport :) Udało się bazarek zakończyć sukcesem: wspólnymi siłami zebraliśmy 1030zł. Właśnie przed chwilą przelałam Panu Maciejowi pieniądze na transport: 200zł za sunię i 250zł za Burego Niewidzialnego Jaagi. Dziękuję wszystkim za udział w bazarku. Na pewno dzięki temu Opiekunkom psiaków będzie lżej :)

Bardzo dziękuję - przynajmniej o koszty transportu nie trzeba będzie się już martwić.

5 godzin temu, teresaa118 napisał:

To ja melduje sie ze stala 50 zl miesiecznie, konto

Ślicznie Ci dziękuję.

26 minut temu, Anula napisał:

Anulko bardzo dziękuję za pomoc dla suni. Tolu dziękuję że pomyślałaś o tej sunieczce.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

 

1 godzinę temu, Anula napisał:

 

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Witam i bardzo dziękuję.

Mari23 bardzo dziękuję.

Bardzo dziękuję - przynajmniej o koszty transportu nie trzeba będzie się już martwić.

Ślicznie Ci dziękuję.

Anulko bardzo dziękuję za pomoc dla suni. Tolu dziękuję że pomyślałaś o tej sunieczce.

Pięknie dziękuję:)Ta sunia bardzo zapadla mi w  serce, pojawiała się na zdjęciach na zamojskim już  dawno. Wiem, że nie ma deklaracji, więc taka pomoc na pewno bardzo się przyda. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyśka) napisał:

Wiadomo jak się ona miewa?

Kojarzy mi się z Lunką, która była u anecik oraz Balbinką, która była u kiyoshi. Urocza.

Już nie pamiętam, czy Hania tutaj pisała, czy  mówiła, ze sunia jak się ją głaszcze, to robi ogromne oczy i ze jest dosyc nieśmiala.

Ale chciałoby się więcej informacji, tez jetem bardzo ciekawa, jak sunia się zaprezentowała w tych pierwszych dniach;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...