Jump to content
Dogomania

Piękna nieśmiała Lili o bursztynowych oczkach prosi o trzymanie kciuków w poniedziałek bo na horyzoncie pojawił się domek.


Onaa

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tola napisał:

Już nie pamiętam, czy Hania tutaj pisała, czy  mówiła, ze sunia jak się ją głaszcze, to robi ogromne oczy i ze jest dosyc nieśmiala.

Ale chciałoby się więcej informacji, tez jetem bardzo ciekawa, jak sunia się zaprezentowała w tych pierwszych dniach;)

A czy Hania ma podesłany wątek.Przeważnie jest tak,że jak ma wątek wchodzi na niego zaraz i pisze o psiaku.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

A czy Hania ma podesłany wątek.Przeważnie jest tak,że jak ma wątek wchodzi na niego zaraz i pisze o psiaku.

Hania na pewno tu pisala jak sunia byla w drodze ze czekaja na nia.. 

Potem tu nie zajrzałam ale moze tak jak wiele osob mogla miec problem z napisaniem czegokolwiek ...

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Anula napisał:

A czy Hania ma podesłany wątek.Przeważnie jest tak,że jak ma wątek wchodzi na niego zaraz i pisze o psiaku.

 

8 minut temu, Tianku napisał:

Hania na pewno tu pisala jak sunia byla w drodze ze czekaja na nia.. 

Potem tu nie zajrzałam ale moze tak jak wiele osob mogla miec problem z napisaniem czegokolwiek ...

Też wydaje mi się, że Hania tu była...

Link to comment
Share on other sites

Byłam byłam, napiszę wszystko od początku. Sunia przyjechała do nas po 3 w nocy. Transporter był zasikany okropnie, jeszcze nigdy nie spotkałam się z czymś takim. W domu głównie siedzi w kącie, obserwuje, patrzy gdzie by tu można czmychnąć. Kiedy ją głaszczę, to patrzy na mnie swoimi dużymi pięknymi oczami, ale zdarzyło się też, że wciska głowę w kąt. Na dworze na smyczy 10 kroków idzie, potem staje, albo się wycofuje, chce uciec, schować się gdzieś.

Sunia ma około 4 lata, została odrobaczona i dostała krople na pchły i kleszcze.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, szafirka napisał:

Byłam byłam, napiszę wszystko od początku. Sunia przyjechała do nas po 3 w nocy. Transporter był zasikany okropnie, jeszcze nigdy nie spotkałam się z czymś takim. W domu głównie siedzi w kącie, obserwuje, patrzy gdzie by tu można czmychnąć. Kiedy ją głaszczę, to patrzy na mnie swoimi dużymi pięknymi oczami, ale zdarzyło się też, że wciska głowę w kąt. Na dworze na smyczy 10 kroków idzie, potem staje, albo się wycofuje, chce uciec, schować się gdzieś.

Sunia ma około 4 lata, została odrobaczona i dostała krople na pchły i kleszcze.

10 kroków na smyczy to tyle, ile robiła w boksie...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2021 o 19:12, Tola napisał:

A ja jeszcze raz pokażę sunię  - ostatnie chwile w schronisku - wypis

IMG-20210126-WA0001.jpg

Ponieważ znikły posty z kilku dni, to napiszę tylko że gdy sunia wyjeżdżała ze schroniska to było bardzo dużo śniegu i bidulka nie chciała wyjść z budynku tak że trzeba ją było ze schroniska wywieźć na taczkach :).

Dnia 24.01.2021 o 16:23, lunarmermaid napisał:

I ja dla sunieczki deklaruję 20 zł stałej. 

Bardzo dziękuję.

3 godziny temu, Nadziejka napisał:

Najlepsiutkiego czarnusiu niezwykla   

Coś ma w sobie sunieczka :).

Dnia 24.01.2021 o 15:33, Anula napisał:

Anulko pieniążki już na koncie sunieczki 50  Gify kwiaty ideas | kwiaty, gify, piękne róże.

Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Piękna nieśmiała Lili o bursztynowych oczkach w ostatniej chwili udało się jej opuścić schronisko prosi o wszelką pomoc..

Kochana sunieczka, jest śliczna :). Tylko jeszcze wystraszona, widać że niepewnie się czuje, troszkę jest zestresowana, ale przecież dopiero co przyjechała. Bardzo się cieszę,że udało się ją zabrać i jest już bezpieczna i zaopiekowana.

Nazwałam ją LILI.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Te jej oczy obraz jej duszy. Biedna...nauczy się innego życia niż schronisko to i przestanie się wciskać w kąt.

to prawda - piękne ma oczy, piękne, choć jeszcze niepewne, smutne spojrzenie... nie wie jeszcze tego, co my wiemy - teraz już będzie tylko dobrze, lepiej...najlepiej!

Poszedł przelew dla Lili :)

Link to comment
Share on other sites

Hania podesłała mi parę zdjęć  z zimowych zabaw Heidi i  Belmondo; w ogrodzie była też Lili, bardzo ucieszyłam się ze sunia daje radę i bardzo stara się pokonać ten swój strach...

Tutaj z zamojskim Belmondo

 

Tobie też udało się wyjechać z tego schroniska?

received_233782754893955.jpg

received_765910647695650.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...