Jump to content
Dogomania

Piękna nieśmiała Lili o bursztynowych oczkach prosi o trzymanie kciuków w poniedziałek bo na horyzoncie pojawił się domek.


Onaa

Recommended Posts

Przepraszam , że dopiero teraz, ale byłam wcześniej umówiona z koleżanką z bloku obok.

Wszystko wskazuje na to , że Lili ma domek. Oczywiście decyzja należy do Onaa.

Państwo mieszkają we własnościowym mieszkanku  bardzo ładnie urządzonym.

Decyzja o adopcji psa zapadła dawno tylko czekali na odpowiedni moment. I właśnie nadszedł. Oboje pracują w dużym stopniu zdalnie , więc Lili mało byłaby sama w domu.

Oboje mieli w domach rodzinnych psy , więc mają rozeznanie o  ich potrzebach , ale chętnie poczytali instrukcję sporządzoną przez Sowę i razem ją omówiliśmy.

Oboje zakochali się w oczach Lili , chcieliby jak najszybciej pojechać po nią, ale z powodów rodzinnych będzie to możliwe w niedzielę.

Wyrazili też chęć pokrycia kosztów związanych z Lili. Dokładnie nie wiem co mieli na myśli, ale sądzę , że Ona  może wrócić do tematu.

Pokazałam wątek Lili na dogomanii i państwo chętnie będą o niej pisać i wysyłać zdjęcia.

Imię zostaje.

Czekam na ewentualne pytania.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że wizyta wypadła pomyślnie :). Potwierdziło to zdanie moje i Hani po rozmowie że domek fajny, odpowiedni.

Jeśli chodzi o koszty to rozmawiałam z Panią o kosztach transportu, ponieważ Państwo nie mają samochodu, więc pytali czy możliwe by byłoby żeby przywieźć Lili do nich, i ja potwierdziłam że możemy zorganizować transport, Pani pytała o koszty i ja powiedziałam że miło jak przyszły dom pokrywa lub partycypuje w kosztach transportu.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Poker napisał:

Państwo pojadą po Lili z bratem pani.

Miałam wrażenie, że chodziło im o inne koszty, bo pytali czy koszty ponoszą prywatne osoby co potwierdziłam.

Rozmawiałam z Panią, jeszcze się zastanowią dokładnie kiedy ale chcieliby faktycznie w niedzielę najwcześniej, ponieważ pani ma w pracy ważne rzeczy w tym tygodniu do zrobienia a chciałaby poświęcić pierwsze dni całkowicie Lilusi :).

Jeśli chodzi o koszty to Pani była pod wrażeniem tego co robimy dla tych biednych psiaków, i Państwo chcieliby chociaż trochę się dołożyć do kosztów związanych z Lili, żeby było na kolejnego pieska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Lili przyszły pieniążki od

lunarmermaid - 40złPulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

Paulina H. z fb - 10złPulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

MIkAgi - 30zł Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

mari23 - 20zł Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

edit

i Radek - 20zł Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

bardzo dziękuję :).

 

Opłaciłam hotelik za kwiecień 360zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kciuki bardzo się przydadzą bo mamy problem z transportem, Państwo nie są mobilni i niestety nie udało im zorganizować transportu ze swojej strony w innym dniu niż niedziela, więc teraz trzeba zorganizować transport płatny i dowieźć Lili do jej domku który już na nią bardzo czeka.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Onaa napisał:

Kciuki bardzo się przydadzą bo mamy problem z transportem, Państwo nie są mobilni i niestety nie udało im zorganizować transportu ze swojej strony w innym dniu niż niedziela, więc teraz trzeba zorganizować transport płatny i dowieźć Lili do jej domku który już na nią bardzo czeka.

To może poczekać do niedzieli?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, teresaa118 napisał:

Oferuję transport zwierząt ( pieski, kotki ) na terenie Polski. Startuję z Warszawy.
Wystawiam faktury. 1 km to 78 gr. z całości trasy. Licencja.
I co najważniejsze serducho do zwierząt 🙂
Tel. 510173656 lub priv messenger

 

Zajrzałam za linkiem na fb i pojawiła mi się wiadomość od Szafirki :) - rozmawiała z Panem i Szafirki zawiozą Lili do domku w przyszłym tygoniu a Państwo opłacą transport i majowy pobyt Lili w hoteliku :).

Tak że już na spokojnie czekamy aż Lili zagości w swoim domku :).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Onaa napisał:

Zajrzałam za linkiem na fb i pojawiła mi się wiadomość od Szafirki 🙂 - rozmawiała z Panem i Szafirki zawiozą Lili do domku w przyszłym tygoniu a Państwo opłacą transport i majowy pobyt Lili w hoteliku :).

I to jest dobra wiadomość!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...