Jump to content
Dogomania

Piękna nieśmiała Lili o bursztynowych oczkach prosi o trzymanie kciuków w poniedziałek bo na horyzoncie pojawił się domek.


Onaa

Recommended Posts

Dnia 13.04.2021 o 10:28, Tyśka) napisał:

Bardzo Ci dziękuję Tysiu Zobacz obraz źródłowy. Jaki piękny tekst - dziękuję :).

Hania mi napisała, że Lili w kłębie ma 39cm. Obydwie stwierdziłyśmy że na zdjęciach nie widać jej urok i że w rzeczywistości Lilusia jest ładniejsza :).

Następne zdjęcia będą jak będzie słoneczko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2021 o 17:32, Onaa napisał:

Bardzo Ci dziękuję Tysiu Zobacz obraz źródłowy. Jaki piękny tekst - dziękuję :).

Hania mi napisała, że Lili w kłębie ma 39cm. Obydwie stwierdziłyśmy że na zdjęciach nie widać jej urok i że w rzeczywistości Lilusia jest ładniejsza :).

Następne zdjęcia będą jak będzie słoneczko.

ona na zdjęciach jest śliczna, to jaka piękna musi być "na żywo".... gdzie TEN domek ???

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tola napisał:

Mnie sunia zachwyca od dawna, mam nadzieję że teraz to już telefony się rozdzwonią.

Mnie też zachwyciła jeszcze za schroniskowymi kratami, cudna jest, tylko troszkę nieśmiała, delikatna.

Też mam nadzieje, że telefony się rozdzwonią, a wśród nich TEN jeden, najwłaściwszy telefon i najwspanialszy domek dla Lili.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2021 o 19:45, Tola napisał:

Zdjęcia piękne, ta czerwień podkreśla urodę Lili. 

Też to zauważyłam :).

Dnia 18.04.2021 o 12:23, mari23 napisał:

Mnie też zachwyciła jeszcze za schroniskowymi kratami, cudna jest, tylko troszkę nieśmiała, delikatna.

Też mam nadzieje, że telefony się rozdzwonią, a wśród nich TEN jeden, najwłaściwszy telefon i najwspanialszy domek dla Lili.

Jest domek na horyzoncie :), więc bardzo Was proszę o trzymanie kciuków w poniedziałek o 16ej.

Do Szafirki zadzwoniła Pani, która razem z partnerem wypatrzyła Lilunię na olx, ujęła ich spojrzeniem i usposobieniem, ponieważ oni są spokojnymi domatorami i takiego też pieska szukają, wysłałam pani także dwa filmy z Lili, żeby zobaczyła jaka sunia jest "na żywo", Lili byłaby pierwszym wspólnym pieskiem Państwa. Wcześniej pani miała pieska w domu rodzinnym a pan miał przez 17 lat jamniczka.

Domek jest we Wrocławiu, to mieszkanie w bloku, obok jest ładny zielony kawałek do spacerowania wg mapy google :) a dalej są dwa parki. Poprosiłam o wizytę przedadopcyjną nieocenioną Poker i zgodziła się :), za co jej bardzo dziękuję.

 

Dnia 28.04.2021 o 20:40, lunarmermaid napisał:

Czy dotarła wpłata ode mnie za marzec i kwiecień? Nie jest ujęta w rozliczeniu na pierwszej stronie. 

Co nowego u ślicznotki? 

Sprawdzę i potwierdzę-na pewno są na koncie Liluni :), przepraszam lunarmermaid za opóźnienie w informacji ale trochę spraw mi się nałożyło i tylko tak na szybko biegnę po wątkach.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Piękna nieśmiała Lili o bursztynowych oczkach prosi o trzymanie kciuków w poniedziałek bo na horyzoncie pojawił się domek.

Jestem umówiona na 16 w poniedziałek. i teraz powiem Wam bombę. Otóż ludzie mieszkają w mieszkaniu , obok którego myśmy mieszkali przez 14 lat !!! Taka  sytuacja może się chyba zdarzyć statystycznie 1 x na miliony. Oczywiści oni nie mieszkali w tym czasie.

Wokół są bardzo ładne tereny spacerowe.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...