Jump to content
Dogomania

Piękna nieśmiała Lili o bursztynowych oczkach prosi o trzymanie kciuków w poniedziałek bo na horyzoncie pojawił się domek.


Onaa

Recommended Posts

Nie mam telefonów ws Lili. Napisała do mnie tylko jedna Pani z Wrocławia, która ma doga i chciałaby wiedzieć, czy Lili go zaakceptuje. Odpisałam, że zapraszamy w odwiedziny z pieskiem i zobaczymy, na co Pani odpisała, że dobrze by było, abym ja przyjechała z Lili do niej, aby zobaczyć jak sunia zachowa się u Pani w domu, więc odpisałam, że nie jeździmy na wycieczki do potencjalnych domów, aby niepotrzebnie nie stresować psów i podałam nr tel. do Marty jako Pani z Fundacji, ale z tego co wiem Pani nie zadzwoniła do Toli. Czekamy na kolejny, konkretniejszy telefon.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Nie mam telefonów ws Lili. Napisała do mnie tylko jedna Pani z Wrocławia, która ma doga i chciałaby wiedzieć, czy Lili go zaakceptuje. Odpisałam, że zapraszamy w odwiedziny z pieskiem i zobaczymy, na co Pani odpisała, że dobrze by było, abym ja przyjechała z Lili do niej, aby zobaczyć jak sunia zachowa się u Pani w domu, więc odpisałam, że nie jeździmy na wycieczki do potencjalnych domów, aby niepotrzebnie nie stresować psów i podałam nr tel. do Marty jako Pani z Fundacji, ale z tego co wiem Pani nie zadzwoniła do Toli. Czekamy na kolejny, konkretniejszy telefon.

Pani zdzwoniła przed chwilką. 

Mają się zastanowić i dać znać, wtedy dam kontakt do Onaa.

Ja osobiście nie bardzo widzę Lili w domu z bardzo energicznym 60 kg psem.

Pani ma jeszcze malutkie dziecko, rozmowa była utrudniona, bo dziecko płakało. 

Lili potrzebuje spokojnego domu, który da jej wsparcie i czas.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2021 o 19:53, b-b napisał:

Ludzie są coraz bardziej  porąbani - delikatnie mówiąc.

Bardzo delikatnie to ujęłaś....wie o tym każdy, kto ogłasza psiaki. Najbardziej mam ochotę reagować na pytania osób starszych o szczeniaka albo młodziutkiego pieska, a kiedy proponuję trochę starszego ( nie staruszka), kilkuletniego, słyszę : "taki stary!?"  "sama jesteś stara!" - mam ochotę krzyczeć, ale tylko kończę rozmowę...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2021 o 10:02, mari23 napisał:

Bardzo delikatnie to ujęłaś....wie o tym każdy, kto ogłasza psiaki. Najbardziej mam ochotę reagować na pytania osób starszych o szczeniaka albo młodziutkiego pieska, a kiedy proponuję trochę starszego ( nie staruszka), kilkuletniego, słyszę : "taki stary!?"  "sama jesteś stara!" - mam ochotę krzyczeć, ale tylko kończę rozmowę...

A nie kończę rozmowy tylko tłumaczę i dzięki temu już kilka starszych psów ma domki.

Ludzie czasami po prostu nie myślą naszymi kategoriami i po wytłumaczeniu zgadzają się na starszego psa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2021 o 22:27, Tola napisał:

Na OLX sporo odkryć nr tel, a do Hani nit nie dzwoni.

Ja zrobiłam Lili dwa ogłoszenia, może ktoś jeszcze mógłby pomóc ?

Niestety mój tekst jest skromny, nie potrafię się pięknie rozpisywać a o Lili chyba tak trzeba bo jak widać narazie nikogo za bardzo nie zainteresowała, mimo że to niewielka urocza suczka. A może po prostu po szale na KOkoska kiedy przez 10 dni codziennie ktoś o niego pytał i chłopak mimo że większy starszy pojechał po ponad dwóch miesiącach do swojego domku, i mi się w głowie poprzewracało ;).

Dnia 25.03.2021 o 10:33, teresaa118 napisał:

Dla Lilugrafik.png.50134c3cce8cd534bd1cdf8018282adc.pngsi-pokraczusi alimenty na kwartal z zyczeniami szybkiego znalezienia domku i wlasnych glaskaczy

 

Dnia 1.04.2021 o 14:41, szafirka napisał:

Za pobyt Lili w hotelu w marcu poproszę 310 zł.

Opłacone.

Dnia 1.04.2021 o 23:24, Radek napisał:

Kwietniowa deklaracja dzisiaj powędrowała.

 

Dnia 6.04.2021 o 21:27, Tola napisał:

Zea pokryła koszt zakupu karmy dla Lili - 145 zl

1617281891945.jpg

Tolu, serdecznie dziękuję ZEA za pomoc dla Lilusi Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl.

 

A na konto Lili wpłynęły pieniążki od

teresaa118 - 150zł  Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

Radka - 20zł Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

MIkAgi - 30zł Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

mari23 - 20zł Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

bardzo dziękuję :).

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

Mogę Lilkę ogłosić, ale czy ktoś mógłby zebrać wszystkie jej ogłoszenia w jeden post? Będzie mi łatwiej:)

 

1 godzinę temu, mari23 napisał:

mogę wesprzeć ogłaszanie i też na jakieś miasto zrobić ogłoszenie

 

Bardzo Wam dziękuję :).

 

Ogłoszenia LILI:

Tola

https://www.olx.pl/d/oferta/urocza-lagodna-lili-do-adopcji-CID103-IDIGoEI.html

Wrocław

Onaa

https://www.olx.pl/d/oferta/na-dobry-dom-czeka-slodka-niesmiala-lila-CID103-IDJa8V3.html

Wrocław

https://www.olx.pl/d/oferta/niewielka-urocza-suczka-lileczka-do-adopcji-CID103-IDJa8nV.html

Kraków

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Onaa napisał:

To może ja przeniosę na inne miasto, bo ma 2 na Wrocław?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...