Jump to content
Dogomania

Piękna nieśmiała Lili o bursztynowych oczkach prosi o trzymanie kciuków w poniedziałek bo na horyzoncie pojawił się domek.


Onaa

Recommended Posts

Na razie u Lili nic nowego i tak sobie myślę, że można zacząć ją powoli ogłaszać. Ostatnio mieliśmy odwiedziny małżeństwa, które szukało psiaka do adopcji i pokazałam m.in. Lili. Państwo jej nie wybrali, ale Lili była w miarę kontaktowa, podeszła do Pani, kiedy ona przykucnęła, dała się pogłaskać, wyczochrać za uszkami. Myślę, że dom nie musi być koniecznie z psami, jako jedynaczka też sobie poradzi i jak zaufa, to będzie wierną przyjaciółką. Zrobię na dniach jakieś zdjęcia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani z Bielska B. w sprawie mamusi z łańcucha -  Fani.

Pani ma już pieska, szuka suni do adopcji i b. ujęło ją spojrzenie Fani.

Ponieważ Fani nie bardzo nadaje się do domu, w którym jest już jakiś piesek, opowiedziałam o Lili -  że podobne spojrzenie, podobna budowa, waga;  wysłałam zdjęcia.

Co z tego będzie - zobaczymy, pani ma jutro dzwonić do szafirki, jak dalej będzie zainteresowana to kontakt przekażę Onaa.

Pisałam dzisiaj z Hanią i trochę zmartwił mnie temat  smyczy u Lili, bo to jednak może być  problem przy adopcji do bloku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2021 o 12:53, szafirka napisał:

Za luty za hotel poproszę 280 zł.

Zapłacone :).

Dnia 8.03.2021 o 14:27, Aska7 napisał:

Co taka zestresowana dziewczynka ?

No troszkę tak. Może nie przepada za zdjęciami. A może w sesji domowej kanapowej lepiej by się odnalazła :) ?

Dnia 8.03.2021 o 16:18, b-b napisał:

Jak się nikt w tym jej spojrzeniu nie zakocha...to ja już nie wiem

IMG_20210308_114940_380x600.jpg

 

Jeśli będzie potrzebna pomoc w ogłoszeniach to ja  mogę zrobić tylko tekstu ja nie napiszę :/

Dziękuję b-b :). A na tym zdjęciu to spojrzenie Lilusi urzeka :).

10 godzin temu, Tola napisał:

Dziękuję Tolu :).

10 godzin temu, Tola napisał:

Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani z Bielska B. w sprawie mamusi z łańcucha -  Fani.

Pani ma już pieska, szuka suni do adopcji i b. ujęło ją spojrzenie Fani.

Ponieważ Fani nie bardzo nadaje się do domu, w którym jest już jakiś piesek, opowiedziałam o Lili -  że podobne spojrzenie, podobna budowa, waga;  wysłałam zdjęcia.

Co z tego będzie - zobaczymy, pani ma jutro dzwonić do szafirki, jak dalej będzie zainteresowana to kontakt przekażę Onaa.

Pisałam dzisiaj z Hanią i trochę zmartwił mnie temat  smyczy u Lili, bo to jednak może być  problem przy adopcji do bloku.

Już wszystko wiem. Czekamy na rozwój sprawy. 

 

A na konto Lili wpłynęły pieniążki od

Radka - 20zł Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

MIkAgi - 30zł Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

mari23 - 20zł Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

Onaa - 44,41zł Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

i 10zł od Pauliny z fb Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

- ślicznie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2021 o 16:18, b-b napisał:

Jak się nikt w tym jej spojrzeniu nie zakocha...to ja już nie wiem

IMG_20210308_114940_380x600.jpg

 

Jeśli będzie potrzebna pomoc w ogłoszeniach to ja  mogę zrobić tylko tekstu ja nie napiszę :/

Ja się zakochałam jeszcze w spojrzeniu zza schroniskowych krat....ale co jej po moim zakochaniu.... :(

Mam nadzieje, że domek znajdzie tak cudny, jak ona sama cudna jest - tego jej życzę!!!! ( i nam wszystkim ;))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Szafirko za zdjęcia :). Widać, że Lilusia szczęśliwa.

Jeśli chodzi o domek który pojawił się na horyzoncie, to niestety pojawiły się w trakcie rozmów wątpliwości i niejasności, tak że szukamy domku.

Gdyby ktoś mógł jeszcze porobić ogłoszenia Lili, zwrócę za olx albo wyróżnię.

Ogłaszać to chyba na Zieloną Górę, POznań, Kraków, nie wiem, gdzie jszcze ? Wrocław ? Gorzów Wlkp. ?

Ja dopiero dzisiaj na dogo  - 16 marca minęła pierwsza rocznica śmierci mojego kochanego Ninusia :(. Jak ten czas leci, nie mogę uwierzyć, że to już rok minął odkąd go nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2021 o 17:02, Onaa napisał:

Dziękuję Szafirko za zdjęcia :). Widać, że Lilusia szczęśliwa.

Jeśli chodzi o domek który pojawił się na horyzoncie, to niestety pojawiły się w trakcie rozmów wątpliwości i niejasności, tak że szukamy domku.

Gdyby ktoś mógł jeszcze porobić ogłoszenia Lili, zwrócę za olx albo wyróżnię.

Ogłaszać to chyba na Zieloną Górę, POznań, Kraków, nie wiem, gdzie jszcze ? Wrocław ? Gorzów Wlkp. ?

Ja dopiero dzisiaj na dogo  - 16 marca minęła pierwsza rocznica śmierci mojego kochanego Ninusia :(. Jak ten czas leci, nie mogę uwierzyć, że to już rok minął odkąd go nie ma.

Na Wrocław już ma, dobrze byłoby wyróżnić, zawsze to większa szansa, że ktoś sunię zauważy.

 

Rozumiem, to nadal smutny dla Ciebie czas Reniu, to jeszcze świeża rana, chociaż ból i tęsknota po stracie zwierzaka  długo jeszcze człowiekowi towarzyszą.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...