Jump to content
Dogomania

Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 26.11.2021 o 09:22, Jaaga napisał:

Zapomniałam w rozliczeniu na pierwszej ująć karmę, za która zapłaciłam Elik. Już dopisuję.

Potwierdzam odbiór kwoty 92,50 zł w dniu 25.11. 
Dzisiaj dostałam mail z informacją, że karma zostanie dostarczona dzisiaj.

Predict - a service by DPD
blank.gif
blank.gif blank.gif
blank.gif
Drogi Odbiorco,
 
Dziś doręczamy Twoją paczkę 1000379896560U
Możesz ją odebrać bezpiecznie - na zewnątrz lub poproś o pozostawienie w portierni/recepcji
Uzgodnij z kurierem najbezpieczniejszy dla Ciebie sposób dostawy.

Poinformuj kuriera jeżeli przebywasz na kwarantannie.

Kurier Jacek - 691174741
 
 
Nie możesz odebrać paczki? Nic straconego! Sprawdź nowe, już dostępne w całej Polsce funkcjonalności portalu Moja Paczka: https://mojapaczka.dpd.com.pl
 
Portal pozwala na przekierowanie, zmianę daty doręczenia, rezygnację z paczki i przekierowanie do punktu Pickup.
 
Nadawca:
Taniakarma
SUPER ZOO Sp. z o.o.
 
Odbiorca:
UL. KASZxxxxA 17
xxxxx JAxxxxxxxWICE, PL
 
Numer referencyjny przesyłki 1:
Numer referencyjny przesyłki 2:
blank.gif
blank.gif
blank.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 17.12.2021 o 15:19, teresaa118 napisał:

A u mnie juz Nowy rok z platnosciami, poszla stala kwartalna dla Boryska z zyczeniami wlasnego "ludzia"

Ślicznie dziękuję, sprawdzę konto i potwierdzę.

 

Dnia 17.12.2021 o 16:58, Tyśka) napisał:

Jak się miewa pieszczoch Borys?

Jest z mężem, jak przyjeżdżam na weekend to się stale dopomina pieszczot i szczeka nawołująco. Troszkę już ciężej mu się wstaje, ale jest prawie rok, więc nie ma się co dziwić, bo dla tak dużego psiaka, to dużo i tylko trzeba się cieszyć, że zdrówko nie szwankuje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 15:19, teresaa118 napisał:

A u mnie juz Nowy rok z platnosciami, poszla stala kwartalna dla Boryska z zyczeniami wlasnego "ludzia"

Czy mogę prosić o sprawdzenie i podanie daty wpłaty? przeglądnęłam cały grudzień i listopad i niestety nie widzę 😞 W tym czasie miałam kilka wpłat na szczeniaki z parwo. Te są i je porozliczałam. Tu pojawia się, że post z info był wstawiony 2 tyg. temu. Gdyby nie było wpłaty pod konkretną datą, to skontaktuję sie z bankiem o informację. Chyba, ze mam jakieś zaćmienie. Z konkretna datą sprawdzę jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

własnie z radością otworzyłam wiadomość na OLX Borysa.... radość prysła w ułamku sekundy... 

oto zapytanie:

Czy ten pies umie rzucać pustakami ? Ponieważ potrzebuje takiego na budowe.
 
i moja odpowiedź:
tak, rzuca , ale do pustaków i we właściciela, więc odradzam...
 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 11:10, teresaa118 napisał:

wplacilam tego dnia, w ktorym napisalam post, a wiec dzisiaj musi pojawic sie na koncie, kochana ciociu, bez paniki

Rzeczywiście, wpłata została zaksięgowana po 12.00. Bardzo dziękuję i juz uzupełniam rozliczenie.

Dnia 20.12.2021 o 11:50, mari23 napisał:

własnie z radością otworzyłam wiadomość na OLX Borysa.... radość prysła w ułamku sekundy... 

oto zapytanie:

Czy ten pies umie rzucać pustakami ? Ponieważ potrzebuje takiego na budowe.
 
i moja odpowiedź:
tak, rzuca , ale do pustaków i we właściciela, więc odradzam...
 

 

Mari, nie przejmuj się, szkoda nerwów na nudzącego się debila. Czasem mam ochotę takim odpisac, ale teraz już tego nie robię, bo oni liczą na to. Blokuję użytkownika i z głowy. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 11:50, mari23 napisał:

własnie z radością otworzyłam wiadomość na OLX Borysa.... radość prysła w ułamku sekundy... 

oto zapytanie:

Czy ten pies umie rzucać pustakami ? Ponieważ potrzebuje takiego na budowe.
 
i moja odpowiedź:
tak, rzuca , ale do pustaków i we właściciela, więc odradzam...
 

 

Wspaniała riposta, super   brawo.jpg.f80680fd7cb67247f7f853a17e231d72.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 20.01.2022 o 18:02, elik napisał:

Potęga piesio  🙂 

Trochę się ostatnio w klatce rozrósł, a osłabiły się mięsnie w tylnych łapkach, bo odkąd zimno, to mniej chce wychodzić, ale i tak dobrze się trzyma. Ważne, żeby bardziej nie przytył jak Maxim. Widziałaś może zdjęcia Maxima na moim FB? Jak leży, to tylko sam brzuch widać. Tak się odkarmił, ze jedt dwa razy większy, niż jak przyjechał.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 18:30, Jaaga napisał:

Trochę się ostatnio w klatce rozrósł, a osłabiły się mięsnie w tylnych łapkach, bo odkąd zimno, to mniej chce wychodzić, ale i tak dobrze się trzyma. Ważne, żeby bardziej nie przytył jak Maxim. Widziałaś może zdjęcia Maxima na moim FB? Jak leży, to tylko sam brzuch widać. Tak się odkarmił, ze jedt dwa razy większy, niż jak przyjechał.

Pięknie teraz wygląda, nie widać po nim, że miał takie przejścia.

Nie mam czasu biegać po fb chyba, w jakimś konkretnym celu  😞   Udostępniam Twoje psiaki, które pokazujesz, ale na więcej nie mam czasu  😞  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...