Jump to content
Dogomania

Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie


Jaaga

Recommended Posts

21 godzin temu, mari23 napisał:

Borys to prawdziwy miś przytulak - już w schronisku Quatro się na nim poznał i do niego się przytulał 🙂 🙂

Pamiętam to zdjęcie na którym Quatro opiera łepek na grzbiecie Boryska, moja teoria była taka, że Quatro chciał ogrzać Borysa :-))

Ktoś napisał że to raczej była oznaka dominacji, ale ja wolę nasze teorie... :-))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tola napisał:

Na koncie fundacji jest kolejna wpłata od Anuli za kojec - 30 zł (0.05)serce-ruchomy-obrazek-0261.gif

Dziękuję, zaraz dopisuję na pierwszej.

 

17 godzin temu, elik napisał:

To do Fundacji także można wpłacać raty za kojec?

Anula ma konto ZEA, wiec tam wpłaca swoje deklaracje, a Pani Anna na moje. To są dwie osoby, więc nie ma problemu z rozliczeniem. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, limonka80 napisał:

Tak dobrze widzieć zadowolonego z życia, zadbanego i uśmiechniętego psa - tak właśnie teraz wygląda Borys.

Cieszę się, że to widać. Łatwo dbac o jego sierść, bo lubi się czesać. Za większoscią psów ganiam ze szczotką, a Borys sam rozkłada się do czesania. Ma więc regularnie pielęgnowaną sierść.

Borys już całkiem zżył się z nami. Nawet zaczął szczekać i jest czujny, jak coś dzieje się za bramą. Wczesniej było mu wszystko obojętne, teraz zaczyna reagować w obronie swojego miejsca.

Chodzi za mną jak cień. To naprawdę bardzo sympatyczny pies.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2021 o 09:11, Jaaga napisał:

Cieszę się, że to widać. Łatwo dbac o jego sierść, bo lubi się czesać. Za większoscią psów ganiam ze szczotką, a Borys sam rozkłada się do czesania. Ma więc regularnie pielęgnowaną sierść.

Bardzo widać :-)), Bardzo widać :-)) To inny pies, podstawiony w miejsce Borysa...

Dnia 21.05.2021 o 09:11, Jaaga napisał:

Borys już całkiem zżył się z nami. Nawet zaczął szczekać i jest czujny, jak coś dzieje się za bramą. Wczesniej było mu wszystko obojętne, teraz zaczyna reagować w obronie swojego miejsca.

Chodzi za mną jak cień. To naprawdę bardzo sympatyczny pies.

Czuje że jest w domu, wśród swoich, więc tak się zachowuje.

Link to comment
Share on other sites

Slicznie dziękuję Pani Ani za kolejną wpłatę na kojec - 100 zł. Już wpisałam w rozliczenie kojca na pierwszej.

Wczoraj odpoczywaliśmy na trawce, bo było trochę wiecej słoneczka.

Wstawiam rozliczenie  z przychodni od Borysa, bo faktura na fundację est wspólna. 

20210526_121235.jpg

20210526_121315.jpg

20210526_132507.jpg

20210517_155351.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2021 o 13:38, limonka80 napisał:

Borynio na pierwszym zdjęciu wygląda rozbrajająco - taki duży misio śpioch.

Bo taki jest. Kilka dni temu Kaj zafundował mi mega stres i przedterminowy ekspresowy powrót męża z Gdańska. Ktoś oddrutował zabezpieczoną nową bramę i Kaj uciekł. Byłam samiutka na wsi, bez samochodu i przez 8 godz., do 2.00 w nocy go szukałam. Borys nie dosć, że nie uciekł, jak była okazja, to kiedy psy korzystajac z pustego domu, kiedy ja szukałam Kaja, władowały się do pokoju gdzie są koty, nie skrzywdził żadnego. Wyobraźcie sobie, że koty paradowały z psami po domu, jak wróciłam, a Borys nawet nie ruszył klatki z królikiem, na punkcie którego miał wczesniej totalnego fizia. Kocham po prostu tego dżentelmena. Wierzyć się nie chce, że w tak krótkim czasie  stał się domowym przytulaskiem. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
23 minuty temu, Tyśka) napisał:

Jaki poczciwina :)
Boryska stale ogłaszam na Opole oraz Wrocław, może ktoś wyróżniłby ogłoszenia?

Wyrózniłam oba, zaraz dodam koszt w rozliczeniu na pierwszej. Przy wrocławiski wyróżnieniu jest info, ze ważność ogłoszenia jest krótsza, niż czas wyróznienia, więc prosiłabym Cię, jak się skończy o aktywowanie, żeby było nadal widoczne.

koszt - 2x 12,72 zł=25,44 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...