Jump to content
Dogomania

Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie


Jaaga

Recommended Posts

Dzis tak ładnie świeciło słoneczko popołudniu,. że zdecydowałam się wziać Borysa na pierwszy dalszy spacer. I tu niespodzianka, chętnie wyszedł za bramę, idealnie chodzi na smyczy, poruszał się truchcikiem. Po prostu rewelacja. Obawiałam się, że będzie człapac i męczyć się, a świetnie się odnalazł na drodze. Interesowały go zapachy, tropy. Szedł po prostu doskonale. jedynie spłoszył się traktora z przyczepami, więc zeszłam na chwilę z nim do rowu.  

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Dzis tak ładnie świeciło słoneczko popołudniu,. że zdecydowałam się wziać Borysa na pierwszy dalszy spacer. I tu niespodzianka, chętnie wyszedł za bramę, idealnie chodzi na smyczy, poruszał się truchcikiem. Po prostu rewelacja. Obawiałam się, że będzie człapac i męczyć się, a świetnie się odnalazł na drodze. Interesowały go zapachy, tropy. Szedł po prostu doskonale. jedynie spłoszył się traktora z przyczepami, więc zeszłam na chwilę z nim do rowu.  

On też  szedł tak na smyczy z p. Maćkiem, do auta, po tym śniegu. Jak go wyprowadzili z boksu to myślałam, że trzeba mu będzie pomagać, wspierać, a tu nic z tych rzeczy - maszerował, jakby codziennie chodził na spacery. Może miał kiedyś dom, normalne psie życie, tylko coś się złego zadziało... Bo niektóre schroniskowe  i przed schroniskiem maja podłe życie.

IMG_20210126_103220.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś Borys jest juz po polno-leśnym spacerze. Jest rewelacyjny. To niesamowicie stabilny i opanowany psiak. Tylko na małe pierzasto/futrzaste stworzonka reaguje polowaniem. Dziś trafiliśmy na sarny i Linda na wózku popruła za nimi zapolować, a Borys je całkowicie olał. Mój Andrzej nie potrafi go polubić po Pietruszce, zdecydowanie faworyzuje Kokosa, który jest "jego" i nikogo nie zamierza uśmiercić. Bardzo mi brakuje Pietruszki, ale wiem, że Borys zrobił to instynktownie. Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze ktos, kto zobaczy w nim tak, jak ja wspaniałego psa. 

DSC08792.JPG

DSC08796.JPG

DSC08806.JPG

DSC08807.JPG

DSC08810.JPG

DSC08811.JPG

DSC08808.JPG

DSC08809.JPG

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2021 o 21:07, Tola napisał:

Borys nie do poznania, to zupełnie inny pies! Cudownie widzieć go takiego odmienionego,  szczęśliwego, na swoim miejscu:). A Linda dopełnia ten cudowny widok:)

To prawda, gdyby nie to, że zdjęcia są na jego wątku - pewnie bym pomyślała: "podobny do Borysa, tylko dużo młodszy i zdrowszy" ;) Linda śliczna i radosna :) piękne fotki, napatrzeć się nie można!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...