Jump to content
Dogomania

Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 20.01.2022 o 18:39, elik napisał:

Pięknie teraz wygląda, nie widać po nim, że miał takie przejścia.

Nie mam czasu biegać po fb chyba, w jakimś konkretnym celu  😞   Udostępniam Twoje psiaki, które pokazujesz, ale na więcej nie mam czasu  😞  

No własnie, jego udostepniałam, dlatego myslałam ze go widziałaś 😉 Dziękuję Ci za udostepnianie i gdybyś jeszcze dała radę i Maxima udostepnić, to byłabym wdzięczna. Zawsze ktoś może któregoś wyparzy i zabije mu do niego serducho.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 15:41, Jaaga napisał:

Dzisiejszy Borynio 🙂

DSC07780 (1).JPG

DSC07781 (1).JPG

 

Dnia 20.01.2022 o 18:30, Jaaga napisał:

Trochę się ostatnio w klatce rozrósł, a osłabiły się mięsnie w tylnych łapkach, bo odkąd zimno, to mniej chce wychodzić, ale i tak dobrze się trzyma. Ważne, żeby bardziej nie przytył jak Maxim. Widziałaś może zdjęcia Maxima na moim FB? Jak leży, to tylko sam brzuch widać. Tak się odkarmił, ze jedt dwa razy większy, niż jak przyjechał.

                ❤️  ❤️  ❤️  

Borysiu przecudowny pozdrawiam przytulam calunia druzynke 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 18:46, Jaaga napisał:

No własnie, jego udostepniałam, dlatego myslałam ze go widziałaś 😉 Dziękuję Ci za udostepnianie i gdybyś jeszcze dała radę i Maxima udostepnić, to byłabym wdzięczna. Zawsze ktoś może któregoś wyparzy i zabije mu do niego serducho.

Udostępniłam i jego, ale poryczałam się gdy zeszłam niżej i zobaczyłam resztki tego biedaka na Ukrainie. Udostępniłam też i jego  😞   Nie będę mogła spać  😞 😞 🙂 

EDIT

Usnęłam dopiero po 3-ciej, a budzik obudził mnie o 5:30. Jestem półprzytomna  😞 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 20.01.2022 o 18:46, Jaaga napisał:

No własnie, jego udostepniałam, dlatego myslałam ze go widziałaś 😉 Dziękuję Ci za udostepnianie i gdybyś jeszcze dała radę i Maxima udostepnić, to byłabym wdzięczna. Zawsze ktoś może któregoś wyparzy i zabije mu do niego serducho.

Jaga udostępnij znowu u siebie, bo spadły gdzieś na dół i nie widać, a znowu udostępniłabym obu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 15.02.2022 o 20:31, mari23 napisał:

Dostałam 50% promocyjnej zniżki na OLX więc znów wypromowałam ślicznego Borysa w opcji MAXI na miesiąc.

Mam nadzieję, że Borys się o tym nie dowie 😉

Mari, dziękuję. Podaj mi konto na priv, to zwrócę, a za to możesz wyróżnić  innego. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 21:44, Jaaga napisał:

Mari, dziękuję. Podaj mi konto na priv, to zwrócę, a za to możesz wyróżnić  innego. 

Absolutnie żadnego zwracania, to dla Boryska kochanego ode mnie ❤️ 

Właśnie dostałam wiadomość na OLX  od Klaudyny: "Jestem zainteresowana adopcją Borysa".

Oczywiście poprosiłam o telefon pod podany w ogłoszeniu numer :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 22.03.2022 o 12:52, teresaa118 napisał:

Poszly alimenty dla Borysa na drugi kwartal i zyczeniami szybkiego domku

dziękuję, pieniadze są na koncie. Już wpisuję w rozliczenia.

Dnia 22.03.2022 o 21:02, mari23 napisał:

Odwiedzam mojego ulubieńca ❤️ 

Wszystko we względnym porządku, choć juz widzę że ma trudności ze wstawaniem. Jest u nas ponad rok, to dla takiego staruszka i tak szmat czasu. Kiedy szedł na spacerze z córką i oglądnęłam się do tyłu, to widać wyraźnie, że chodzi już trudniej, kołysze się i chód jest nierówny. Kiedy chodzi luzem, to nie rzuca się w oczy.

Juz nie odnowiłam wyróżnienia swojego ogloszenia. Chyba nie ma sensu mu szukać domu. Nie wiem, czy ktoś chciałby psa tak dużego z perspektywą pogorszenia funkcjonowania.

Za to jest kochany jak zwykle. Teraz tylko zaczyna gubić podszerstek i trochę przy nim czesania. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.03.2022 o 10:05, Jaaga napisał:

dziękuję, pieniadze są na koncie. Już wpisuję w rozliczenia.

Wszystko we względnym porządku, choć juz widzę że ma trudności ze wstawaniem. Jest u nas ponad rok, to dla takiego staruszka i tak szmat czasu. Kiedy szedł na spacerze z córką i oglądnęłam się do tyłu, to widać wyraźnie, że chodzi już trudniej, kołysze się i chód jest nierówny. Kiedy chodzi luzem, to nie rzuca się w oczy.

Juz nie odnowiłam wyróżnienia swojego ogloszenia. Chyba nie ma sensu mu szukać domu. Nie wiem, czy ktoś chciałby psa tak dużego z perspektywą pogorszenia funkcjonowania.

Za to jest kochany jak zwykle. Teraz tylko zaczyna gubić podszerstek i trochę przy nim czesania. 

Z czesaniem ja już nie nadążam, prawie wszystkie uznały, że czas zmienić szatę na wiosenną 😉

Też myślę, że ogłaszanie Borysa nie ma sensu, nawet gdyby znalazł się chetny domek, to chyba sam pies szczęśliwy by nie był z tego powodu, wręcz przeciwnie - zmiana i stres mogłyby negatywnie wpłynąć na jego zdrowie.

Borys jest u Ciebie szczęśliwy i niech tak zostanie ❤️ 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2022 o 12:17, Aska7 napisał:

Straszny pieszczoch 😄

zazdroszczę Ci możliwości przytulenia go ❤️

jak patrzę na jego zdjęcia, mam straszną chęć przytulenia i ucałowania tego cudnego stareńkiego pycholka ❤️ 

moje ogłoszenie wygasło i też nie będę już go odnawiać, nigdzie przecież nie będzie szczęśliwszy - dla niego DOM jest u Jaagi 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...