Jump to content
Dogomania

Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie


Jaaga

Recommended Posts

22 godziny temu, Tola napisał:

Nie rozumiem ludzi, po co dawać nadzieję?

Chociaż lepiej, że teraz zrezygnowali, niż mieliby zadzwonić po paru tyg czy miesiącach.

Borys na pewno byłby teraz szczęśliwy, jakby wiedział, co mu się szykuje;)

Tez nie rozumiem, sama się umówiła. Tak, Borys jest szczęśliwy w swoim życiu. Od jakiegoś czasu nauczył się monotonnym poszczekiwaniem informować, jak coś chce.  Zawsze reagujemy i sprawdzamy, wiec teraz nawet jak chce się poprzytulać czy mu się nudzi, to szczeka. Taki cwaniak z niego. panie w przychodni nim się zachwycają, że taki grzeczny i poczciwy, a na ostatniej wizycie pochwaliła go Pani doktor, ze teraz tak ładnie wygląda i zebrał się z takiego stanu, w jakim był na początku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Borys wygrał życie.

 

Tak sobie pomyślałam, w innym temacie zupełnie, ale tak przeszło mi przez myśl, może w lecznicy można wywieszać ogłoszenie o psiakach do adopcji, które są pod Twoja opieką, Jaaga? Może stali bywalcy lecznicy kiedyś by zdecydowali sie na psiaka po przejściach? 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tyśka) napisał:

Borys wygrał życie.

 

Tak sobie pomyślałam, w innym temacie zupełnie, ale tak przeszło mi przez myśl, może w lecznicy można wywieszać ogłoszenie o psiakach do adopcji, które są pod Twoja opieką, Jaaga? Może stali bywalcy lecznicy kiedyś by zdecydowali sie na psiaka po przejściach? 

Nie ma sensu. To małe miasto składające się glównie z ogromnego osiedla przy kopalni otoczone wsiami, gdzie psy w większosci żyją w kojcach lub sa puszczane luzem, az zgina pod kołami. Nawet nasza wetka mówi, że po co im te psy, bo nie są wcale wypuszczane z kojców i jak przyjeżdża je szczepić p. wsciekliźnie, to własciciele często boją się wyprowadzić swojego psa. Dla nich to po prostu alarm za miskę jedzenia. Kilka osób dzwoniło z polecenia wetki, ale  to takie, ze myślały, że robią mi łaskę, ze wezma szczeniaka. O ankiecie, wizycie nawet nigdy nie słyszały. Nawet nikt z bloków nie zdecydował się nigdy na rasowego szczeniaka z polecenia, bo dla nich to kosmos. Kupują za kilka stówek psiaka w typie i mają rasowca, więc po co przepłacać za papier.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Anula napisał:

Jaga w poście rozliczeniowym jest pomyłka dotycząca moich wpłat za kojec

Tak powinny wyglądać:

01.02.21 - 30,00zł

03.03.21 - 30,00zł

01.04.21 - 30,00zł

02.05.21 - 30,00zł

01.06.21 - 30,00zł

01.07.21 - 30,00zł

01.08.21 - 30,00zł

02.09.21 - 30,00zł

 

Dziękuję, rano poprawię,bo teraz jestem na telefonie i gdzieś podziałam sobie okulary.  Nawet nie wiedziałam , ze jeszcze wpłacałaś do września, bo była mowa o 6 ratach i już kojec rozliczyłam. Chyba nawet Tola nie podała. 

Link to comment
Share on other sites

Anula, już poprawiłam wpłaty na ZEA w rozliczeniu, ślicznie Ci dziękuję za pomoc.

Jednak chyba Borys nie ma szczęścia do zainteresowanych, bo wczoraj miała dzwonić ta druga pani i nie zadzwoniła. Po kąpieli zaczął mu bardzo wychodzić podszerstek, wczoraj więc wyczesałam dokładnie chłopaka, bo wszystko gubi w domu. Pielęgnacja przy nim, to sama przyjemność, tak lubi czesanie. Inne psy mąż musi trzymać, a ja czeszę, a tylko Borys i Ciapciak wręcz włażą na mnie, żeby ich wyczesać. Jak czeszę jednego, to drugi się przepycha i włazi mniędzy nas. Obaj robią to samo i lecą do mnie, jak tylko zobaczą mnie ze szczotką.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2021 o 20:08, Jaaga napisał:

Dziękuję, rano poprawię,bo teraz jestem na telefonie i gdzieś podziałam sobie okulary.  Nawet nie wiedziałam , ze jeszcze wpłacałaś do września, bo była mowa o 6 ratach i już kojec rozliczyłam. Chyba nawet Tola nie podała. 

Ja zadeklarowałam 10 rat po 30zł. począwszy od lutego.Mój dług to jeszcze pozostały 2 raty,które zamierzam wpłacić.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Anula napisał:

Ja zadeklarowałam 10 rat po 30zł. począwszy od lutego.Mój dług to jeszcze pozostały 2 raty,które zamierzam wpłacić.

Anula, dziękuję Ci bardzo, ale Borys nie ma teraz dużych potrzeb i udało się mu zebrać zabezpieczenie na przyszłość. Jesli chcesz jeszcze wpłacić te dwie raty, to może przeznaczysz je na innego zwierzaka w potrzebie pod opieką ZEA? Szkoda, żeby pieniądze leżały na koncie, kiedy innemu moga się przydać. Nawet na początku nie myślałam, że Borysa uda się ogarnąć i zabezpieczyć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2021 o 17:09, limonka80 napisał:

 

Boryniowi chyba łepek posiwiał ....

Może, wy bardziej widzicie na zdjeciach, ja widzę go na co dzień, to nie zauważam. Jednak jest u nas już dziewiąty miesiąc, a w tym wieku szyciej widac upływ czasu, niż u kilkulatka.

Dnia 12.09.2021 o 22:45, Tola napisał:

Na koncie fundacji jest kolejna wpłata od Anuli za kojec - 30 zł (03.09)serce-ruchomy-obrazek-0261.gif

Anula, dziękuję bardzo. Tolu dzięki za informację. Zaraz aktualizuję rozliczenie.

 

3 godziny temu, mari23 napisał:

Ależ on kochany, ten "portret pieszczocha" zaraz ukradnę do ogłoszenia ❤️

Dziękuję bardzo za stała aktualizację głoszenia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2021 o 22:45, Tola napisał:

Na koncie fundacji jest kolejna wpłata od Anuli za kojec - 30 zł (03.09)serce-ruchomy-obrazek-0261.gif

Tolu, teraz patrzę w rozliczeni i jest to wpłata, którą już wczesniej ujęłam na pierwszej stronie, bo Anula ją tu podała. Wpłaciła 02.09, a Ty otrzymałas przelew 03.09.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostałam dziś promocję, więc odnowiłam promowanie ogłoszenia Boryska, do 30.10. ma MAXI promowane ogłoszenie. Dobrze, że on nie wie, bo by się na mnie zdenerwował, on u Jaagi szczęśliwy, a ja mu jakieś ogłoszenia promuję ;) ;) przecież on się nigdzie nie wybiera ;)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, mari23 napisał:

Dostałam dziś promocję, więc odnowiłam promowanie ogłoszenia Boryska, do 30.10. ma MAXI promowane ogłoszenie. Dobrze, że on nie wie, bo by się na mnie zdenerwował, on u Jaagi szczęśliwy, a ja mu jakieś ogłoszenia promuję 😉 😉 przecież on się nigdzie nie wybiera 😉

Mari, bardzo dziękuję za ogłaszanie i wyróznienie naszego kochanego misiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...