Jump to content
Dogomania

Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie


Jaaga

Recommended Posts

Popłakałam się dzisiaj po sms od Jagny, teraz jak czytam wpis z Fb i oglądam zdjęcia to dalej mi się płacze.

Myślę Jaaga, ze  Ty oczami duszy od razu widziałaś nie tylko starego, wychudzonego psa w schroniskowym boksie, ale widziałaś tez te wszystkie rany Borysa...

Prosiłam Cie dzisiaj o zarys tekstu do zbiórki na Ratujemy Zwierzaki - myślę,  ze świetnie nadaje się ten z Fb - co Ty na to?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A teraz jeszcze zdjęcia z wyjścia ze schroniska, niech będą, bo to też część historii Borysa...

Ponieważ  z powodu zasp wjazd do schroniska był niemożliwy, szliśmy pieszo do auta.

Borys radził sobie świetnie!

Wypis

IMG-20210126-WA0002.jpg

Idę z p. Maćkiem do Jagny...

IMG_20210126_103220.jpg

IMG_20210126_103226.jpg

Z moim TZ, p. Maciek szykuje miejsce.

IMG_20210126_103243.jpg

IMG_20210126_103247.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Proszę o niekomentowanie bo nam nie wydadzą psów.

Drugi raz Cię zacytuje, ale własnie mi nerwy puścily. Jesli kierownictwo lub pracownicy schroniska w Zamościu to czytają, to nawet dobrze. Borys po "głupim jasiu" ma nudności  i własnie zwrócił zawartość żołądka wraz z folią z parówek firmy Indykpol. Ktoś go w schronisku nakarmił  foliowanymi parówkami.  Pogratulowa inteligencji. Na wypadek, gdyby ta osoba sama kiedyś chciała zjeść parówki, to polecam najpierw usunąć folię, bo jest niestrawialna.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Mam odłożone pieniądze na wykonanie wiosną betonowego ogrodzenia i te pieniądze przeznaczyłam na oplacenie kojca . Na razie więc pozostaniemy w "bieda"opcji ogrodzeniowej, ale z kojcem dla Borysa. trzymajcie kciuki za nasze ogrodzenie, żeby dało radę do czasu spłaty kojca.  

Jaga, czy to znaczy, że odrzucasz propozycję rozi w sprawie pożyczenia kasy na kojec?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Jaga, czy to znaczy, że odrzucasz propozycję rozi w sprawie pożyczenia kasy na kojec?

Elu, nie odrzucam, tylko w te dni bez dogo musiałam jakoś to załatwić i doszłam do wniosku, że założe z tych pieniedzy na ogrodzenie. Bardzo doceniam propozycję Rozi, bo bezinteresownie zaoferowała pomoc i zadzialala w sytuacji bardzo kryzysowej.Tym bardziej, że te pieniądze musi od kogoś pożyczyć. Brakuje jeszcze 450 zł. Mam nadzieje, że uda się jakoś jeszcze nazbierać brakującą kwotę do 08.02.

 

30 minut temu, b-b napisał:

Czytam a łzy zalewają mi znowu klawiaturę....

Jaaga zapytam ponownie czy chcesz już wpłatę akonto mojego bazarku. Mogę 300zł przelać

Ślicznie dziękuję, musiałam przeoczyć, jak pytałaś. Jesli możesz, to poproszę. Jutro dostanę fakturę na te 680 zł za dzisiejsze leczenie, jesli z krwi nie wyniknie nic jeszcze.

Borys po zwymiotowaniu tych folii kiepsko się czuje. Połozył się na kanapie i spi. Nie wiem, czywszystko zwrócił.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, pyra napisał:

Serce się kraje. Zdawałoby się, że w schroniskach pracują empatyczni ludzie nie koniecznie kochający ale choć lubiący zwierzaki. Trzymam za Was kciuki, będę kibicować. Pozdrawiam

Moja wetka mówi, że niekoniecznie trzeba kochać/lubić zwierzęta do pracy z nimi, ale trzeba szanować.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

Postaram się na poniedziałek wystawić zbiórkę na Ratujemy Zwierzaki.

Ja już poprosiłam o pomoc Staruszkową Skarpetę, której jestem stałą deklarowiczką od lat.

Do tego wpłacę od siebie coś, a napisać nic nie potrafię, bo łzy klawiaturę zasłaniają :( :( :(

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jak on cudnie maszerowal matko jedyno kokany Borysiu jak szedles z Panami jak szedles ku lepszemu patrzam i rycze 

Niechaj bedzie lepsze niechaj bedzie kokany Tobie niechaj bedzie 

                 Modle ile sil za Ciebie Borysiu

Wszystcy wiemy ze ,,ludziska potowry ,,  powinny gnic gleboko ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Drugi raz Cię zacytuje, ale własnie mi nerwy puścily. Jesli kierownictwo lub pracownicy schroniska w Zamościu to czytają, to nawet dobrze. Borys po "głupim jasiu" ma nudności  i własnie zwrócił zawartość żołądka wraz z folią z parówek firmy Indykpol. Ktoś go w schronisku nakarmił  foliowanymi parówkami.  Pogratulowa inteligencji. Na wypadek, gdyby ta osoba sama kiedyś chciała zjeść parówki, to polecam najpierw usunąć folię, bo jest niestrawialna.

Akurat ta osoba to niech z folią zje!!!! Brak słów :( :(

Jaaga - czy wpłatę dla Borysa zrobić na to samo konto, które dla Amely było? Myślę o Twoim prywatnym (dla Amely i na ZEA, i na Twoje wpłacałam), żeby było szybciej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Ślicznie dziękuję, musiałam przeoczyć, jak pytałaś. Jesli możesz, to poproszę. Jutro dostanę fakturę na te 680 zł za dzisiejsze leczenie, jesli z krwi nie wyniknie nic jeszcze.

Borys po zwymiotowaniu tych folii kiepsko się czuje. Połozył się na kanapie i spi. Nie wiem, czywszystko zwrócił.

Przelałam 300zł

Czekam za jeszcze jedną wpłatą i 1 wyjaśnieniem i resztę postaram się zaraz przesłać jak tylko wszystko się wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Borys jest przepięknym psem ale mocno zaniedbanym.A kanapa w jego przypadku bardzo mocno należy się mu po tym co przeszedł.

I przeuroczo na niej wygląda.
W ogóle jest uroczym, bardzo wzruszającym psem 
167790950_serce8.gif.27a099037f9e9c07aaf06ecefcad6c17.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...