Jump to content
Dogomania

Na jedzonko i diagnostykę tego kociego mruczka!


kinga_kinga7

Recommended Posts

Kochani, do mojej babci przybłąkał się taki mruczek, jest jeszcze bojaźliwy, wycofany, ale małymi kroczkami jest lepiej z dnia na dzień, już podchodzi, ale pogłaskać się nie da. Jest to kocurek, uff dobrze, ale i nie

Już kiedyś ktoś podrzucił kotkę w ciąży, której nie mogłam tam na zostawić i przywiozłam do mnie. Ponieważ dziadki mieszkają przy lesie to wiadomo, że najłatwiej tu pozbyć się problemu. Mimo, że to kocur uważam, że też musi zostać wykastrowany, wcześniej jednak przebadany itp . Bazarek szybki, cegiełkowy, ale może uda mi się znaleźć choć trochę ciuszków, zdjęcie kotka tylko mam takie, dzisiaj robione, byłam i zawiozłam jedzonko, teraz u dziadków jest ciocia, oni już zapominają a ja muszę pomyśleć o tym biedaku, ciocia nie jest tu na stałe, wyjeżdża... Nie zostawię go przecież Tu, nie ja! Pomóżcie! Bazarek potrwa do końca stycznia do godz 22:00

 

 

IMG_20210116_111945889_HDR.jpg

Link to comment
Share on other sites

Miś z sercem-Printed art-cyfrowy plik-Walentynki-niedźwiedź | Etsy

          Sciskam ogromnie za kotunka  za wszytkie kotunki

 Pozdrawiam razem z naszymi siedmioma tygryskami

Na szczescia nasze juz sa nie wychodace , i nie uciekajace, tylko w domku, u Babuni , u synciowej Mamy i u mojej psiapsiolki cudnej

Boje co bedzie jak znajde kolejne biedunki..

W domku Nadziejkowem nasza ukochana lalusia pucusia Burzynka 

ledwie toleruje nasze dwa tygrysie

 Czy u was tez okropne mroziska?

          Trzymajcie sie trzymajcie cieplo

        Cegielenke choc za 8 zl poprosze

Link to comment
Share on other sites

Kupić cegiełki nie mogę ale jeżeli ktoś zechciałby kupić 2 nowe ściereczki i zimowy komin to pieniądze byłyby dla kotka

Ściereczki nowe Zwoltex 50x70 cm CW 9,00 KT 12,00

P1060191.JPG.1d48b0ddea6991f18156571c68e4b5da.JPG

P1060202.JPG.a1927e187888b41666e0f918a2ecc82b.JPG

i komin - nowy, ręcznie robiony z włóczki 30% wełny i 70% akrylu, szerokość 31 cm i wysokość 40 cm - CW 30,00 KT 45,00

IMG_5474.JPG.2225b8138161976666b26fe94930e864.JPG

 

Na moich bazarkach są inne kolory ściereczek i kominów. Gdyby ktoś chciał

zamienić kolory to proszę o PW. Może się uda.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Miś z sercem-Printed art-cyfrowy plik-Walentynki-niedźwiedź | Etsy

          Sciskam ogromnie za kotunka  za wszytkie kotunki

 Pozdrawiam razem z naszymi siedmioma tygryskami

Na szczescia nasze juz sa nie wychodace , i nie uciekajace, tylko w domku, u Babuni , u synciowej Mamy i u mojej psiapsiolki cudnej

Boje co bedzie jak znajde kolejne biedunki..

W domku Nadziejkowem nasza ukochana lalusia pucusia Burzynka 

ledwie toleruje nasze dwa tygrysie

 Czy u was tez okropne mroziska?

          Trzymajcie sie trzymajcie cieplo

        Cegielenke choc za 8 zl poprosze

Nadziejko kochaana ! Dzięki zacegiełkę :) U nas też mrozi a śniegu mamy ogrom i ciągle pada... Tego kocurka od babci nie mogę zabrać, chyba bo moja adoptowana kotka panicznie boi się innych, ona nie umie się bronić, poprzednio jak przywiozłam tą kotkę Nutkę, na pewno pamiętasz tą kocią rodzinkę? To ona tylko z domu i nie chciała wchodzić, a do pokoju w, którym była Nutka nawet nie weszła, z progu zaglądała i fukała 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Kupić cegiełki nie mogę ale jeżeli ktoś zechciałby kupić 2 nowe ściereczki i zimowy komin to pieniądze byłyby dla kotka

Ściereczki nowe Zwoltex 50x70 cm CW 9,00 KT 12,00

P1060191.JPG.1d48b0ddea6991f18156571c68e4b5da.JPG

P1060202.JPG.a1927e187888b41666e0f918a2ecc82b.JPG

i komin - nowy, ręcznie robiony z włóczki 30% wełny i 70% akrylu, szerokość 31 cm i wysokość 40 cm - CW 30,00 KT 45,00

IMG_5474.JPG.2225b8138161976666b26fe94930e864.JPG

 

Na moich bazarkach są inne kolory ściereczek i kominów. Gdyby ktoś chciał

zamienić kolory to proszę o PW. Może się uda.

 

Jo ! Ty i tak zawsze nam pomagasz, rozumiem przecież, że nie zawsze można, ale liczą się chęci i dziękujemy Ci za fanty :) :) Dorzucę do postu rezerwowego

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, agat21 napisał:

Dziękuję za zaproszenie na bazarek, na razie nie pomogę, mój psiak w tym miesiącu miał bardzo kosztowną operację stawu kolanowego :(

                  Agatko stokroc pozdrawiam sciskam za nuneczka Twojego DO USUNIĘCIA ~~~Ciuszki dla zamojskich staruszków 4.02 - 21.00 - Page 4 -  Zakończone - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...