Jump to content
Dogomania

Już w DS. Belmondo z Zamościa ma szansę na odmianę losu i wyjazd do Szafirki. Czy nam pomożecie?


Jo37

Recommended Posts

13 minut temu, szafirka napisał:

Zapomniałam dopisać, że jestem przekonana, że Belmi jest z łańcucha, czy tam czymś gdzieśbył przywiązany, ponieważ jest bardzo czuły na ruch smyczy i jak stałam trzymając go, to on kręcił się  wokoło zawijając mnie tą smyczą.

Niekoniecznie. Mała Tycia na pewno nie była na łańcuchu ,a też tak mnie zawija. Wiele psów nieprzywyczajonych do smyczy tak robi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Belmondo podniósł już ogon, jest zainteresowany otoczeniem, tj. krzakami i płotem - obwąchuje zapachy i prześwietla ogrodzenie, czy aby na pewno nie ma którędy się podkopać. Nie reaguje na nas w zasadzie w ogóle, prawie tak jakby nie słyszał. Kiedy zaczynam go głaskać, to na chwilę się spina, ale po chwili rozluźnia i nie odchodzi, więc podoba mu się dotyk. Czekamy aż się rozkręci chłopak.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Belmo już się ogarnął i jest wesołym pieskiem, skacze na nas, cieszy się. Na dworze jeszcze nie zwraca na nas uwagi, nie reaguje na wołanie tak jak na filmiku sprzed kilku dni. Nie chce wychodzić na dwór, potem nie chce wracać, ale myślę, że i to sobie poukłada. Wet określił wiek podobnie jak w książeczce - ma około 4 lata, waży 10 kg. Powinien przytyć i myślę, że to nastąpi niebawem, ponieważ chętnie sobie je i to spore ilości. IMG_20210126_184052_800x600.jpg.2d9c776b4b5242a2026b6e5891ca8e5c.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hania podesłała mi dzisiaj zdjęcia bawiącej się na śniegu Heidi, ale i parę zdjęć innych zamojszczaków;).

Jest i Belmondo:)

received_763327327943164.jpg

received_739139287011947.jpg

 

Tutaj z zamojską nieśmiałą Lili...

Chyba wie, że jeszcze niedawno byli towarzyszami schroniskowej niedoli

received_765910647695650.jpg

received_233782754893955.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Szukając, komu by tu pomóc, bo po Milo zostało 272,10 zł ( ustalone z elik- opiekunką Milo), za podpowiedzią Toli  będzie to Belmondo i Oli - po równo czyli miesiąc pobytu w hoteliku dla każdego:)

Ponieważ jest to pomoc z konta stowarzyszenia, poproszę o fakturę ( rachunek)

 Faktura na całe 280 złotych :) może być na jednym rachunku z Oliwierem, który dostanie taką samą pomoc :)

dane do faktury ( albo rachunku )

Stowarzyszenie Help Animals

ul.Sienkiewicza 10A

55-320 Malczyce

NIP 9131603838

mail: [email protected]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...