Jump to content
Dogomania

Już w DS. Belmondo z Zamościa ma szansę na odmianę losu i wyjazd do Szafirki. Czy nam pomożecie?


Jo37

Recommended Posts

19 minut temu, szafirka napisał:

Miałam tylko 1 telefon ws Belmondo, ale nic konkretnego, zrobiłam post na stronie hotelu i udostępniłam w grupie adopcji lubuskich na fb i na razie cisza

w ogłoszeniu, które na Zielona Górę zrobiłam jest 18 pobrań nr tel., chyba OLX trochę podkręca wyniki... ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2021 o 13:06, mari23 napisał:

w ogłoszeniu, które na Zielona Górę zrobiłam jest 18 pobrań nr tel., chyba OLX trochę podkręca wyniki... ;)

Myślę że na takie ogłoszenia wchodzą rożni sprzedawcy usług przez telefon itp itd po to żeby pobrać numery telefonów i potem wydzwaniać do ludzi, no bo skąd by mieli numery tel. NIe wiem nie mają pojęcia czy co, że człowiek jak umieszcza takie ogłoszenie to z ogromną nadzieją patrzy na ilość pobrań nr telefonu i czeka że ktoś zadzwoni w jego sprawie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cudowny jest. :) Przypomina mi Szoguna(miał miesięczny epizod w zamojskim schronisku), z tym że Szogun ma klapnięte uszy. Szukałam mu intensywnie domu dłuuuugo, straciłam już nadzieję. W sumie znalazł po 3 albo 4 latach. W Rumii. Zamieszkal cudownie. 

Życzę takiej Rodziny Belmusiowi, tyle że szybciej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...