Jump to content
Dogomania

Już w DS. Belmondo z Zamościa ma szansę na odmianę losu i wyjazd do Szafirki. Czy nam pomożecie?


Jo37

Recommended Posts

Belmondo jest ostatnio reklamowany na schroniskowym profilu FB jako Kokos, nie wchodzi mi tu linkowanie:

Do adopcji poleca się dziś Kokos, który skacze jak piłeczka za każdym razem, gdy widzi blisko człowieka!
 to dorosły, terierowaty pies, o wadze ok. 10 kg,
bardzo aktywny, potrafi chodzić na smyczy, szuka aktywnego domu,
w boksie mieszka z innymi psami, z którymi dobrze się dogaduje,
nie przepada za kotami,
Link to comment
Share on other sites

A maluszek wygląda na taką cichą spokojną sierotkę, a tutaj wychodzi z niego terierowaty charakterek :). Miałam kiedyś niewielkiego terierka na dt to ze sobie trampolinę robił i uwielbiał skakać mi po brzuchu :).

Trzymam kciuki za psiaczka bo termin wyjazdu zbliża się już wielkimi krokami.

Link to comment
Share on other sites

Belmondo nie sprawiał problemu przy przenoszeniu, tylko ze on teraz taki smutny i cały się trzęsie, poprzeednim razem jak byłam było podobnie.

Dzwoniłam do Hani, żeby zmierzyła mu gorączkę, bo to nie jest ten radosny psiak, którego fotografowałam.

IMG_20210122_124735(1).jpg

IMG_20210122_102838.jpg

Link to comment
Share on other sites

Belmondo jest piękny, co prawda zaniedbany, ale wykąpiemy go, wyczeszemy i będzie błyszczał. Psiak troszkę niepewny, zdziwiony sytuacją, ale przytulaśny, gdy go głaszczę, to patrzy mi prosto w oczy, jakby mówił mi dotykasz mnie, a ja Cię kocham :) W nocy zdążył obwąchać trochę ogrodu, zjadł kolację i poszedł spać. Dzisiaj śniadanko opędzlowane, kupa prawidłowa, temperatura 37,5, więc w normie (konsultowane z wetem telefonicznie). Myślę, że powinien przytyć, bo żeberka wyczuwane są pod sierścią. Belmi jeszcze troszkę niepewny, ale pewnie niedługo rozkręci się, podniesie uszka i zobaczymy radość.

Dzisiaj dostał tabletkę na robaki, krople na pchły i kleszcze, kąpiel w poniedziałek.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...