Jump to content
Dogomania

Już w DS. Belmondo z Zamościa ma szansę na odmianę losu i wyjazd do Szafirki. Czy nam pomożecie?


Jo37

Recommended Posts

Witam wszystkich na wątku psiaka X, który opuści schronisko i rozpocznie lepsze życie.

Jutro czyli 16.01.20 okaże się, kto urodził się pod szczęśliwą gwiazdą i kto zostanie następcą Nuki.

Piesek będzie pod moją opieką i ja będę jego skarbnikiem. 

Uzupełnienie z 16.01

Po raz pierwszy mam taką sytuację, że z wybranym dla mnie psiakiem nie czuję więzi. Ale gwiazda zaświeciła

właśnie dla niego i on wyjedzie ze schroniska. Tola wymyśliła dla niego imię i od dziś będzie się nazywał Belmondo

ze względu na swoją "nienachalną" urodę.

Osoba odpowiedzialna: Jo37

Skarbnik: Jo37

 

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

Deklaracje stałe:

p.Ania ze Szczekocin - 50,00

 

Fundacja ZEA opłaca karmę i szczepienie na wirusówki

Deklaracje jednorazowe:

Spadek po Milo - 280,00 - ( opłacona faktura za hotelowanie w lutym)

Stan konta:  213,90 - 07.04

Wypłaty:

125,00 - hotelowanie w styczniu - 05.02

  45,00 - badanie - 15.02

270,00 - hotelowanie w marcu - 07.04 

 

Wpłaty:

Anula - 100,00 ( spadek po Czesterku ) - 25.01

Nesiowata - 20,00 - 04.02

p. Ania ze Szczekocin - 50,00- 19.02

Nesiowata - 20,00 - 03.03

Jo37 z bazarku - 137,10 - 11.03

Jo37 z bazarku - 65,00 - 12.03

p. Ania ze Szczekocin - 50,00 - 19.03

Jo37 z bazarku ( trzeci zimowy) - 211,80

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

I ja zaciskam za niewiadomego X ...

Dziękujemy.

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Trzymam   choć nie  wiem za kogo...

Ja też jeszcze nie.

3 godziny temu, Livka napisał:

Melduję się u szczęśliwca X :)

Witaj.

2 godziny temu, Isiak napisał:

Kolejnemu psiakowi odmieni się los :) Pozytywna wiadomość po tych wszystkich okropieństwach, które widziałam wczoraj na FB :((((

Nie oglądam bo nie mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Livka napisał:

Melduję się u szczęśliwca X :)

i ja się melduję :) dobrze, że choć jeszcze jedna bieda ma szansę na lepsze życie.

Nie wiem, kto, ale "obrazów" ciśnie mi się do głowy wiele, mam przed oczami zdjęcia... tyle cierpienia nie z ich winy, a przez złych ludzi :( :(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Jo37 napisał:

Nie oglądam bo nie mogę pomóc.

Też specjalnie po FB nie szukam, ale zawsze na coś okropnego trafię :( Dlatego nie znoszę FB, wpędza mnie w depresję. Gdyby nie to, że warsztaty mam na FB, to dawno bym stamtąd poszła :(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Onaa napisał:

Jestem i trzymam mocno kciuki za kolejną bidę, która dostanie szansę na dobre życie.

Dzięki.

3 godziny temu, mari23 napisał:

i ja się melduję :) dobrze, że choć jeszcze jedna bieda ma szansę na lepsze życie.

Nie wiem, kto, ale "obrazów" ciśnie mi się do głowy wiele, mam przed oczami zdjęcia... tyle cierpienia nie z ich winy, a przez złych ludzi :( :(

Do Szafirki może pojechać tylko mały piesek.

15 minut temu, Isiak napisał:

Też specjalnie po FB nie szukam, ale zawsze na coś okropnego trafię :( Dlatego nie znoszę FB, wpędza mnie w depresję. Gdyby nie to, że warsztaty mam na FB, to dawno bym stamtąd poszła :(

Ja zaglądam tylko do znajomych grup.

Na razie pogmatwała się sprawa transportu. Zobaczymy jutro co się zadzieje.

Link to comment
Share on other sites

  • Jo37 changed the title to Belmondo z Zamościa ma szansę na odmianę losu i wyjazd do Szafirki. Czy nam pomożecie?

 Pan  Maciek zadzwonił przed chwilą -  udało się przełożyć ten wyjazd psów z Lublina do Szczecina i 22.01. może zabrać Amika i 4 psy ze schroniska i to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale kwota niestety będzie wyższa, bo przystanków jest o wiele więcej.  Podałam  miejscowości, w których wysiadać będą poszczególne psy i czekam do jutra  na całościowy koszt.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-b napisał:

A wiadomo coś o Belmondo?

Ze zdjęcia wygląda na fajnego psiaczka :)

Niewiele wiadomo, ale jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi i to będzie jego wielki atut!

Belmondo w schronisku mieszka na otwartym wybiegu z dwoma starszymi pieskami, tuz przy budynku administracyjnym.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Tola napisał:

Niewiele wiadomo, ale jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi i to będzie jego wielki atut!

Belmondo w schronisku mieszka na otwartym wybiegu z dwoma starszymi pieskami, tuz przy budynku administracyjnym.

Jak pozytywnie nastawiony to ułatwia sprawę :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...