Jump to content
Dogomania

MARCELEK ZA TM :( Mały, drobny, zalękniony Marcelek poznaje prawdziwe psie życie. Pomóżcie w jego utrzymaniu, musimy mu zapewnić wszystko co najlepsze !


Livka

Recommended Posts

Chcielibyśmy pomóc każdemu z piesków; teraz pokryciem kosztów karmy na miesiąc, bo wtedy opłata za hotelik będzie niżśza i  pokryciem kosztów szczepienia i odrobaczenia.

Livka, anecik ma nasze dane do faktury, nie powinno być problemu.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Livka napisał:

Marcelek już dojechał.

Jest kłębkiem strachu.

W książeczce ma wpisany wiek - 11 lat.

To niemożliwe...Trzeba sprawdzić czip, bo ja dostałam wszystkie książeczki razem, potem na moją prośbę  pracownik zczytywał Kokoska i Belmondo, bo nie mogłam porozdzielac tych książeczek.  Może książeczki pomylone....

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

To niemożliwe...Trzeba sprawdzić czip, bo ja dostałam wszystkie książeczki razem, potem na moją prośbę  pracownik zczytywał Kokoska i Belmondo, bo nie mogłam porozdzielac tych książeczek.  Może książeczki pomylone....

Tyle wiem od Anecik.

Marcelek jest dzikuskiem, ciężko będzie z chipem. Wyzwaniem będzie założenie mu obroży.

Jednak jestem optymistką i z nadzieją patrzę w Marcelkową przyszłość.

Dzisiaj dostał pić i jeść, i święty spokój.

Niech odpoczywa.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Livka napisał:

Może faktycznie tak będzie prościej póki co.

Anecik ma czytnik, ale w tej chwili odczyt nie wchodzi w grę.

Kokos i Belmondo  mieli odczytany czip; jak jest pomyłka, to z Rudym lub z Oli. Trzeba poprosić szafirkę i dexterkę, aby sprawdziły; do Hani jutro napiszę. 

Link to comment
Share on other sites

Marcelek, biedny psiak, dzikusek i do tego gryzący ...

Dopiero w nocy zjadł swoje jedzonko i zasnął w przygotowanym przez Anecik posłanku.

Rano jednak przystąpił do akcji :(

Nie pozwala do siebie podejść, rzuca się na wyciągniętą w jego kierunku rękę z przysmakiem.

Nie pozwala założyć sobie linki, nie mówiąc o obroży.

Czeka nas wszystkich dużo pracy ... Anecik i Marcelka przede wszystkim.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Livka napisał:

Marcelek, biedny psiak, dzikusek i do tego gryzący ...

Dopiero w nocy zjadł swoje jedzonko i zasnął w przygotowanym przez Anecik posłanku.

Rano jednak przystąpił do akcji :(

Nie pozwala do siebie podejść, rzuca się na wyciągniętą w jego kierunku rękę z przysmakiem.

Nie pozwala założyć sobie linki, nie mówiąc o obroży.

Czeka nas wszystkich dużo pracy ... Anecik i Marcelka przede wszystkim.

 

Livko, uratowałas Marcelka, potrzeba czasu na oswojenie go, ale dostał szansę i to jest najważniejsze

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyśka) napisał:

A gdyby zamiast miski z jedzeniem podawać mu jedzenie mimochodem? Tzn. anecik przechodząc obok, podaje mu kilka kulek karmy i kompletnie nie zwracając na niego uwagi od razu odchodzi. Może tak powoli budowałby skojarzenie, że człowiek = jedzenie? Nie wiem czy to dobry pomysł, ale tak pomyślałam teraz.

Może Sowa coś podpowie.

Marcelek po otwarciu kontenerka wyskoczył jak z procy i wcisnął się w kącik swojego boksu. Przy jakiejkolwiek próbie podejścia do niego rzuca się z ząbkami. Smaczki na tą chwilę nie zdają egzaminu. Rzuca się na rękę nie na smaczek.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Livka napisał:

Marcelek po otwarciu kontenerka wyskoczył jak z procy i wcisnął się w kącik swojego boksu. Przy jakiejkolwiek próbie podejścia do niego rzuca się z ząbkami. Smaczki na tą chwilę nie zdają egzaminu. Rzuca się na rękę nie na smaczek.

Biedactwo, boi się 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...