Jump to content
Dogomania

MARCELEK ZA TM :( Mały, drobny, zalękniony Marcelek poznaje prawdziwe psie życie. Pomóżcie w jego utrzymaniu, musimy mu zapewnić wszystko co najlepsze !


Livka

Recommended Posts

Droga przed nami jeszcze daleka,ale zaczynam wierzyć,że obecnie daje jakąś nadzieję.

Tu specjalnie Wam nagrałam,że jak jest całe towarzystwo Marcelowi nie chce się wchodzić na wybiegu.Jak Marcel zostaje sam albo tylko z Mają ,to nie ma problemu.W kojcu,w domu idealnie słucha i migiem wchodzi.Bardzo dobrze klatka mu się kojarzy.

 

koniec:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, pyra napisał:

Jeśli stadko na hasło "idziemy" idzie tam gdzie iść powinno spróbowałabym dać szansę Marcelkowi aby szedł z towarzystwem a nie jechał w klatce. A nuż się uda?

Pyra, on by wyszedł razem, i nawet szedł może kawałek... i bardzo szybko znalazłby własną drogę :)....tak by to wyglądało:)

To są nowe zachowania Marcela na filmach,których wcześniej nie było.
Marcel nie nawiązywał kontaktów z psami (poza Majką jak miał humor) i obecnie go nie interesują,ale zaczął psy obserwować i robi  podejścia w naśladowaniu.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Livka napisał:

Piękne te filmiki :)

Wam to może być mało ciekawe :), Marcel stoi  i się rozgląda:),albo chodzi  przy mnie,albo nosem niuchnął moją nogę:) ..toż to najnormalniejsze rzeczy by się wydawało, ale nie w przypadku Marcelka:(...dla mnie wczorajszy dzień to był kosmos,bo tak wyluzowanego jeszcze go nie widziałam :) , zaskoczył mnie mega w wielu punktach i byłam bardzo szczęśliwa:):)...dziś postępów brak,ale i cofki na szczęście też nie było.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2021 o 20:30, Poker napisał:

Wszystko o Marcelku jest bardzo interesujące.

 

Dnia 6.06.2021 o 20:42, maarit napisał:

Wszystko nas interesuje 😁

Ok :)...a więc dziś rozpracował w części  to nowe czerwone posłanko:):)

Moja wina ,bo nie powinnam zostawiać Marcela w tym miejscu.

Pojechałam na godzinkę do miasteczka z Lumi i pomyślałam,że zostawię Marcelka w klatce  z suniami w przydomowej zagrodzie .Czasami już tu bywał z nami,widok jest na ulicę.Sunie kiedyś zawsze w domu zostawiałam,a to coś podkusiło mnie:(,..Majka lęk ma jak jej znikam i wydostała się z zagrody na drugie podwórko i widać Marcelkowi to musiało się udzielić:(...jak wszyscy byliśmy,to z zaciekawieniem grzecznie tu siedział.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2021 o 22:23, Poker napisał:

Zbuntował się chłopka, że  dziewczyna na wolności , a on siedzi za kratkami.

I że sam nie w swoim miejscu:(,.bo Maszka choć z boku,to jej nie uważa,a Majka się zmyła :(,...w  swoim kojcu ostatnio nie niszczy....na jego wybiegu zostawiam mu dziewczyny jak wychodzę,a to cos podkusiło,że lepiej jemu zrobię:(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Zbuntował się chłopka, że  dziewczyna na wolności , a on siedzi za kratkami.

Jeszcze raz pozwoliłam sobie zacytować Twój post,

 

I na początek tygodnia Marcelkowi płytę włączyłam:)...tekst pod nas pisany:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p.Magdą behawiorystką Marcelka na temat pojawienia się Lumi u nas jak również sytuacji z sofą.

Pani Magda powiedziała,że bardzo dobrze się stało,że Lumi trafiła do nas i właśnie teraz.
Dobrze,bo Marcelek musi się uczyć życia w grupie,a sytuacja z sofą była mu malutką lekcją przed tym co ma do nauki ,a wyzwania Marcel ma przed sobą znacznie trudniejsze od sofy. Ta sofa,to był jemu przedsmak tego z czym będzie musiał się  mierzyć i zacząć sobie radzić.

I taka jest faktycznie prawda,bo Marcel musi nauczyć się żyć wśród ludzi,zaakceptować mężczyzn w domu,opanować smycz,ulicę i mnóstwo innych zadań przed nim.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Żeby nie było,że tylko Lumi się zajmuję,a Marcelek w odstawkę poszedł :)
Cały czas coś robimy tylko efektów specjalnych nie ma:( Zaczyna jednak trochę rozumieć co się mówi do niego i nawet trochę dociera , w domu stara się być grzeczny ,przestał już nawet brudzić:)
Powolutku z nim muszę,bo jak tylko próbuję coś przyśpieszyć,to zaraz wycofuje się do mnie:(

Lumi nie za bardzo przypadła mu do gustu,ale też stara się chłopak pogodzić z tym,że muszą żyć pod jednym dachem.

Marcelek bardzo lubi być w domku....muszę faceta zwerbować  do ćwiczeń w domu.

IMG-6975.jpg

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...