Jump to content
Dogomania

MARCELEK ZA TM :( Mały, drobny, zalękniony Marcelek poznaje prawdziwe psie życie. Pomóżcie w jego utrzymaniu, musimy mu zapewnić wszystko co najlepsze !


Livka

Recommended Posts

2 minuty temu, JOLY napisał:

A może wystarczy dokupić kołka do wózka i można przejechac. Ja tak wozilam psy z parkingu na teren wystawy.

 

Kółka od dziecięcego wózka?..trzeba je byłoby do klatki jakoś przymocować i zdejmowane łatwo musiałoby mi być...nie mam wyobraźni jak to mogłoby być,..rysunek poproszę:)

Link to comment
Share on other sites

ja mam kolka metalowe do transportera ktore są przykręcane. Nie odpinam ich. Kupowałam w castoramie.  W  Karusku zobacz  na ich stronie,Tylko tam sa chyba plastikowe (nie wiem na ile warto zeby kupić mam  problem z komp,  nie mogę wstawić link.  

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, JOLY napisał:

A może wystarczy dokupić kołka do klatki i można przejechac. Ja tak wozilam psy z parkingu na teren wystawy.

 

Wózek jechał chodniczkiem, pies przyzwyczajony... i klatka może solidniejsza.

Marcelkowi i Wiośnie nie fundowałabym dodatkowych atrakcji. Klatka też nie z tych najmocniejszych - pręty nie są grube.

Piesek jest w BDT czyli za hotel nie trzeba płacić. Dzielni ONI to może jednak wózeczek :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Moli@ napisał:

Wózek jechał chodniczkiem, pies przyzwyczajony... i klatka może solidniejsza.

Marcelkowi i Wiośnie nie fundowałabym dodatkowych atrakcji. Klatka też nie z tych najmocniejszych - pręty nie są grube.

Piesek jest w BDT czyli za hotel nie trzeba płacić. Dzielni ONI to może jednak wózeczek :)

Trawnikami więcej, jak to na psich wystawach między ringami, Ale jeśli klatka słaba to może nie warto.I lepiej wozek, Tylko siły  trzeba  żeby klatkę dżwigać i położyć na wozek.  Trzymam kciuki za Marcelka, i Wiosenke.  pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, JOLY napisał:

Trawnikami więcej, jak to na psich wystawach między ringami, Ale jeśli klatka słaba to może nie warto.I lepiej wozek, Tylko siły  trzeba  żeby klatkę dżwigać i położyć na wozek.  Trzymam kciuki za Marcelka, i Wiosenke.  pozdrawiam

Z tym podnoszeniem to problem :(

Link to comment
Share on other sites

WÓZEK OGRODOWY TRANSPORTOWY PRZYCZEPKA TACZKA 3w1 10566848629 - Allegro.pl

a gdyby klatkę ustawić na stałe (przymocować do wózka)?

Albo przyzwyczaić chłopczyka żeby wskakiwał do klatki stojącej na wózku. Wózek wprowadzać do kojca czy na wybieg i ustawiać klatkę..., nie wejdzie? W domu gdy wyjdzie zdjąć.

Nawet ten (przykładowy ) wózek można  powiększyć przy zdjętej jednej bocznej burcie i klatka się zmieści.

Hihi co ja piszę a schody ,) do domu chyba nie wjedzie...

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Moli@ napisał:

WÓZEK OGRODOWY TRANSPORTOWY PRZYCZEPKA TACZKA 3w1 10566848629 - Allegro.pl

a gdyby klatkę ustawić na stałe (przymocować do wózka)?

Albo przyzwyczaić chłopczyka żeby wskakiwał do klatki stojącej na wózku. Wózek wprowadzać do kojca czy na wybieg i ustawiać klatkę..., nie wejdzie? W domu gdy wyjdzie zdjąć.

Nawet ten (przykładowy ) wózek można  powiększyć przy zdjętej jednej bocznej burcie i klatka się zmieści.

Hihi co ja piszę a schody ,) do domu chyba nie wjedzie...

:):)...Moli,widzę,nie masz wyobraźni jaki jest Marcelek:):)

Marcel wskoczy co najwyżej na ścianę jakbym wózek mu do kojca wciągnęła:):)

Na rączki go tez nie wezmę,żeby zapakować:)

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, JOLY napisał:

Trawnikami więcej, jak to na psich wystawach między ringami, Ale jeśli klatka słaba to może nie warto.I lepiej wozek, Tylko siły  trzeba  żeby klatkę dżwigać i położyć na wozek.  Trzymam kciuki za Marcelka, i Wiosenke.  pozdrawiam

Z kółkami to chodzi o to,że musiałyby być łatwo i szybko demontowane.Do klatki na kółkach Marcel nie wejdzie,raz klatka się poruszy,odjedzie i już będzie  spalone,więcej Marcela nie przekonam:(. Klatka musi stać stabilnie w kojcu,pakuje Marcelka i dopiero kółka mogłabym zakładać.Później w domu szybko musiałabym je zdjąć,bo klatka byłaby jego budką.Ruchoma klatka  na stałe z kółkami  odpada u nas:(

Przy Marcelku nic nie jest takie proste niestety:(

Do kontenerka lotniczego za żadne skarby nie wszedł ani razu:( budę mu przypomina .

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, JOLY napisał:

Kółka mają blokadę.klatka się nie poruszy po zablokowaniu. Wejdż na stronę karusek.pl  i poszukaj kólka do transportera,

Tak,byłam w Karusku,mają 3 rodzaje do określonych transporterków-skudo,atlas i guliwer .. do klatki swojej drucianej chyba ich nie przykęciłabym wydaje mi się,..kurcze no:(...skoro są blokady na kółka,to może by dobrze było.

 b-33349.png

b_20417.jpg

b_17845.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, JOLY napisał:

zobacz MIDWEST kołka  może by wystarczyły są małe

Klatka  moja na dole ma takie rzadkie druty (co 9,5cm) jak na zdjęciu.... jestem mongoł  i nie wiem jak można kółeczka tu przymocować?

Facet potrzebny :(

Tam na zdjęciu są do drutów jakoś przymocowane..

IMG-5938.jpg

 

Midwest,

b-34147.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kółek sama nie zamontuję:(...koszt 6 kółek z majstrem wyjdzie mi drożej.

Muszę mieć czym wozić na już:(

Kupiłam przed chwilą taki wózek,

https://allegro.pl/oferta/wozek-platformowy-transportowy-magazynowy-300kg-7901617135?snapshot=MjAyMS0wNS0yMlQyMjo1NTo0OC4xMjlaO2J1eWVyOzVmY2YzY2MxZmFhMjVjZDgxZjgzODY1NGZhYjVlMjQyN2I4OGMxMWYwYTEyNjUzYWNhNmE4YWRkODA3ZWZhNTg%3D

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, uxmal napisał:

Wygląda na proste :)....ale jak przy skakaniu Marcelka pękł by mi plastik,to znów problem:(...aj,kupiłam już solidny niski wózek, tylko klatkę wyniosę i postawię.Jakoś damy radę.

Link to comment
Share on other sites

Do klatki zamocować stelaż - ( coś jak w wózeczku ma Pikusia ) i do niego przymocować kółka - tak żeby je łatwo i szybko założyć lub zdjąć.

 

Nie doczytałam, że już kupiłaś wózek..., fajny 

Trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...