Jump to content
Dogomania

MARCELEK ZA TM :( Mały, drobny, zalękniony Marcelek poznaje prawdziwe psie życie. Pomóżcie w jego utrzymaniu, musimy mu zapewnić wszystko co najlepsze !


Livka

Recommended Posts

Nie wierzę!:))) Jak niewiele potrzeba piesełkowi do szczęścia. Teraz powinno iść szybciej i łatwiej. Jestem pełna podziwu dla Ciebie Wiosenko, życzę powodzenia w pracy z czy też nad Marcelkiem. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ale niespodzianka !

 Wiosenka szykowała w tajemnicy przed nami.

Dziób się śmieje na widok brykającego Marcela. Majeczka jest cudowną terapeutką.

Wydaje mi się, że chłopak sprawdza czy dałoby się pokonać ogrodzenie.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sowa napisał:

Pierwszy radosny dzień w życiu?

W swoim życiu to nie wiem,ale od dłuższego czasu raczej tak

1 godzinę temu, Livka napisał:

To najpiękniejszy filmik jaki widziałam w ostatnim czasie.

Wiosno zdziałałaś cuda !

Marcel szaleje jak normalny pies, aż kurz się unosi.

Nawet Majka wskoczyła na chwilę do kojca :)

Tak było :)

27 minut temu, Poker napisał:

Ale niespodzianka !

 Wiosenka szykowała w tajemnicy przed nami.

Dziób się śmieje na widok borykającego Marcela. Majeczka jest cudowną terapeutką.

Wydaje mi się, że chłopak sprawdza czy dałoby się pokonać ogrodzenie.

Hej,no  pisałam wcześniej:) ,że wybieg szykuję.

Dobrze Ci się wydaje...nie wiem,czy jest akurat na tym filmie,ale jak się wybiegał,to chodził z dziobem góry i rozglądał :(.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, pyra napisał:

Nie wierzę!:))) Jak niewiele potrzeba piesełkowi do szczęścia. Teraz powinno iść szybciej i łatwiej. Jestem pełna podziwu dla Ciebie Wiosenko, życzę powodzenia w pracy z czy też nad Marcelkiem. Pozdrawiam

Powinno,liczę na to...dziś najpierw ze 20min każdy cm trawki wąchał dokładnie,póxniej bawił się z Majką  dobre 20min jak nie lepiej,odpoczywał.Potem moja trójka weszła na wybieg,częstowałam smaczkami,i co?...Marcel zapomniał,że mojej ręki trzeba się bać:)...nie zdążyłam zrobić zdjęcia jak cztery mordki razem zaglądało przez kraty po smaka...Marcel się rozpychał,chciał wziąć pierwszy ! :)...po kilku kolejkach wyskoczył do Moriska z gębą ,no i musiałam go skarcić słowem:( ...obrażony poszedł  na sofę:).

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, uxmal napisał:

wow! za drugim razem nie wszedł do kojca 🙂

Na początku wchodził,wychodził powoli,siadał na sofę,żeby za sekundę znów wyjść,..a później ganiał,z wybiegu pędem na sofę i z powrotem...ale nasuwał:)...mam jeszcze filmiki ,wgram zaraz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Sowa napisał:

W Twoim tez radosny, ale nie pierwszy! W Marcelkowym chyba pierwszy.,,

To ja nie załapałam:)...dzień był ogólnie fajny i ciekawy:)...rano ze śniadaniem spóźniłam się do nerwuska,to wściekł się i sofę rozwalił :), później psy za daleko poszły też wściekł się ,ale ogarnęłam wybieg i popołudnie było ok.

Link to comment
Share on other sites

Tu chodzi i wącha...dłuuugo wąchał ,sprawdzał cały wybieg.

Ja jak przesiadłam się bliżej kojca,to maluch wcale nie chciał wyjść :( ... (w południe wszystkie filmiki nagrywane)

 

 

 

Na dzisiaj koniec filmów.

Trzymajcie kciuki,żeby coś drgnęło u Marcela w moją stronę.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, WiosnaA napisał:

Tu chodzi i wącha...dłuuugo wąchał ,sprawdzał cały wybieg.

Ja jak przesiadłam się bliżej kojca,to maluch wcale nie chciał wyjść :( ... (w południe wszystkie filmiki nagrywane)

Na dzisiaj koniec filmów.

Trzymajcie kciuki,żeby coś drgnęło u Marcela w moją stronę.

Oglądałam ze łzami w oczach, serce się cieszy na taki widok :)

Trzymam kciuki za dalsze postępy Marcelka, teraz w stronę wspaniałej Opiekunki <3

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, ona03 napisał:

Super parcela dostała się Marcelkowi :)))

Dobrali się nieźle z Majeczką, chyba nadają na tych samych falach, żeby jeszcze Marcelek nie kombinował przy ogrodzeniu, coś go ciągnie do siatki.....

Jak ta parcela nie wpłynie na zmianę zachowania ,....to wystawię na allegro biszkopta i sprzedam:(

6 minut temu, Sowa napisał:

Majka jest święta psica.

Majeczka jest na prawdę super psem!...a tak niedawno sama potrzebowała terapeuty :(....ma jeszcze swoje strachy, z grubsza ogarnęłam i czasu brak:(,bo Marcel zaraz przyjechał.

Link to comment
Share on other sites

Za nianię ,w dodatku do dwójki ,to ja się nie pisałam:(

Majka chwili nie chce zostać z Marcelkiem beze mnie .

Zawsze muszę być w zasięgu jej wzroku na działce,ale tu zamknięcie mocno źle jej się kojarzy:(  i  plackiem  muszę siedzieć przy kojcu,żeby ancymonek się odprężył.

A znając życie, niedługo zacznie Domagać  się :)  Majki u siebie coraz więcej:)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...