Jump to content
Dogomania

MARCELEK ZA TM :( Mały, drobny, zalękniony Marcelek poznaje prawdziwe psie życie. Pomóżcie w jego utrzymaniu, musimy mu zapewnić wszystko co najlepsze !


Livka

Recommended Posts

37 minut temu, maarit napisał:

Czy to on? Jeśli nie to usunę, żeby się nie mieszać...

82061414_2666258356826498_7750781652619493376_o.jpg

Chyba to on, nawet kącik ten sam. Na zamojskim wątku znalazłam takie, gdzie widać go z lewej strony - ten biedak też koło Rudego, który jakby go ochraniał przed tym dużym po prawej...

IMGP2311.JPG

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gabi79 napisał:

Kto deklarował pomoc finansową? Ja niestety w tej chwili nie dam rady. Jak będę mieć fanty zrobię bazarek. 

Gdybyś potrzebowała jakiś fantów Gabrysiu to znajdę kilka, mogę Ci przesłać albo zrobić zdjęcia. Jak coś to daj proszę znać.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Onaa napisał:

Gdybyś potrzebowała jakiś fantów Gabrysiu to znajdę kilka, mogę Ci przesłać albo zrobić zdjęcia. Jak coś to daj proszę znać.

Reniu, chętnie zrobię bazarek. Byłoby super, gdybyś zrobiła zdjęcia. A może zrobimy tak, że poprowadzę bazarek, a wysyłka będzie od Ciebie? Chyba, że nie masz czasu na wysyłki. U mnie, jeśli chodzi o wysyłanie to żaden problem, bo pocztę i kiosk mam bliziutko, gorzej ze zrobieniem zdjęć i opisów. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

po 20 zł przez 5 miesięcy. Wpłacę jednorazowo, bo potem zapomnę.

 

7 godzin temu, Onaa napisał:

Zaglądam do biedaczka, oby mu się udało. Czy ma szansę wyjechać tym transportem ? Mogę zadeklarować stałą ale tylko na rok 20zł/miesięcznie.

Dziękuję na priv podam nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj będę rozmawiać z Panem Maciejem o transporcie, zapytam o miejsce... Pan Maciej czasem zbiera psiaki inne, poza Forum. Jeśli jest plan zabrać Biszkoptka to czy już znane jest miejsce? Tola poprosiła, aby pan uwzględnił miejsce dla jednego/dwóch małych psiaków - ale nie wiem dokąd mają jechać. Może do szafirki. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Livka napisał:

Czy jest jakakolwiek szansa na miejsce u P. Elizy ?

Gdzie jest ten hotelik (miejscowość) ?

Musimy mieć jakieś opcje do wyboru bo czas mija ...

Pozostał tydzień - dużo i mało czasu.

Czy do szafirki jadą jakieś psiaki tym transportem ?

Jeżeli Białasek pojedzie do Jaagi, to ja miejsce u Elizy zatrzymam dla Biszkopcika na 100% ( i jeżeli Anik pojedzie do swojego domku zamiast do hoteliku :))

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Livka napisał:

Czy jest jakakolwiek szansa na miejsce u P. Elizy ?

Gdzie jest ten hotelik (miejscowość) ?

Musimy mieć jakieś opcje do wyboru bo czas mija ...

Pozostał tydzień - dużo i mało czasu.

Czy do szafirki jadą jakieś psiaki tym transportem ?

Ja jutro jadę do schroniska rezerwować psy, dobrze byłoby, gdybym mogła to wszystko jutro załatwić, bo kontakt tel. ze schroniskiem jest b. utrudniony, a ja przed wyjazdem psów 22.01. już nie dam rady podjechać...

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Dzisiaj będę rozmawiać z Panem Maciejem o transporcie, zapytam o miejsce... Pan Maciej czasem zbiera psiaki inne, poza Forum. Jeśli jest plan zabrać Biszkoptka to czy już znane jest miejsce? Tola poprosiła, aby pan uwzględnił miejsce dla jednego/dwóch małych psiaków - ale nie wiem dokąd mają jechać. Może do szafirki. 

Z tego co rozmawiałam z Tyśka, to jest rezerwacja w aucie dla Rudego i Białego no i dla 2 niedużych. Teraz już pewne, ze jedzie Rudy, Biały i jutro okaże się, czy jeszcze te nieduże  do szafirki, bo w hoteliku jest granica wagowa dla psa, mogą jechac tylko te nieduże.

Link to comment
Share on other sites

Znalezione na FB

 
POMÓŻCIE NAM TO NAGŁOŚNIĆ!
CZY BĘDZIEMY ŚWIADKAMI KOŃCA OCHRONY
ZWIERZĄT W POLSCE?!
chce ZAKAZAĆ organizacjom możliwości odbierania zwierząt maltretowanych, głodzonych i bitych."Zwierzęta to własność prywatna" - mówi.
PODPISZCIE PETYCJE!
Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „PODPISZ PETYCJĘ! OTOZ ANIMALS Poseł Sachajko Kukiz '15 chce ZAKAZAĆ organizacjom ratowania zwierząt!”
 
 
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gabi79 napisał:

Reniu, chętnie zrobię bazarek. Byłoby super, gdybyś zrobiła zdjęcia. A może zrobimy tak, że poprowadzę bazarek, a wysyłka będzie od Ciebie? Chyba, że nie masz czasu na wysyłki. U mnie, jeśli chodzi o wysyłanie to żaden problem, bo pocztę i kiosk mam bliziutko, gorzej ze zrobieniem zdjęć i opisów. 

Dziękuję Ci Gabrysiu :). Ja mogę zrobić zdjęcia i opisy, tylko że wysyłka u mnie to przez Pocztę Polską, mogę też spróbować paczkomatem bo mam koło siebie ale nigdy nie robiłam tego.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Onaa napisał:

Nigdy nie wysyłałam, nie mam pojęcia jak to się robi. Nie wiem czy nie trzeba drukować jakiś nalepek a nie mam drukarki.

Nie, nie trzeba. Nadaje się przez internet, ja to mogę zrobić, a potem przy wysyłce podaje się kod. Zadecyduj, czy wolisz wysłać wszystko do mnie, czy wysyłka od Ciebie. Ja się dostosuję. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...