Jump to content
Dogomania

MARCELEK ZA TM :( Mały, drobny, zalękniony Marcelek poznaje prawdziwe psie życie. Pomóżcie w jego utrzymaniu, musimy mu zapewnić wszystko co najlepsze !


Livka

Recommended Posts

15 godzin temu, Livka napisał:

I my życzymy spokojnego i owocnego tygodnia Marcelkowi i jego cudownej przewodniczce :)

Do około godz 15 -16 Marcelka dziś nie było,...odpoczywał cały czas....żadne namowy Majeczki nie mogły go ruszyć z sofy :(...ale później,pod wieczór.... chciałabym aby ten widok trwał i trwał i trwał ! :):)....nie mogłam nagrać,bo tel. w domu ładował,.brr...i bardzo żałuję, że pokazać dziś nie mogę co Marcelek wyprawiał z Mają :).....przestawiłam ostatnio klatkę wzdłuż tyłu,żeby było więcej miejsca od czoła kojca,bo i my więcej czasu po drugiej stronie działki teraz spędzamy....

Marcelek dobre 7-10 min na piątym biegu ganiał po całej długości kojca,wskakując na sofę,klatkę,zeskakując i tylko wywijał  :) .i tak we dwójkę superowo bawili się,że mówię Wam :)......mam nadzieję,że jeszcze powtórzą taką zabawę  i nagram Wam filmik:)

Wiecie,jak lżej na sercu od razu mi się zrobiło widząc prawdziwą zabawę:),...chwilo trwaj w myślach mówiłam...pierwszy raz tak długo się bawił:)

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, ona03 napisał:

Super Majeczka, i super będzie Marcelek :)

Wiosenko :), a Ty sypiasz ?

Dobrego dnia :)))

oj, będzie jeszcze radośnie biegał poza kojcem....tylko czasu i cierpliwości trzeba dużo... Wiosenko, trudna i żmudna praca przed Tobą, ale efekty będą za to ogromną radością dla Ciebie ( dla nas oczywiście też)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Livka napisał:

Zaciskamy kciuki !

Wiosenko funduje Ci ten nasz ancymon huśtawkę, nie ma co.

 

Będzie dobrze.  Tak jak już pisałam wcześniej mam na koncie wpłatę z bazarku od Livki 340 zł:

Bardzo dziękuję. Dziś  zrobię aktualizację rozliczenia na I stronie.

image.png.97a9525beeb9b070d90dd3c362e71e36.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2021 o 08:35, Livka napisał:

Dzień dobry 🙂

Wiosenko jak się czujesz ?

Ostatnio jak rozmawiałyśmy byłam w rozsypce, jakiś okropny czas.

I jeszcze po szczepieniu jakaś osłabiona i do niczego.

Filmik z Majeczką przecudny, Marcelek wygląda na spragnionego kontaktu właśnie z suczkami.

Chłopaków miał na co dzień.

Szkoda, że Majeczka - terapeutka nie cierpi kojca ...

Dziś zamówię smaczki i od razu paletkę puszek - jakie zamówić ? Które smakują Marcelkowi ?

Pilnuję obróżki, ale nie ma na tą chwilę wymiaru Marcelka 😞

Jaki koszt zakupów - ile mam przesłać ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

Na tą chwilę nic nie przelewaj bo czekam aż Wiosenka powie, które puszki zamówić, które najbardziej smakują Marcelkowi.

Ajj,widziałam wpis,ale nie ogarniam się i umknęło odpisać .

Livko, na dziś smakuje mu każdy rodzaj,..i Twoje pasowały i Rocco i Doline dawałam..,.weź co w promocji będzie. Suchej oczywiście nie bierz.

Ogólnie póki co urozmaicam  smakowo i gotuję ,piekę,żeby tylko zachęcić.

Jakieś drobne trenerki-smaczki możesz kupić,bo w kieszeniach mieć zawsze muszę:)

Te Twoje kurczakowe filety b.smakowały,ale musiałam  nożyczkami kroić :) 

Jakbys mogła to kup proszę takie,..psiaki je uwielbiają,Marcelek też daje się kusić :),.są suche i  fajnie mi łamać,

https://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa/rocco/chings/540459

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, WiosnaA napisał:

Ajj,widziałam wpis,ale nie ogarniam się i umknęło odpisać .

Livko, na dziś smakuje mu każdy rodzaj,..i Twoje pasowały i Rocco i Doline dawałam..,.weź co w promocji będzie. Suchej oczywiście nie bierz.

Ogólnie póki co urozmaicam  smakowo i gotuję ,piekę,żeby tylko zachęcić.

Jakieś drobne trenerki-smaczki możesz kupić,bo w kieszeniach mieć zawsze muszę:)

Te Twoje kurczakowe filety b.smakowały,ale musiałam  nożyczkami kroić :) 

Jakbys mogła to kup proszę takie,..psiaki je uwielbiają,Marcelek też daje się kusić :),.są suche i  fajnie mi łamać,

https://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa/rocco/chings/540459

 

 

 

Jutro usiądę na spokojnie i się rozejrzę w promocjach :)

Pozamawiam co trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam dla Marcelka :)

 

4 + 1 gratis! Rocco Chings, 150/250 g

- Filet z kurczaka w paskach, 5 x 250 g

1 x 59,20 zł

59,20 zł

3 x 250 g RINTI Chicko, kaczka w super cenie!

- 3 x 250 g

1 x 50,40 zł

50,40 zł

900 + 100g gratis! Wieprzowe małżowiny uszne, 1000 g

- 1000 g

1 x 26,80 zł

26,80 zł

Rocco Classic, 6 x 400 g

- Wołowina i kurczak

1 x 21,80 zł

21,80 zł

RINTI, 6 x 400 g

- Szynka

1 x 32,80 zł

32,80 zł

Standardowa dostawa gratis

Cena razem z VAT 191,00 zł

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Livka napisał:

Wczoraj to wszystko fajnie napisałam i ... nie zapisałam.

Brak mi słów do siebie :(

Dobrego dzionka życzę wszystkim - szczególnie Wiosence i Marcelkowi :)

U mnie to prawie standard. Zmęczenie materiału  :)

Dobrego dnia  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uuu,jak bogato Ciocia zaopatrzyła księciunia :)...nie napisałam,że uszka mamy jeszcze.Będzie zapas.

Aż nie mogę uwierzyć jak strasznie długo tkwi w nim uraz i pamięć o prądzie z ręki :(

Weźmie delikatnie Czasami!.. jak usiądę przy nim,natomiast żeby podszedł jak kiedyś do smaczka na filmie nie ma opcji :( ...nawet po nocy (chrupek już nie zostawiam) przy śniadaniu,kiedy jest głodny.
Przegłodzić solidnie się nie da,bo zaraz się denerwuje...zaczyna denerwować się jak  się spóźniam ze śniadaniem,albo za małą porcję rano dostanie :(
Psy liżą mi ręce, mlaskają przy śniadaniu,on patrzy,chce mu się, ale zejdzie dopiero jak położę do miski,a z ręki obok miski najlepszego kęsa nie weźmie :(...pięć podejść do śniadania robimy,żeby choć raz schylił , ale w zaparte idzie:(...boi się i już.
Głodem wziąć Marcela nie ma opcji:(...chociaż  jedzenie wciąż jemu jest bardzo ważne.

No nic,jestem cierpliwa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Livka napisał:

Cierpliwość to w tym przypadku cecha bardzo pożądana. 

Uszka były w promocji ;)

I ta cierpliwość efekty przyniesie, wiadomo, że każda z nas, a Wiosna najbardziej chciałaby "już", ale skoro tak się nie da - cierpliwie czekamy i cieszymy się każdym pozytywnym "drobiazgiem".

Marcelkowy "szal" cudny.... i może skróci oczekiwanie na przełom...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...