Jump to content
Dogomania

MARCELEK ZA TM :( Mały, drobny, zalękniony Marcelek poznaje prawdziwe psie życie. Pomóżcie w jego utrzymaniu, musimy mu zapewnić wszystko co najlepsze !


Livka

Recommended Posts

23 minuty temu, Anula napisał:

Na razie najgorzej ma być na południowym wschodzie (Suwałki-tam jest schronisko prywatne).Zresztą lepiej aby aż takich mrozów nie było.

Suwałki są na północnym wschodzie. Południowy wschód to niestety Zamość.

Link to comment
Share on other sites

Kochani musimy szukać deklaracji dla Biszkopcika.

Potrzeba nam około 450 zł na m-c, a mamy dopiero 100 zł

Tola mówiła, że Biszkopcik jest dzikuskiem, mieszka w schronisku od szczeniaka, ucieka przed ludźmi :(

To w miarę młody psiak, ale musi nauczyć się wszystkiego od podstaw.

To może potrwać.

Nie dam rady utrzymać sama dwóch psiaków.

Proszę pomóżcie ...

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Livka napisał:

Deklaracje stałe:

Poker- 20 zł x 5 miesięcy (wpłata jednorazowa)

Onaa- 20 na rok

maarit - 10 zł

mari23 - 20 zł - styczeń wpłac.

wiolhelm170- 20 zl 

b-b - 10 zł?

Kto jeszcze pomoże Biszkopcikowi ?

Kto się zadeklaruje ?

Trzeba myśleć pozytywnie wszyskich pieniędzy z ostatnią deklaracją Elf i Mango mamy 290 zł. Cały czas zapraszam na bazarek Poker. Z tym wycofaniem to też do końca nie wiadomo. Savi też wyglądała na wycofaną, a szybko się odnalazła w lepszym świecie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Kochani musimy szukać deklaracji dla Biszkopcika.

Potrzeba nam około 450 zł na m-c, a mamy dopiero 100 zł

Tola mówiła, że Biszkopcik jest dzikuskiem, mieszka w schronisku od szczeniaka, ucieka przed ludźmi :(

To w miarę młody psiak, ale musi nauczyć się wszystkiego od podstaw.

To może potrwać.

Nie dam rady utrzymać sama dwóch psiaków.

Proszę pomóżcie ...

Tak, takie informacje dostałam dzisiaj o Biszkopciku, na pewno będzie wymagał pracy no i funduszy bo na pewno będzie musiał trochę poczekać na nowy dom. Wiem, że w tej sytuacji to niewielka pomoc, ale Zea opłaci pierwszy miesiąc pobytu Biszkopcika w hoteliku.

Biszkopcik potrzebuje teraz największego  wsparcia finansowego ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, jankamałpa napisał:

Trzeba myśleć pozytywnie wszyskich pieniędzy z ostatnią deklaracją Elf i Mango mamy 290 zł. Cały czas zapraszam na bazarek Poker. Z tym wycofaniem to też do końca nie wiadomo. Savi też wyglądała na wycofaną, a szybko się odnalazła w lepszym świecie.

Gdybym nie myślała pozytywnie nie zakładałabym wątku psinie ;)

Bardzo zależało mi na tym żeby trafił do Anecik - ona wyprowadzi straszka na prostą.

Wierzę w to !

Dzięki za wsparcie jankamałpa :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Tak, takie informacje dostałam dzisiaj o Biszkopciku, na pewno będzie wymagał pracy no i funduszy bo na pewno będzie musiał trochę poczekać na nowy dom. Wiem, że w tej sytuacji to niewielka pomoc, ale Zea opłaci pierwszy miesiąc pobytu Biszkopcika w hoteliku.

Teraz największego  wsparcia finansowego potrzebuje Biszkopcik...

Pięknie dziękujemy :)

To ogromna pomoc i wsparcie.

Nadal szukamy deklaracji bo socjalizacja może potrwać.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tyle czekacie na informacje, ale p. Maciek zadzwonił niedawno -  udało się przełożyć ten wyjazd psów z Lublina do Szczecina i 22.01. może zabrać Amika i 4 psy ze schroniska i to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale kwota niestety będzie wyższa, bo przystanków jest o wiele więcej.  Podałam  miejscowości, w których wysiadać będą poszczególne psy i czekam do jutra  na całościowy koszt.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Przepraszam, że tyle czekacie na informacje, ale p. Maciek zadzwonił niedawno -  udało się przełożyć ten wyjazd psów z Lublina do Szczecina i 22.01. może zabrać Amika i 4 psy ze schroniska i to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale kwota niestety będzie wyższa, bo przystanków jest o wiele więcej.  Podałam  miejscowości, w których wysiadać będą poszczególne psy i czekam do jutra  na całościowy koszt.

Czyli oprócz Amika, który jedzie do DS, pojedzie z P. Maćkiem

Rudy do Dexterki

Białasek do Jaagi

Biszkopcik do Anecik

X do Szafirki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...