Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY. Już otwarte. Zapraszam :) Dla moich 5 podopiecznych bezdomniaczków. Do 24.01. godz. 22:00


elik

Recommended Posts

22 minuty temu, Koki-99 napisał:

A, to o to chodziło. A ja myślałam, że na wałek coś jest co tworzy wzorek. Nie ma to jak wyobraźnia. Poproszę najtańszą wysyłkę, może być zwykła bez prio.

Bardzo dziękuję  :)  Może uda mi się wysłać jutro. Za list zwykły opłata wyniesie 6,60 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyruszyły w drogę fanty do:

Pani Irenka z Katowic  -  opłata   7,76 zł

mdk-8                                -  opłata   7,76 zł

Kroook                              -  opłata 12,99 zł

 

Bardzo proszę o informacje na wątku, że fanty dotarły.

Link to comment
Share on other sites

3-7jpg.jpg.fde1b70477495b9d6f4b8e329cb010cf.jpg
 

Po powrocie ze spaceru walnęłam się jeszcze do łóżka i wstałam dopiero przed chwilą. Wczoraj poszłam spać po północy, czyli właściwie to już dzisiaj, a wstałam o 5:30. Koszmarne są takie wczesne wstawania  :(

A mi ciągle lajków brak :(

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

3-7jpg.jpg.fde1b70477495b9d6f4b8e329cb010cf.jpg
 

Po powrocie ze spaceru walnęłam się jeszcze do łóżka i wstałam dopiero przed chwilą. Wczoraj poszłam spać po północy, czyli właściwie to już dzisiaj, a wstałam o 5:30. Koszmarne są takie wczesne wstawania  :(

A mi ciągle lajków brak :(

A ja nie mogę spać. Po trochu to też wina krzyża. Dokucza i czasami nawet leki nie pomagają...Byłam wczoraj u neurochirurga. Nie czekać tylko pod nóż. Łatwo powiedzieć.

U nas słoneczko się przebiło. Oby ogrzewało dupcie tym wszystkim biedakom co na dworze marzną...

 

 

 

Zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

A ja nie mogę spać. Po trochu to też wina krzyża. Dokucza i czasami nawet leki nie pomagają...B

Mi też daje popalić kręgosłup szyjny. Boli i drętwieje lewa ręka bez względu na to, jak ją trzymam. Nie wolno mi dźwigać, ale jak mam nie dźwigać, jak gdy mąż jest w pracy, to muszę wynieść Masie na spacer i przynieść po spacerze do domu. Niby to tylko przez klatkę schodową, ale i to wystarczy. Po rehabilitacji miałam spokój przez kilka lat i znowu się zaczęło :( Na mój ból to nawet nóż nie pomoże. Tylko rehabilitacja, ale jak tu się teraz rehabilitować?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Jak Ty Elu dodajesz inną czcionkę? Ja nawet jak w worda przeklejam to i tak mi zwykłą wpisuje.

 

Bo tu trzeba trochu kombinacji  :)

Piszę w Wordzie wybraną czcionką, robię zrzut ekranu, obrabiam w Paint, zapisuję na dysku i już mogę słać na wątek  :)

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, elik napisał:

Bo tu trzeba trochu kombinacji  :)

Piszę w Wordzie wybraną czcionką, robię zrzut ekranu, obrabiam w Paint, zapisuję na dysku i już mogę słać na wątek  :)

Czyli wklejasz jako zdjęcie?

 

 

 

Zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...