Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY. Już otwarte. Zapraszam :) Dla moich 5 podopiecznych bezdomniaczków. Do 24.01. godz. 22:00


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Koki-99 napisał:

Nr 3 i 25 w kt poproszę. Czy jest możliwość wysyłki zwykłym listem? Ew. zwykłym priorytetowym?

469300823_cieplutkozr.jpg.97782fa87b489d1b9f7189b6d07345b4.jpg   i bardzo dziękuję za przybycie i pomoc psiaczkom  :)

Już zanotowane  :)
Jeśli chodzi o wysyłkę, to wysyłam tak, jak ktoś sobie życzy z tym, że paczuszka z tymi fantami będzie grubsza
niż 2 cm i opłata za list zwykły wyniesie 6,60 zł, a za priorytet 7,30 zł.  Bardzo proszę określ co wybierasz  :)

 

Link to comment
Share on other sites

 

17 minut temu, elik napisał:

Jeśli chodzi o wysyłkę, to wysyłam tak, jak ktoś sobie życzy z tym, że paczuszka z tymi fantami będzie grubsza niż 2 cm i opłata za list zwykły wyniesie 6,60 zł, a za priorytet 7,30 zł.  Bardzo proszę określ co wybierasz  :)

 

Poproszę priorytet.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Koki-99 napisał:

Tak teraz patrzę. Czy 24a dołożyłaś czy było wcześniej, bo widziałam tylko 24, te które Krook kupiła. Jeśli jest wolna to poproszę za wywoławczą.

Witam ponownie  :)

Dołożyłam. Kiedy robiłam zdjęcia i pomiary, wydawało mi się, że są 2 takie same firanki. Ale gdy wybrałam firanki zakupione przez Kroook, okazało się, że jest jeszcze jedna.
Pewnie było tak, że gdy trafiłam na tą trzecią zazdroskę, to pomyślałam, że to jest jedna z tych dwóch, które już mierzyłam i odłożyłam do pudła z fantami. Wszystkie trzy mają taki sam wzór, różnią się tylko długością.
Już notuję Twoją licytację. Może coś jeszcze Ci się spodoba  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Koki-99 napisał:

Paczuszka już u mnie. Zazdrostka śliczna. Wezmę jeszcze do kompletu 24a w kt i może jeszcze 22 w kt. Jakie nakładki ma ten wałek do ciast? Nie umiem znaleźć w necie takiego.

Bardzo serdecznie dziękuję   41458882_dzikujzserca.gif.800e50f95917abafa252e82c0aa3476c.gif    985482096_kwiatki15.jpeg.81fd65b3be129c96a5b9b00c647f6a0f.jpeg

Wałek ma rączki z drewna z wstawkami silikonowymi, co pozwala pewnie trzymać wałek.
Część ruchoma wałka ma powłokę silikonową,  obraca się super lekko, nie odczuwa się skutków tarcia. Polecam  :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...