Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

54 minuty temu, Tyśka) napisał:

Ogromnie zaciskam kciuki, aby wizyty p/a dały zielone światło:) 

Nie bardzo chciałam brać na siebie rozmowy ale po tym zastoju zdecydowałam sie- będę rozmawiać, odbierać, tłumaczyć.Sytuacje mam podbramkową-kocie amory.

Jak to mówią-panskie oko konia tuczy.

Zaciskaj mocno,bardzo mocno!

Dzięki za wszystkie dobre,ciepłe myśli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, guccio napisał:

Zdjęcia te same.

Mamy trzeci, wydaje się bdb domek dla kocurka, tym razem w Tychach. Ogarniamy wizytacje pa. Najprawdopodobniej jak pa przejdą pomyślnie to pojadą jednym transportem. Proszę trzymajcie kciuki :) 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Bgra napisał:

Mamy trzeci, wydaje się bdb domek dla kocurka, tym razem w Tychach. Ogarniamy wizytacje pa. Najprawdopodobniej jak pa przejdą pomyślnie to pojadą jednym transportem. Proszę trzymajcie kciuki :) 

 

 

Czymamy moccccno.Z całych sił:)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, guccio napisał:

Telefon dalej dzwoni.Mam już panią,która podała wszystkie dane,prosiła o informowanie co i jak bo wspomniałam, że są jeszcze trzy na wolnosci do zabiegów.Zamowila sobie koteczke,która dzisiaj miałam na klatce.

Oby tą kolejną trójką byli ludzie tak zainteresowani. Odpowiadam na sms, rozmawiam, dalej są chętni, nawet na wykastrowanie u siebie, odpowiadam, że nie na takiej opcji. Pan ma dzwonić, zapisać się na kotka. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, guccio napisał:

Telefon dalej dzwoni.Mam już panią,która podała wszystkie dane,prosiła o informowanie co i jak bo wspomniałam, że są jeszcze trzy na wolnosci do zabiegów.Zamowila sobie koteczke,która dzisiaj miałam na klatce.

 

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Oby tą kolejną trójką byli ludzie tak zainteresowani. Odpowiadam na sms, rozmawiam, dalej są chętni, nawet na wykastrowanie u siebie, odpowiadam, że nie na takiej opcji. Pan ma dzwonić, zapisać się na kotka. 

No i poszło.Kolejka,supcio^_^

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Te wszystkie ogłoszenia były na Śląsk? Bo z ogłoszeń na Kraków i Warszawę nie udało się, jakieś pojedyncze telefony były, ale albo domki nie takie jakich szukamy, albo ludzie tracili zainteresowanie.

Dobrze, ze teraz wygląda na to, że adopcje dojdą do skutku :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Isabel napisał:

Te wszystkie ogłoszenia były na Śląsk? Bo z ogłoszeń na Kraków i Warszawę nie udało się, jakieś pojedyncze telefony były, ale albo domki nie takie jakich szukamy, albo ludzie tracili zainteresowanie.

Dobrze, ze teraz wygląda na to, że adopcje dojdą do skutku :)

Tak na Śląsk.Transport na poniedziałek.Ostatnia wizyta pa w sobotę.Pana od transportu mam powiadomić po ostatniej wizycie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Isabel napisał:

To super!!! :)

Pomogła mi Bgra.Zrobila ogłoszenia, dała kontakt na mnie,sama odpowiadała na wiadomości.Ja mam mega remont a i tak na słuchawkach na telefonie ciągle.Z transportem wydzwaniałam w końcu się udało.Nie pierws,a adopcja ode mnie.Mam zwyczaj zapisywać.Przydo się.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...