Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

Robocze.... Może Bolek i Lolek?

Są wyjątkowo miziaste,bardzo "melodyjne".Pomimo,że do tej pory żyły w stadzie i na wolności od razu załapały po co jest kuweta.Najlepiej byłoby w dwupaku.

Na razie tyle mogę powiedzieć.

Dziękuję.Pewnie już ich nie wypuszczę.Dla następnej dwójki upchne gdzieś druga klatkę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Ja przedtem miałam ONki 15 lat a potem rottweilery 37 lat i wszystkie żyły z kotami w zgodzie. Teraz mam pinczery średnie i suczka też nic nie ma do kotów ale adoptowałam 5-letniego psa i on niestety już miał złe nawyki i mimo, że u mnie jest już prawie 8 lat nie udało mi się go oduczyć.

Na tyle psów trafił się taki jeden....

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co, zawsze warto próbować. To zawsze jakaś opcja - nie chcemy niewiadomo czego, tylko żeby ktoś wziął kotka na kilka dni, tydzień po zabiegu. Ale na wielki odzew nie liczę :( 

To złapane "coś" również bardzo fajne. Sympatyczne kotki tam masz, co jeden to ładniejszy :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję, właśnie weszłam na laptopa to nieco dopracowałam tekst. Oby przyniósł szczęście chłopakom. Fajni są, takie niedźwiadkowe z budowy, mocne ;)

Przyda im się.Nue ma mowy o wypuszczaniu tutaj bo grasuje wredny lis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...