Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

6 godzin temu, Bgra napisał:

Oj tam, Bgra robi na Śląsk, tu łatwiej o domy. Czar pryska jak Bgra robi ogłoszenia na inne miasta :(

To może "moim"Kotom też byś na Śląsk zrobiła.A nóż, widelec.A jak by coś się wydarzyło to Pani się zgodzi.(może)

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, UlaFeta napisał:

To może "moim"Kotom też byś na Śląsk zrobiła.A nóż, widelec.A jak by coś się wydarzyło to Pani się zgodzi.(może)

To nie problem, tylko ile wyniesie transport :( zerkam na fb, na gr transportową i cieniutko z okazjami, wszystko to płatne transporty, same firmy. Gdzie podziały się stare dobre czasy :( Może i cudem znajdzie się  dobra dusza na BlaBla. 

Edit. Podmieniłam  Warszawę na KATOSY. W razie gdyby cudem się udało to transport wtedy musi się znaleźć 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bgra napisał:

To nie problem, tylko ile wyniesie transport :( zerkam na fb, na gr transportową i cieniutko z okazjami, wszystko to płatne transporty, same firmy. Gdzie podziały się stare dobre czasy :( Może i cudem znajdzie się  dobra dusza na BlaBla. 

Edit. Podmieniłam  Warszawę na KATOSY. W razie gdyby cudem się udało to transport wtedy musi się znaleźć 

:)))))

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Bgra napisał:

Dziewczyna z Brodnicy koło Bydgoszczy chce białą kotkę, zadzwoni o Agatkę, zadzwoni do Guccio o Ivę. Dziewczyny nie ma ktoś pod stołem jeszcze białej, młodej kotki? 

Pani M.nie rozdzieli kotów,Wczoraj rozmawiałyśmy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bgra napisał:

To nie problem, tylko ile wyniesie transport :( zerkam na fb, na gr transportową i cieniutko z okazjami, wszystko to płatne transporty, same firmy. Gdzie podziały się stare dobre czasy :( Może i cudem znajdzie się  dobra dusza na BlaBla. 

Edit. Podmieniłam  Warszawę na KATOSY. W razie gdyby cudem się udało to transport wtedy musi się znaleźć 

Piękny wiersz na końcu ogłoszenia:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, guccio napisał:

Iva i Leo zachowują się w tej chwili jakby żyły na wolności.Chodza po korytarzach,poddaszach, chowają się.przychodza do pokoju tylko jeść.

Spróbuję z feromonami.

W takim razie kasuję ogłoszenia, żeby ludzi w błąd nie wprowadzać. 

Edit. Ogłoszenia Ivy i Leo zakończone. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, guccio napisał:

Iva i Leo zachowują się w tej chwili jakby żyły na wolności.Chodza po korytarzach,poddaszach, chowają się.przychodza do pokoju tylko jeść.

Spróbuję z feromonami.

Czyli na razie nie szukamy domów? :(
Oby feromony pomogły. 

Wiesz może co u Iva, czy też taki dzikus w DS?

Czarnulka jeszcze nie ruszyła... ale ruszy dzisiaj. Pół drogi jedzie z dziewczynami z Tomaszowa, drugie pół zawozi Pani, która kiedyś adoptowała z tomaszowskiego przytuliska pieska. Dobrze mieć dobry kontakt z Rodzinami ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Bgra napisał:

To nie problem, tylko ile wyniesie transport :( zerkam na fb, na gr transportową i cieniutko z okazjami, wszystko to płatne transporty, same firmy. Gdzie podziały się stare dobre czasy :( Może i cudem znajdzie się  dobra dusza na BlaBla. 

Edit. Podmieniłam  Warszawę na KATOSY. W razie gdyby cudem się udało to transport wtedy musi się znaleźć 

Ja pojechałam to może i domek by pojechał:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, UlaFeta napisał:

Ja pojechałam to może i domek by pojechał:)

Największe zainteresowanie, sporo pytań jest ze Śląska, jednak jak na razie nikt nie decyduje się na dwupak. 

Jeżeli pani Marietta zgodzi się, żeby rodzeństwo zostało  ślązakami to transport się znajdzie, musi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tyśka) napisał:

Czyli na razie nie szukamy domów? :(
Oby feromony pomogły. 

Wiesz może co u Iva, czy też taki dzikus w DS?

Czarnulka jeszcze nie ruszyła... ale ruszy dzisiaj. Pół drogi jedzie z dziewczynami z Tomaszowa, drugie pół zawozi Pani, która kiedyś adoptowała z tomaszowskiego przytuliska pieska. Dobrze mieć dobry kontakt z Rodzinami ;) 

Iwo ok.nawt gdzieś zdjęciamam ale nie są dobrej jakości. 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bgra napisał:

Największe zainteresowanie, sporo pytań jest ze Śląska, jednak jak na razie nikt nie decyduje się na dwupak. 

Jeżeli pani Marietta zgodzi się, żeby rodzeństwo zostało  ślązakami to transport się znajdzie, musi. 

Pytałam dziś Panią,czy potrzebuje jakiejś pomocy.Powiedziala, że daje radę.

Były telefony,ale na jedynaków:(pojedynczo by dom znalazły,ale one od urodzenia razem.

Szkoda rozdzielać.Dlugi weekend,ludzie 

popatrzą,może się ktoś zakocha:)

Na Katowice jest ponad 600 wyświetleń.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...