Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

5 godzin temu, guccio napisał:

Dziękuję.

Mam też dobre wiadomości o Tosi.

Przyglądała się kocurkom,ich zachowaniom i wczoraj razem z nimi podeszła do mnie i zaczęła ocierać się o nogi.

Jeszcze tak niepewnie ale powtórka była.

Czyli niedługo można będzie także ją ogłaszać :)

Link to comment
Share on other sites

Tosia robi takie postępy,że już można ogłaszać.Jest tylko problem za zdjęciami.Kociarnia jest bardzo ruchliwa.Mnie kojarzą z jedzonkiem.Jak wchodzę zaczyna się taniec radości.Nie siedzą tylko mizianka,baranki.

Próbowałam z nimi siedzieć długo.Nic z  tego.Koci taniec trwa cały czas.Syn mnie woła bo kotki spokojne-wchodze i po spokoju.

A syn zdjęcia nie zrobi-ma sprawna tylko lewą rękę.

Próbuje cały czas.

 

Link to comment
Share on other sites

Śliczne buraski ale nie mogę wziąć żadnego kota bo mój adopciak wykazuje chęć polowania na koty, wszystkie wychowane przeze mnie psy z kotami żyły w zgodzie ale tego wzięłam jak miał 5 lat i teraz mimo, że u mnie jest już prawie 8 nie udalo mi się go odzwyczaić od polowania na koty.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, dwbem napisał:

Śliczne buraski ale nie mogę wziąć żadnego kota bo mój adopciak wykazuje chęć polowania na koty, wszystkie wychowane przeze mnie psy z kotami żyły w zgodzie ale tego wzięłam jak miał 5 lat i teraz mimo, że u mnie jest już prawie 8 nie udalo mi się go odzwyczaić od polowania na koty.

Bywają takie.Moje psy na dworze kotu nie odpuszczą a w domu z moimi własnymi buzi,buzi i wspólne spanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...