Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

12 minut temu, sue napisał:

Moje różne nieszczęśniki trzymane w kenelu miały zwyczaj wsadzania do kuwety koca/poduszki/polarka/czegokolwiek na czym leżały... Amperek też tak robi. Muszę codziennie wymieniać choć kawałek ;/

Ja tam delikatnie to okresle-bajzel na kółkach.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, guccio napisał:

Dzisiaj rozmawiałam w sprawie wizyty p.a dla Bolka ze znajomą Bgra.Wizyte zrobi.

Pani,która chce Bolusia zapewnia,że decyzji nie zmieni i poczeka.

Boluś ma cudowne usposobienie, szybciutko rozkocha swój nowy domek :) pa w drodze, transport z tego co wiem się krystalizuje,żeby tylko nie zapeszyć. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, guccio napisał:

Dzisiaj rozmawiałam w sprawie wizyty p.a dla Bolka ze znajomą Bgra.Wizyte zrobi.

Pani,która chce Bolusia zapewnia,że decyzji nie zmieni i poczeka.

 

3 godziny temu, Bgra napisał:

Boluś ma cudowne usposobienie, szybciutko rozkocha swój nowy domek :) pa w drodze, transport z tego co wiem się krystalizuje,żeby tylko nie zapeszyć. 

Modecor - Products - SUGAR WHITE DAISIES D5

              Pozdrawiam sciskam za wszystko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tyśka) napisał:

To nie zapeszam i odświeżam ogłoszenia Bolka. Jeśli chcecie to mogę podmienić nr telefonu z Isabel na nr guccio, mnie bez różnicy. :) 

Myślę ,że nie ma sensu zmieniać.

Przy następnej trójce,jak będziesz tak dobra i zechcesz pomóc-mozna zmienić.Jakos mi się udało wytłumaczyć ten nieszczęsny+. Może i przy następnej trójce?

Bardzo Ci dziękuję 

Link to comment
Share on other sites

Kotki zrobiły bajzel w kenelu.Zwirek z wodą to nieciekawa kompozycja.Na próbę kupiłam silikonowy.Zobacze jak to cenowo wychodzi bo batonitowego idzie bard,o dużo.Mam też więcej paskudnych zapachów.Koty są już dojrzałe i pewnie dlatego.Zapowiadaja się na miziaki.

20210328_111055_compress44.jpg

20210328_110608~2_compress77.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, guccio napisał:

Kotki zrobiły bajzel w kenelu.Zwirek z wodą to nieciekawa kompozycja.Na próbę kupiłam silikonowy.Zobacze jak to cenowo wychodzi bo batonitowego idzie bard,o dużo.Mam też więcej paskudnych zapachów.Koty są już dojrzałe i pewnie dlatego.Zapowiadaja się na miziaki.

20210328_111055_compress44.jpg

20210328_110608~2_compress77.jpg

Mogę zaproponować imiona? Nie znamy  jeszcze płci kotów, więc może Iva/o, Ivo/a i Lea/o 

Roboty ci nie zazdroszczę, spodziewam się jak "pachnie", dobrze, że to w drugim mieszkaniu, chyba potem pomoże tylko remont. Ciężko z tymi flejtuchami ;) na dworze bidy żyły 9 m-cy to nikt się nie spodziewał, że będzie łatwo. Kocham Cię Guccio wiesz :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Radek napisał:

Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku, że koty są trudniejsze w obsłudze niż psy. 

Niby nie trzeba wyprowadzać...Ale w przypadku leczenia to już całkiem przechlapane.Ostatnio z wetem oboje byliśmy ciut poszkodowani ..

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bgra napisał:

Nie rycz :) weź wieśniaka na spacer i wyluzuj trochę :) 

Ale ja się poryczałam że wzruszenia.W życiu bym nie pomyślała,że tyle dobrych dusz wkoło mnie, chociaż tak daleko jesteście.

To takie dobre ryczenie...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...