Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

34 minuty temu, jola&tina napisał:

Czy druga baba :) złapana?
Trzymamy kciuki!

Nie złapana.wet.mial rację.Przez noc w kenelu nieźle się wkurzyła.Przy podawaniu zastrzyku,żeby ją uspokoić, nieźle nam dała popolic.Tym razem nie pomogły rękawice.Gryzow zebrałam sporo.Ale najważniejsze,że się udało i dzieci już nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Radek napisał:

Tekst super.

 

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Poemat :) super! Czyta się dobrze, do końca przeczytałam!
Masz talent !!!!!

Dziękuję:) Cieszę się, że jako 11latka zostałam wypatrzona przez jedna psią fundacje jako osobę do pisania tekstów. Paręnaście lat ćwiczeń to i teraz coś zadowalającego, a czasem i ładnego wychodzi :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyśka) napisał:

 

Dziękuję:) Cieszę się, że jako 11latka zostałam wypatrzona przez jedna psią fundacje jako osobę do pisania tekstów. Paręnaście lat ćwiczeń to i teraz coś zadowalającego, a czasem i ładnego wychodzi :)

Jakie czasem,za każdym razem .

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Czyli ta koteczka dzika? Na razie nieadopcyjna? :(

Na to wygląda.Jeszcze jak ją do kenela po przekladalam to mnie dziabnela.W pokoju jak się ruszę to warczy.Wet do usypiania startował w rękawicach do spawania .Do tej pory śmiać mi się chce z tej akcji.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, sue napisał:

Są i takie koty... Jeśli się nie ogarnie, to pewnie po kilku dniach jak wydobrzeje trzeba będzie ją wypuścić. Chyba nie ma co oswajać na siłę, szkoda kota. Oczywiście nie widzę jej więc tylko gdybam tak.

Zazwyczaj po sterylkach/kaatracjach koty wyciszają się chociaż trochę.Ta koteczka jest inna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...