Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

Dobrze że to kocurki, szybciej dojdą do siebie, będzie można je wypuścić i brać następne... chociaż pewnie im dobrze w ciepełku.

Wiadomo, ze koszty rosną, jest w końcu styczeń, i tak są to niskie ceny za kastrację, a wet jeszcze przyjeżdża i robi rozpuszczalne szwy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, sue napisał:

Dobrze że to kocurki, szybciej dojdą do siebie, będzie można je wypuścić i brać następne... chociaż pewnie im dobrze w ciepełku.

Wiadomo, ze koszty rosną, jest w końcu styczeń, i tak są to niskie ceny za kastrację, a wet jeszcze przyjeżdża i robi rozpuszczalne szwy. 

Wysyłam PW

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Nadziejka napisał:

Gucinkowa z calego serducha sciskam za wszystko,  jak Wam minela noc ?

Kotki spokojne,jedzą, piją,nie szaleją jak wyciągam rękę do głaskania.Madre-wyglowkowaly, że kuweta nie do spania.Czyli, że chodzą do kuwety.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, dwbem napisał:

Cudne buraski, szkoda, że nie mogę wziąć bo mam oadopciaka, który usiłuje polować na koty więc nie zaryzykuję. Na spacerze potrafię go opanowac ale w domu byłoby trudno.

Zdarzają się takie psy.Na szczęście moje dwa(też adopciaki) są kociolubne albo koty są psiolubne.Wielka,wzajemna miłość.

Link to comment
Share on other sites

Ja przedtem miałam ONki 15 lat a potem rottweilery 37 lat i wszystkie żyły z kotami w zgodzie. Teraz mam pinczery średnie i suczka też nic nie ma do kotów ale adoptowałam 5-letniego psa i on niestety już miał złe nawyki i mimo, że u mnie jest już prawie 8 lat nie udało mi się go oduczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...