Jump to content
Dogomania

Rudy, teraz Tofik już u siebie :) ! Rudy zza krat, Rudy z wyrokiem ... ? Rudy dochodzi do siebie w hoteliku u Dexterki :)


Livka

Recommended Posts

Biedak  :(  Jego sierść jest w znacznie gorszym stanie niż widać to było na zdjęciach ze schronu, a skóra dramat  :( :( :(   Pewnie szybciej nastąpi poprawa psychiczna, niż fizyczna :(

 

11 godzin temu, Tyśka) napisał:

To podeślę kilka propozycji:)

Yogi (uwielbiałam misia Yogi, kojarzyl mi się z poczciwiną), Rufus, Huzar, Elmo, Krakers, Hektor, Dyzio, Gucio, Teddy.

Tytsiu, ale się rozpędziłaś  :)  To nie będzie bazarku?  :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Livka napisał:

Wszystko jeszcze przed Rudym.

Wszystko, ale tylko to co dobre.

Prześliczny z niego psiak, nie mogę się napatrzeć.

I oczka już takie zainteresowane światem wokół :)

b836f21317e20829gen.jpg

To jest niesamowite jak dosłownie natychmiast psiak się może zmienić.Tak sobie myślę,że wolność,trawka,człowiek to jest to co jest najpotrzebniejsze dla psiaka.Rudy jest cudny.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

Rudy jest słodki : )

Może uda mi się napisać coś więcej w domu. Oby dogo ruszyło. 

Chyba ruszyło, bo widzę zdjęcia i mogę pisać :)

Podpisuję się pod tym  - Rudy jest słodki!!! <3

poszedł właśnie przelew dla niego

Link to comment
Share on other sites

Witajcie po długiej przerwie.

Rudy nie odpoczywał, w poniedziałek miał wizytę u weterynarza.

Były robione zeskrobiny, które nic nie wykazały, ale coś jednak na skórze się dzieje dlatego dostał antybiotyk keflex. Będzie go brał przez tydzień. Ta rana na plecach ma strupki, nic się z niej nie sączy. Sierść w tym miejscu nie jest wygolona, po prostu wypadła. Jeśli nie będzie poprawy to po tygodniu kolejne zeskrobiny tym razem na posiew. Uszy też chore. Ruduś dostał kropelki. Krew pobrana, zaraz wkleję wyniki. Zęby z dużą ilością kamienia plus przynajmniej dwa do usunięcia. Rudy jest wykastrowany. Wetka nie stwierdziła żadnych odchodów pcheł.

Było też spotkanie z groomerką. Najpierw trzeba podleczyć skórę aby nie rozmiękczać jej kąpielą.

Do SPA Rudy umówiony jest na 2 lutego.

Zobaczymy czy uda się go wyczesać czy trzeba będzie ciąć.

Rudy do weta jechał w kennelu, był bardzo grzeczny. Bał się wejść do gabinetu, ale z czasem troszkę się wyluzował.

Wszystko dał przy sobie zrobić.

Pani wet mówi, że ząbki ma podniszczone, ale nie wygląda na więcej niż 6-7 lat z czym i dexterka się zgadza.

Waży 19,5 kg.

Rudy coraz bardziej się otwiera, jest już weselszy i ciekawszy wszystkiego.

Cieszy się na widok  ludzi i jak pisze dexterka jest słodki i kochany :)

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Info z dziś:

Rudy coraz lepiej.

Bardzo przypomina dexterce Bruna.

Robi dokładnie to samo co on czyli biegnie się załatwić, chwilę powęszy i biegiem do swojego kojca.

Jest wesoły, biega, skacze, przytula się i potem nagły zryw do kojca, ale nie dlatego, że się boi i ucieka tylko taki jest szalony, szczęśliwy.

Ma jeszcze kwarantannę z wiadomych względów, ale dexterka jest pewna, że z innymi psami będzie się świetnie dogadywał.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...