Jump to content
Dogomania

Rudy, teraz Tofik już u siebie :) ! Rudy zza krat, Rudy z wyrokiem ... ? Rudy dochodzi do siebie w hoteliku u Dexterki :)


Livka

Recommended Posts

Znalezione na FB

 
POMÓŻCIE NAM TO NAGŁOŚNIĆ!
CZY BĘDZIEMY ŚWIADKAMI KOŃCA OCHRONY
ZWIERZĄT W POLSCE?!
chce ZAKAZAĆ organizacjom możliwości odbierania zwierząt maltretowanych, głodzonych i bitych."Zwierzęta to własność prywatna" - mówi.
PODPISZCIE PETYCJE!
Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „PODPISZ PETYCJĘ! OTOZ ANIMALS Poseł Sachajko Kukiz '15 chce ZAKAZAĆ organizacjom ratowania zwierząt!”
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Livka napisał:

Też o tym pomyślałam od razu.

Tola powiedziała, że schował się dziś od razu do pomieszczeń ... :(

Ucieka od ludzi :(

Przepraszam bardzo, nie śledzę wątku, bo domowe sprawy nie zostawiają mi na tyle wolnego czasu, żebym mogła często zaglądać na dogo, ale wiem, że były przymiarki do zabrania także i tego psiaczka, czy nic z tego nie wyszło?
Bo jeśli także ma jechać, to może mogliby czekać za wyjazd w tym samym boksie.  Żal mi bardzo biedaka  :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Przepraszam bardzo, nie śledzę wątku, bo domowe sprawy nie zostawiają mi na tyle wolnego czasu, żebym mogła często zaglądać na dogo, ale wiem, że były przymiarki do zabrania także i tego psiaczka, czy nic z tego nie wyszło?
Bo jeśli także ma jechać, to może mogliby czekać za wyjazd w tym samym boksie.  Żal mi bardzo biedaka  :(

Biszkopcik już zarezerwowany :)

Jedzie do Anecik 22 stycznia, tym samym transportem co Rudy :)

Wieści jeszcze gorące ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Livka napisał:

Biszkopcik już zarezerwowany :)

Jedzie do Anecik 22 stycznia, tym samym transportem co Rudy :)

Wieści jeszcze gorące ;)

No to przecież mogliby czekać obaj w jednym boksie. Do 22.01. jeszcze kawał czasu. Psy wyczuwają strach  innego psiaka i któryś może na nim wyładować stres, o który w schronie nie trudno.
Czemu nie są razem, skoro obaj w tym samym czasie opuszczą schron.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tyle czekacie na informacje, ale p. Maciek zadzwonił niedawno -  udało się przełożyć ten wyjazd psów z Lublina do Szczecina i 22.01. może zabrać Amika i 4 psy ze schroniska i to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale kwota niestety będzie wyższa, bo przystanków jest o wiele więcej.  Podałam  miejscowości, w których wysiadać będą poszczególne psy i czekam do jutra  na całościowy koszt.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

No to przecież mogliby czekać obaj w jednym boksie. Do 22.01. jeszcze kawał czasu. Psy wyczuwają strach  innego psiaka i któryś może na nim wyładować stres, o który w schronie nie trudno.
Czemu nie są razem, skoro obaj w tym samym czasie opuszczą schron.

Bo Biszkopcik dopiero dziś został zarezerwowany.

Pewnie też zostanie zabrany z ogólnego wybiegu w oczekiwaniu na wyjazd.

Trudno mi powiedzieć ...

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Rudego dzisiaj nie widziałam, nie ma go w jego dawnym boksie. Pracownik powiedział, że jest już odizolowany od tygodnia i czeka na wyjazd.

Martusiu, przepraszam, a czy nie mogłabyś poprosić, żeby biszkopcika dołączyli do rudaska ? Pewnie nie jest to realne  :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...