Jump to content
Dogomania

Rudy, teraz Tofik już u siebie :) ! Rudy zza krat, Rudy z wyrokiem ... ? Rudy dochodzi do siebie w hoteliku u Dexterki :)


Livka

Recommended Posts

28 minut temu, Gabi79 napisał:

Na dalszym planie jest chyba ten przerażony biedak, który kiedyś chował się za Rudym. Serce pęka.... 

 

16 minut temu, mari23 napisał:

to prawda, pęka serce na widok takiego skulonego, przerażonego biedaka :( :(

Tak, to ten piesio:(

Pytałam dzisiaj pracownika o niego, powiedział, że bardzo lękliwy:(

Ładny psiulek, nieduży, miałby szansę...

Jak on tam daje radę, serce mu kiedyś stanie ze strachu:(

 

IMGP2403.JPG

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, mari23 napisał:

Ja na razie też 10 zł deklaruję, a w miarę możliwości "coś" czasem dorzucę.

image.png.1688b6ac66eb6725cf8cfb5901bf849a.png

te czerwone plamy....czy ktoś wie, co to jest?

Dziękuję kochana mari23 za deklarację dla Rudego.

Te czerwone plamy to krew oczywiście, zdjęcie jest chyba z 2017 lub 2018 roku.

Tola pisała wtedy, że to jakieś psie porachunki, jakiś biedak ucierpiał, ale nie wiemy co się stało.

To nie Rudy.

6 godzin temu, b-b napisał:

Pewnie jakiś psiak ucierpiał :((....

Właśnie tak :(

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

A to nie kupka z krwią? :(

Nie.

6 godzin temu, b-b napisał:

Jeśli tak to i tak nie dobrze :(

Każda opcja niefajna :(

1 godzinę temu, mari23 napisał:

 

 

no właśnie :( :( mnie ten widok przeraził :( cokolwiek by to nie było - krwi sporo :(

:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Na dalszym planie jest chyba ten przerażony biedak, który kiedyś chował się za Rudym. Serce pęka.... 

Mi też ... :(

1 godzinę temu, mari23 napisał:

to prawda, pęka serce na widok takiego skulonego, przerażonego biedaka :( :(

:(

48 minut temu, Tola napisał:

 

Tak, to ten piesio:(

Pytałam dzisiaj pracownika o niego, powiedział, że bardzo lękliwy:(

Ładny psiulek, nieduży, miałby szansę...

Jak on tam daje radę, serce mu kiedyś stanie ze strachu:(

 

IMGP2403.JPG

Trzyma się blisko Rudego, czyżby miał w nim przyjaciela ?

Śliczny jest - może ktoś mu pomoże ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2021 o 19:14, Gabi79 napisał:

Aż strach pomyśleć, ten biedak albo zejdzie tam na zawał, albo zostanie zagryziony.... 

 

34 minuty temu, Livka napisał:

:(:(:(

 

19 minut temu, b-b napisał:

.... :((

w rozpaczy rozsądek tracę chyba....a może razem by pojechali ? na większości zdjęć są obok siebie, mogliby razem w hoteliku być...zwariowałam???

IMGP2311.JPG

tu też są razem.Psiak śliczny i młody, szybko domek znajdzie, a jak tam zostanie - w najlepszej opcji skończy jak ten biały wychudzony biedak :( :(

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, mari23 napisał:

 

 

w rozpaczy rozsądek tracę chyba....a może razem by pojechali ? na większości zdjęć są obok siebie, mogliby razem w hoteliku być...zwariowałam???

O tym samym pomyślałam, ale czy to realne? Dla samego białego miejsce trudno znaleźć, gdzie umieścić dwupak i te koszty hotelowania :( 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Chyba większym problemem jest znalezienie miejsc dla biedaków ,a nie pieniądze. Te najczęściej się znajdują jakoś.

Mi też serce pęka jak patrzę na niego. A może dać go na miejsce Amika/Oriona od |Tyśki ?

Najpierw niech Amiczek ma pewny domek, miejsce zarezerwuję oczywiście, choć dla niego lepiej by było, jakby znalazło się miejsce przy Rudym, a do Elizy tez chudy białasek mógłby jechać...

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Czy ktoś ma na tyle czasu i chęci, aby założyć wątek temu biedakowi i szukać dla niego miejsca? 

Maarit deklaruje stałą wpłatę, ja też, ale obie nie mamy doświadczenia w prowadzeniu wątku rzeczywiście tyle tych bied, a miejsc za mało :( :( myślałam, że jeśli biały szkieletek nigdzie miejsca nie znajdzie, to go wezmę chociaż do kojca z ciepłą budą ( stał pusty) ale dzisiaj maja przywieźć 3 psy z interwencji, z drastycznych warunków, a właściciel wczoraj groził, że pozabija...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

Najpierw niech Amiczek ma pewny domek, miejsce zarezerwuję oczywiście, choć dla niego lepiej by było, jakby znalazło się miejsce przy Rudym, a do Elizy tez chudy białasek mógłby jechać...

Amik będzie mieć pewny domek dopiero jak się zaaklimatyzuje i po 2miesiącach nadal będą dobre wieści. ;) Ale w piątek/sobotę będzie wiadomo czy wyprowadza się do DS. No i faktycznie myślałam, że może na jego miejsce wskoczy białasek :(

A może Jaaga mogłaby wziąć awaryjnie na hotel tego beżowego? Albo szafirka - ten piesek chyba nie jest zbyt duży...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2021 o 18:03, Tola napisał:

 

IMGP2403.JPG

O mateńko... mari mi o nim pisała :(
Każdego żal... Którego wyciągnąć? którego tam jeszcze zostawić? Nie potrafiłabym zdecydować. Każdy biedny, każdy zasługuje na lepsze życie.
Gdyby była jakaś szansa dla niego, to ja się dorzucę do stałej. Wiem, że to niewiele, bo w sumie to wymaga najmniej zaangażowania :(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Gabi79 napisał:

Czy ktoś ma na tyle czasu i chęci, aby założyć wątek temu biedakowi i szukać dla niego miejsca? 

Chęci byłyby , ale czasu brakuje ... tak bardzo żal mi psiaka :(

Może ktoś jednak podjąłby się poprowadzenia wątku - świetnie sobie radziła jankamałpa, może ją poprosić.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Ten jasny psiak faktycznie bardzo biedny, przemyka pod ścianami, albo chowa się za Rudego;  zresztą tam wszystkie cierpią, większość z długim schroniskowym stażem, bez szans na adopcje z racji wieku :(.

Piesek lękliwy:(

Tolu możesz się dowiedzieć czegoś więcej na jego temat ? Ile waży, ile ma lat. Jak długo siedzi w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...