Jump to content
Dogomania

Rudy, teraz Tofik już u siebie :) ! Rudy zza krat, Rudy z wyrokiem ... ? Rudy dochodzi do siebie w hoteliku u Dexterki :)


Livka

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Liveczko kochana, na pewno bardzo się ucieszysz 🙂 Dostałam takiego maila od pana Jacka: 

 

"Dobry wieczór Pani Joasiu.

Przepraszam za opóźnienie z wysłaniem Pani zdjęć naszego pupilka. \niestety czasu mało, pracy coraz więcej i tak schodzi dzień za dniem.... W czerwcu Tofik zaczął kuleć z niewiadomego powodu na tylko lewą łapkę. Udaliśmy się do weterynarza który dał mu zastrzyk i przez dwa miesiące było wszystko OK. Pojechaliśmy jak co roku nad morze i nic się nie działo. Po powrocie  było wszystko w porządku aż któregoś dnia ni stąd ni z owąd znowu zaczął utykać. Jako, że nie dawało nam to spokoju pojeździliśmy z nim po weterynarzach, zrobili prześwietlenie stawów, kręgosłupa. Wylądowaliśmy nawet u weterynarza w Czechach a dokładnie w AB Vet Bochumin (tam jeździliśmy z poprzednią Panią Misiową). Okazało się, że stawy są w stanie idealnym ale zauważalne są zmiany w kręgosłupie w odcinku biodrowym. Stąd prawdopodobnie utykanie na jedną łapkę. Tofikowi weterynarz podał zastrzyk (ten co pierwszym razem) a dodatkowo zaordynował podawanie środków wspomagających stawy. Na razie wszystko jest OK i mam nadzieję, że tak pozostanie na dłużej. Tofik harcuje jak gdyby miał 2-3 latka.

Mam nadzieję, że tym razem nie będzie problemu z przesłaniem zdjęć. Na wszelki wypadek proszę o usunięcie zbędnych e-maili.

Pozdrawiam serdecznie

Tofik, Beata i Jacek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...