Jump to content
Dogomania

Rudy, teraz Tofik już u siebie :) ! Rudy zza krat, Rudy z wyrokiem ... ? Rudy dochodzi do siebie w hoteliku u Dexterki :)


Livka

Recommended Posts

Info z domku Rudego:

Rudy: przemiły, super spokojny, śliczny psiak który jak wcześniej napisałem jest bardzo, bardzo wystraszony nową dla niego sytuacją. W samochodzie jechał wspaniale, rozglądając się na prawo i na lewo. Nie wiedzieć czy ze stresu bo raczej nie z długości podróży (około 1,5h) zesikał się na siedzenie (byliśmy przygotowani na taką ewentualność i psiaczek jechał na zabezpieczonym siedzonku. Nie było problemu z wejściem po schodach, do windy i do mieszkania. Po wejściu bardzo nieśmiało zajrzał do jednego, drugiego pokoju, łazienki i kuchni którą sobie na ten czas upodobał. W związku z tym, żona przeniosła mu tymczasowe spanko do kuchni w miejsce osłonięte z trzech stron (prawa, lewa i góra). Micholek daje się bez problemu głaskać jednak widać, że boi się zbliżającej się ręki chyląc głowę ku podłodze. W dniu wczorajszym jak już napisałem musiałem pojechać do mamy ale w tym czasie żona kilkakrotnie wychodziła na spacer z Rudym. Powodem było to, że nie chciał załatwić się na spacerze tylko dwukrotnie zrobił siusiu w domu. Oczywiście nikt nie podniósł na niego głosu bo skąd psiak miał wiedzieć, że robi źle. Dzisiaj od rana Rudy odbył dwa długie spacery (pierwszy o 5:00) na których wąchał wszystko dokładnie po czy znowu po powrcie do domu zesikał się. W domu widać delikatne zmiany zachowania na plus, potrafi sam przyjść do nas do pokoju, już nie chowa tak bardzo głowy przy głaskaniu, a na swoim tymczasowym spanku i miejscu czuje się chyba bardzo komfortowo i bezpiecznie. Około godziny 12:30 żona wyszła  na kolejny spacer i chyba nastąpił przełom, kochane piesio zrobiło kupkę i siku na spacerze!!! Na smyczy chodzi nadzwyczajnie, widać że się pilnuje, nie interesują go inne psy. Wydaje mi się, że na spacerze również jest spokojniejszy i pewniejszy siebie.
Przepraszam za skromną ilość zdjęć. Obiecuję, że jak wszystko wróci do normy będzie ich zdecydowanie więcej.
 
Pozdrawiam serdecznie
Jacek S
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Livka napisał:

Ciekawe jak Ruduś dzisiaj ?

Myślę, że przestawi się szybko na to, że teraz jest jedynakiem :)

Oczkiem w głowie :)

Livko, pan Jacek ma problemy rodzinne, nie chcę tak nagabywać go codziennie.  To bardzo trudny dla niego i całej rodziny czas....Myślę, że jak wszystko się unormuje, to dostaniemy porcję informacji i zdjęć. 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Livko, zostało u mnie ogłoszenie Rudego, promowane. Czy mogę podmienić na Edurka? Czy wskażesz innego psa? Szkoda, aby promowanie się zmarnowało....

Podmień kochana na Edurka :)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Livko, pan Jacek ma problemy rodzinne, nie chcę tak nagabywać go codziennie.  To bardzo trudny dla niego i całej rodziny czas....Myślę, że jak wszystko się unormuje, to dostaniemy porcję informacji i zdjęć. 

Oczywiście.

Oby wszystko dobrze się poukładało w rodzinie P. Jacka.

Link to comment
Share on other sites

  • Livka changed the title to Rudy, teraz Tofik już u siebie :) ! Rudy zza krat, Rudy z wyrokiem ... ? Rudy dochodzi do siebie w hoteliku u Dexterki :)

Dzisiaj zrobiłam ostatni przelew za pobyt Rudego w hoteliku. ;)

Pięknie dziękuję wszystkim, którzy wspierali finansowo Rudusia.

Dziękuję za Waszą obecność, dobre rady.

Dziękuję Dexterce - bez niej nic by się nie udało, pokazała Rudemu co znaczy mieć dom. Taki prawdziwy, z sercem i miłością. Wyprowadziła go z traum i zahamowań. To dziś zupełnie inny psiak. Przede wszystkim jest zdrowy i piękny.

Alaskan dziękuję Ci, że podjęłaś się bardzo trudnej dla mnie selekcji DS.

Przejęłaś te obowiązki i jak zwykle dałaś z siebie wszystko.

Stokrotki tworzące serce - Dziękuję - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam mnóstwo zdjęć Tofika vel Rudego. Na razie wklejam kilka, w pozostałych muszę zasłonić twarz.  

"Dzień dobry.
Przesyłam w załączeniu kilka zdjęć ze spacerów w nowych miejscach. Psiak jes kochany i bynajmniej do nas coraz mniej wystraszony - upodobał sobie żonę. Kiedyś w domu zawarczał nawet i szczeknął na telewizor:-)
 
Pozdrawiam serdecznie
Jacek

DSCN0015.JPG

DSCN0025.JPG

DSCN0037.JPG

DSCN0034.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...