Jump to content
Dogomania

Rudy, teraz Tofik już u siebie :) ! Rudy zza krat, Rudy z wyrokiem ... ? Rudy dochodzi do siebie w hoteliku u Dexterki :)


Livka

Recommended Posts

Dzień dobry :)

Dobrze jest przebierać w domkach, ale faktycznie czasem wystarczy ten jeden jedyny i już wiadomo.

Alaskan pisałaś o pięknych fotkach, które dostałaś od dexterki - wrzucisz w wolnej chwili ?

Będziemy podziwiać nasze cudo :) 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc, ubiegły tydzień był dla mnie bardzo trudny i jeszcze słabo się czułam po szczepieniu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2021 o 17:39, Nadziejka napisał:
Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...
bazarusio dla Rudunia zakonczony
                                  50 zl poslalam dzisiaj na konto Livka

Nadziejko Aniele :)

Bardzo dziękuję w imieniu własnym i Rudusia :)

Sprawdzę na koncie i dam znać :)

140 Emotki ideas | buźka, zakochany, śmieszne gify

Link to comment
Share on other sites

  • Livka changed the title to Ogłaszamy i czekamy na ten jedyny telefon ! Rudy zza krat, Rudy z wyrokiem ... ? Rudy dochodzi do siebie w hoteliku u Dexterki :)
9 godzin temu, Livka napisał:

Rzeczywiście - fotki już gdzieś na wątku były, ale to nie szkodzi, możemy oczy nacieszyć tym kochanym radosnym pysiem.

Ważne, że są telefony - czekamy na super dom dla Rudusia.

To prawda, cudny, kochany pysio, ma takie pogodne spojrzenie, aż się człowiek uśmiecha patrząc na jego zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwoniła bardzo sympatyczna pani o Rudego. Pani po 60..tak bliżej 70. mieszka sama w domku jednorodzinnym. W domu trzy koty. Posesja w połowie ogrodzona....od strony pól i lasu wolna przestrzeń, jak to pani powiedziała, do wybiegania się, kiedy psiak zechce....Na czas wyjazdu pani np. do sklepu Rudy miałby być zamykany do kojca....

Rozmawiałam już z Livką. Szukamy dla Rudego domku, rodziny a nie kojca i podwórka....

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak z ciekawości zapytam, bo nie mam żadnego doświadczenia. Jak reagują te potencjalne domy, ktorym się mówi, sorry, nie nadajesz sìę. Znając ludzi, to wydaje im się chyba, że łaskę robia i wszyscy powinni się cieszyć, że chcą psa, a tu d..pa.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aska7 napisał:

Tak z ciekawości zapytam, bo nie mam żadnego doświadczenia. Jak reagują te potencjalne domy, ktorym się mówi, sorry, nie nadajesz sìę. Znając ludzi, to wydaje im się chyba, że łaskę robia i wszyscy powinni się cieszyć, że chcą psa, a tu d..pa.

Różnie reagują..Jedni spokojnie przyjmują do wiadomości inni...straszą sądem (moje osobiste doświadczenie ostatnio) wydzwaniają, obrażają, szukają tzw dojścia aby wpłynąć na zmianę decyzji...

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Rudego i nie mogę uwierzyć że nie znalazł się do tej pory jakiś super domek dla niego, to taki cudny psiaczek, lajków mi już dzisiaj zabrakło a to zdjęcie jak ma rozwiane uszka na boki jest urocze :). Ruduś coraz bardziej mi się podoba, takie kochane pocieszne psisko :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2021 o 10:17, Alaskan malamutte napisał:

Dexterka mi napisała, że były dwa telefony o Rudego, przekierowała do mnie, ale niestety, na razie nikt nie oddzwonił...Czekamy na ten jedyny...Psiur cudny!!!i charakter cudny!!

IMG-20210421-WA0022.jpg

IMG-20210421-WA0023.jpg

 

Dnia 28.04.2021 o 18:40, Livka napisał:

Jestem Rudym oczarowana :)

e49a3557e231f841gen.jpg

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

              Zcalego serducha tulam sciskam Rudunia
przeprzecudowny jest
                        Niechaj bedzie komus skarbem najwiekszym
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Nadziejka napisał:
Ciociu Livko  poczaruje kolejny ruduniowi
patrze,na koncie ni grosika nie masz dla cudnego smoka?

Zapłaciłam za hotelik i w kasie puściutko :(

Nie szkodzi, dla Rudusia zawsze znajdę kaskę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...