Jump to content
Dogomania

Rudy, teraz Tofik już u siebie :) ! Rudy zza krat, Rudy z wyrokiem ... ? Rudy dochodzi do siebie w hoteliku u Dexterki :)


Livka

Recommended Posts

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy !

Czy któraś z Was mogłaby przejąć odbieranie telefonów i wstępny odsiew przyszłych DS dla Rudego.

Nie daję rady, trochę za dużo spraw mi się nagromadziło i zdarza mi się odpuszczać przez co traci psiak.

Bardzo Was proszę - macie większe doświadczenie i Rudy z Waszą pomocą szybciej znajdzie upragniony dom.

Muszę się poddać :(

Czy ktoś nam pomoże ?

Link to comment
Share on other sites

  • Livka changed the title to POTRZEBUJĘ POMOCY ! Rudy zza krat, Rudy z wyrokiem ... ? Rudy dochodzi do siebie w hoteliku u Dexterki :)
50 minut temu, Livka napisał:

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy !

Czy któraś z Was mogłaby przejąć odbieranie telefonów i wstępny odsiew przyszłych DS dla Rudego.

Nie daję rady, trochę za dużo spraw mi się nagromadziło i zdarza mi się odpuszczać przez co traci psiak.

Bardzo Was proszę - macie większe doświadczenie i Rudy z Waszą pomocą szybciej znajdzie upragniony dom.

Muszę się poddać 😞

Czy ktoś nam pomoże ?

Livko, pomogę jeśli się zgodzisz. Poproszę na PW numer tel, porozmawiamy. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Livko, pomogę jeśli się zgodzisz. Poproszę na PW numer tel, porozmawiamy. 

 

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

:) To ja poprosze później o namiary - podmienię w ogłoszeniu.

Dziękuję kochane dziewczyny :)

Bardzo mi przykro i wstyd , ale gonię resztkami sił.

Proszę tylko o to i aż o to. To dla mnie ogromna pomoc.

Tak mi się życie ostatnio poukładało ...

Alaskan zaraz wyślę do Ciebie pw - z serca dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Livka napisał:

 

Dziękuję kochane dziewczyny :)

Bardzo mi przykro i wstyd , ale gonię resztkami sił.

Proszę tylko o to i aż o to. To dla mnie ogromna pomoc.

Tak mi się życie ostatnio poukładało ...

Alaskan zaraz wyślę do Ciebie pw - z serca dziękuję za pomoc.

Livko, ja w tej chwili nie mam ogłoszeń na siebie, moje psiaczki czyli Nika i Runo jeszcze nie ogłaszam, mogę więc pomóc. Jutro porozmawiamy..Porozmawiam też z Dexterka o Rudym, chcę wiedzieć, "jakiego" domku szukamy dla Rudego  .

Link to comment
Share on other sites

Rudy sie podoba, są o niego telefony. Miałam dwa. Jeden kompletnie niegodny uwagi, drugi...hmmmm....gdyby nie fakt, że Rudy miałby 20 arową działkę do biegania. a spacery tylko w weekendy, jak przyjedzie syn....to pewnie byłabym za...Poza tym pies miałby dom do swojej dyspozycji i 4 ręce do głaskania. Państwo po 60, już na emeryturze, zawsze mieli owczarki niemieckie. 

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Rudy sie podoba, są o niego telefony. Miałam dwa. Jeden kompletnie niegodny uwagi, drugi...hmmmm....gdyby nie fakt, że Rudy miałby 20 arową działkę do biegania. a spacery tylko w weekendy, jak przyjedzie syn....to pewnie byłabym za...Poza tym pies miałby dom do swojej dyspozycji i 4 ręce do głaskania. Państwo po 60, już na emeryturze, zawsze mieli owczarki niemieckie. 

 

Trochę mało tych spacerów , reszta jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Livka napisał:

Tysiu wyróżnij - przeleję Ci kaskę.

Ja miałam taką promocję w ubiegłym tygodniu - wyróżniłam wszystkie swoje ogłoszenia, Twoje było jeszcze promowane.

Nie wyróżniaj - sprawdziłam i też mam promocję :)

Zaraz wyróżnię Rudego.

edit.

Załatwione :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...