Jump to content
Dogomania

Rudy, teraz Tofik już u siebie :) ! Rudy zza krat, Rudy z wyrokiem ... ? Rudy dochodzi do siebie w hoteliku u Dexterki :)


Livka

Recommended Posts

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

A do którego hoteliku miał się przenieść Amiczek? 

Animal Inn w Lutyni :) Z polecenia mari23. Jest tam tylko 7 psiaków + 3 własne.  Pieski mają nie tylko opiekę typu głaski, domowe warunki, jedzonko, trawkę, ale i kontakt indywidualny, spacerki 3x dziennie poza teren... ♡ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Tolu możesz się dowiedzieć czegoś więcej na jego temat ? Ile waży, ile ma lat. Jak długo siedzi w schronie.

Postaram się w sobotę dowiedzieć o wiek no i jak długo jest w schronisku. Niestety wagi nie mają, zawsze jest problem z określeniem, ile psiak waży i  tego nie przeskoczymy. To nieduży, drobny piesek. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

Chęci byłyby , ale czasu brakuje ... tak bardzo żal mi psiaka :(

Może ktoś jednak podjąłby się poprowadzenia wątku - świetnie sobie radziła jankamałpa, może ją poprosić.

Odpisałam Ci na priv. Muszę się "przespać" z tematem. Najtrudniej o hotelik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyśka) napisał:

A może Biszkopcik pojechałby do p. Elizy skoro Białasek Onaa ma miejsce u Jagny? :)

 

7 minut temu, Gabi79 napisał:

Cały czas myślę o przerażonym Biszkopciku. Tysiu, jaki jest miesięczny koszt utrzymania u P. Elizy? 

wprawdzie dzisiaj uzgodniłam, że w razie adopcji Amika na jego miejsce przyjedzie białas podobny do "naszej" ulubienicy Dianki....ale w tej sytuacji będzie kolejna zmiana - pojedzie Biszkopcik

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Czy to ten hotelik polecony przez mari23? Przepraszam za taki chaos, ale z braku czasu piszę z telefonu i nie jestem na bieżąco 

Tak - mam nadzieję, że pani Eliza sie zgodzi na Biszkopcika... oczywiście o ile wizyta przed/a dla Amika wypadnie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

A kiedy będzie wizyta? 

Właśnie czekam na odpowiedź... wstępnie miała być jutro... Wysłałam smsa o 16 i ciągle czekam z nadzieją, że może wizyta jest dzisiaj...

Panicznie boję się tej adopcji. To specyficzny psiak, wrażliwiec ale ze skórą twardziela - jak nie dostanie spokoju na dzieńdobry... i nie pomoże mu się w złapaniu psiego zen to może kłapać zębami :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

Właśnie czekam na odpowiedź... wstępnie miała być jutro... Wysłałam smsa o 16 i ciągle czekam z nadzieją, że może wizyta jest dzisiaj...

Panicznie boję się tej adopcji. To specyficzny psiak, wrażliwiec ale ze skórą twardziela - jak nie dostanie spokoju na dzieńdobry... i nie pomoże mu się w złapaniu psiego zen to może kłapać zębami :(

Tak, wiem, że to specyficzny psiak, podczytuję wątek. Oby wreszcie znalazł odpowiednich ludzi 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Właśnie czekam na odpowiedź... wstępnie miała być jutro... Wysłałam smsa o 16 i ciągle czekam z nadzieją, że może wizyta jest dzisiaj...

Panicznie boję się tej adopcji. To specyficzny psiak, wrażliwiec ale ze skórą twardziela - jak nie dostanie spokoju na dzieńdobry... i nie pomoże mu się w złapaniu psiego zen to może kłapać zębami :(

będzie dobrze! będzie dobrze! będzie dobrze!

tego się trzymajmy, tak sobie powtarzajmy, no i kciuki!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Tyśka) napisał:

Właśnie czekam na odpowiedź... wstępnie miała być jutro... Wysłałam smsa o 16 i ciągle czekam z nadzieją, że może wizyta jest dzisiaj...

Panicznie boję się tej adopcji. To specyficzny psiak, wrażliwiec ale ze skórą twardziela - jak nie dostanie spokoju na dzieńdobry... i nie pomoże mu się w złapaniu psiego zen to może kłapać zębami :(

Jeżeli państwo mieli psiaki już to nie powinni być zaskoczeni różnymi zachowaniami psów a mały przystosuje się do domu,do ludzi i powinno być dobrze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Jeżeli państwo mieli psiaki już to nie powinni być zaskoczeni różnymi zachowaniami psów a mały przystosuje się do domu,do ludzi i powinno być dobrze.

Mieli, ale wszystkie od maleńkości czyli od otwartej, lagodnej, słodkiej psiej kulki. :( 

Ale juz nie będę spamować, przepraszam :( Panikuję. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...