Jump to content
Dogomania

Dom dla małego pieska


Bella1

Recommended Posts

A z jakich okolic interesują Cię psiaki? 
Mały tzn. jaki, do jakie wagi/wzrostu uważasz psiaka za małego? Pytam, bo bywają tutaj nieporozumienia. :)

Podesłałam Twoją propozycję na dwóch wątkach, może Autorki wątków wejdą i zaproponują jakiegoś psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam w hoteliku Korcie  ma ok. 10 lat, waży 8 kg.

https://www.dogomania.com/forum/topic/352936-9-lat-i-11-m-cy-odsiadkimalutka-sunia-z-w-odzyskała-wolność-prosi-o-deklaracje/

 

W schronisku w WOJTYSZKACH jest mnóstwo mąłych, starszych piesków bardzo potrzebujących domu, z Wrocławia nie jest to daleko.

prosze zerknąć na ich strone

http://www.hotelzwierzat.com/

z boku można wyszukac np. wpisując: mały. Tam jest ok. 3 000 psów...

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ja nie mam takiego pieska. Za jakiś czas będzie do adopcji "mój" ślepy i głuchutki 11letni Krecik (mix sznaucerek, 9kg), LINK DO WĄTKU - ale na razie pochorował się i nie jest jeszcze gotowy do adopcji.

W schronisku M. (kontakt z ewu) jest taka sunia do adopcji:
 

Cytat

Poznajcie Alutkę!

Alutka to cudowna młoda sunia, ma dopiero około 4-5 lat. Prawdopodobnie nigdy nie było jej dane żyć w kochającej rodzinie, nikt o nią nie zadbał... a mimo to ona bardzo potrzebuje obecności człowieka, cieszy się z każdej chwili z nim spędzonej.

Alutka wychowała dwie piękne córeczki, które lada dzień znajdą swoje nowe domy. A co z nią? Czy trafi do schroniskowego kojca?

Zróbmy wszystko, żeby ona też znalazła swoje miejsce na świecie, w prawdziwej, kochającej rodzinie

Alutka jest psiakiem małym, mądrym, o niesamowicie pięknych oczkach. Jest łagodna, spokojna i z pewnością odwdzięczy się bezwarunkową wiernością i miłością osobie, która zechce dać jej szansę.

Obraz może zawierać: pies

Obraz może zawierać: pies

Obraz może zawierać: pies

Obraz może zawierać: pies

Obraz może zawierać: pies

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W końcu mogę coś napisać, co się dzieje z tą dogomanią.... Ja polecę Sonię, dziewczyna jest pod opieką Radzyńskiego Stowarzyszenia "Podaj Łapę"

Sonia, sunia o cudownych, niebieskich oczach, ma ok 9 lat.
Trafiła do nas we wrześniu 2016 roku. Wcześniej żyła jak bezdomny pies i włóczyła się po Radzyniu, musząc radzić sobie sama. W związku z tym, jest bardzo samodzielnym psem.
Chodzi gdzie chce, a gdy chce się narzucić jej kierunek, kładzie się brzuchem do góry, domagając się motywacji w postaci głaskania :)
Jest wesołą i bardzo energiczną sunią. Lubi bawić się z młodszymi psami. Bywa roztrzepana :)
akceptuje psy
akceptuje dzieci
akceptuje koty
wymaga nauki chodzenia na smyczy (najlepiej sprawdzą się smaczki)
radosna
pogodna

142825527_4959323594142347_351904973465540941_o.jpg

142351288_4959323614142345_6832404268961629314_o.jpg

142347813_4959293740811999_7734425541109385324_n.jpg

141487447_4959323417475698_6821800682107227492_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Hej. 

Mam do adopcji małego psa rasy westie. Na imię ma Pedro. Poszukuje nowego domu ponieważ my pracujemy za granicą a w obecnym domu zastępczym karmią go bardzo źle. Jego zdrowie a nawet życie jest zagrożone przez taką dietę. Ze swojej strony jako właściciele możemy zapewnić pieskowi odpowiednią karmę i całe oporządzenie tak jak zabawki weterynarza lub fryzjera itp. Pedro potrzebuje tylko ciepłego spokojnego kąta i spacerków. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...