Jump to content
Dogomania

Rozliczony 86 zl Pieknie Dziekuje Dobreduszki! Niechaj sie spelni najpiekniejsze Jaśminkowi.Nadziejkowo do 20 01


Nadziejka

Recommended Posts

  • Nadziejka changed the title to Wielka Obnizka! K.Bonda ,Pochlaniacz,,8 zl .Mamy zadeklarowane ok 75 zl! Niechaj sie spelni najpiekniejsze Jaśminkowi.Nadziejkowo do 20 01
  • Nadziejka changed the title to Dziś kończymy.Wielka Obnizka!.Mamy zadeklarowane ok 75 zl! Niechaj sie spelni najpiekniejsze Jaśminkowi.Nadziejkowo do 20 01
2 godziny temu, Koki-99 napisał:

To ja jeszcze "Ślub" poproszę. Czasem trzeba po cięższej pozycji przeczytać coś co jest łatwe, lekkie i przyjemne ;) Jeszcze D. Steel nie czytałam.

                                            Dziekuje serdecznie  Pozdrawiam

           Bede niedlugo szykowac wielka paczuche do Ciebie 

                             WALENTYNKI                         

Num 1 a  ksiazka ,,Slub,,

stan bardzo dobry bielutenka cala

cena wywol  1 zl   

Ślub - Danielle Steel | Książka | Literatura piękna obca | merlin.pl

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Do 22 gramy..Wielka Obnizka!.Mamy zadeklarowane ok 75 zl! Niechaj sie spelni najpiekniejsze Jaśminkowi.Nadziejkowo do 20 01
  • Nadziejka changed the title to Rozliczam Pieknie Dziekuje Dobreduszki! Niechaj sie spelni najpiekniejsze Jaśminkowi.Nadziejkowo do 20 01
Dnia 8.01.2021 o 23:53, plastelina napisał:

To ja 3 i 4 zacznę za wywoławcza .Nadziejko czy ja nie powinnam Ci wpłacić za jakiś bazarek ?

       Bedzie jeszcze chyba niespodzianka od plasteliny dla Jaśminka

am nadwyzeczke dziekuje pieknie 6 zl 20 gr

 

    Rozliczonko

Cegielki Zycia Ciocia Anula 20 zl Dziekuje Cudnie Mam na koncie!

Cegielki Zycia Rubik 10 zl Dziekuje Cudnie Mam na koncie!

Cegielki Zycia Ciocia Nesiowata 10 zl Dziekuje Cudnie Mam na koncie!

 

Koki99 za wywol mam na koncie dziekuje! nadwyzka 3 zl!

Num 1 ksiazka ,,Pokój goscinny,, 13 zl

Num 1 a  ksiazka ,,Slub,, Danielle Stell  1 zl

 

Toska1 kup teraz wyslana paczka Otrzymana!

Num 2 ksiazka ,,Sto milionow dolarow,, Lee Child  dziekuje cudnie 12 zl Mam na koncie z nadpalya dziekuje cudnie! 14 zl razem

 

plastelina  za wywol  8 zl 80 gr plus 6 zl 20 gr nadwyzka mam na koncie 15 zl dziekuje!

Num 3  ciastka kruszynki z czekolada 3 zl

Num 4  czekolada milka oreo  2 x po 2 zl 90 gr czyli 5 zl 80 gr

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Koki-99 napisał:

To ja jeszcze "Ślub" poproszę. Czasem trzeba po cięższej pozycji przeczytać coś co jest łatwe, lekkie i przyjemne ;) Jeszcze D. Steel nie czytałam.

                 Koki  14 zl wplac prosze za ksiazki Dziekuje bardzo

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczam ok 83 zl bedzie Pieknie Dziekuje Dobreduszki! Niechaj sie spelni najpiekniejsze Jaśminkowi.Nadziejkowo do 20 01
  • Nadziejka changed the title to Rozliczony!86 zl Pieknie Dziekuje Dobreduszki! Niechaj sie spelni najpiekniejsze Jaśminkowi.Nadziejkowo do 20 01

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...