Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY. Jaki będzie ten 2021 rok? Marzeniami wypełnijmy bak paliwa po lepsze życie... na dwa transporty. Kwota 1030zł już na moim koncie, dziękuję!


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 9.01.2021 o 11:22, uxmal napisał:

Dzień dobry. To życzenie poproszę. 

 

Dnia 9.01.2021 o 21:14, Tola napisał:

Fajny pomysł na bazarek transportowy:)

To ja podpisuję się pod marzeniem POker i dorzucę na drogę 8 kanistrów z paliwem.

 

Dnia 10.01.2021 o 12:07, Grażka123 napisał:

Który piesek nadstawi uszka, będę szeptała...

 

20 godzin temu, Poker napisał:

Dorzucę jeszcze marzenie, żeby uwzględniono petycję i zakazano sprzedaży petard, fajerwerków i tym podobnych dureństw.

Bardzo, bardzo Wam dziękuję :)

Mam pierwsze wpłaty, więc wieczorem (mam nadzieję, że nie porwie mnie czasowe UFO!) zrobię podsumowanie, ale w weekend pieski przejechały +61km. 

Na razie zakutalizowałam pierwszą stronę.

Komu jeszcze nie wysyłałam, to teraz wysyłam nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Poniedziałek dla psiaczków zaczął się dobrze :)

- udało się wlać paliwo aż do 55 kanistrów paliwo, dzięki Ciociom Anuli, Livce, b-b i elficzkowa. Ciocia Livka dorwała jakąś promocję, bo kupiła 2x więcej :) 
- Ciocia Onaa z kolei wlała nadzieję w serca psinek - spotkała się z nimi i poszeptała, każdemu z osobna ;)

BARDZO DZIĘKUJĘ wymienionym Ciociom za wpłaty :)
Na razie tylko tyle mi się wpłat zaksięgowało, ale bank księguje do godziny 14. :) Jest czas.

Rozliczenie znajduje się na stronie 1., w poście 2. Zapraszam.

Aktualnie na koncie mam 190zł na podróż, czyli mamy opłaconą (niemal) 1/3 drogi. 
Psiaki powoli mogą się pakować :)


How To Travel With Your Dog Peacefully Out Of Town - Pet Blog

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dalej zapraszamy!

 

19 godzin temu, Livka napisał:

Wędrujemy z bazarkiem na sam szczyt :)

 

19 godzin temu, Livka napisał:

i znowu podciągamy ;)

 

18 godzin temu, b-b napisał:

Zapraszamy bo psiaki czekają :))

 

15 godzin temu, Livka napisał:

Podrzucę dla nocnych marków :)

Dziękuję, że dbacie o bazarek. Ja, wstyd przyznać, ale jestem słaba w organizacji czasu i ciągle mi go dużo za mało :(

Link to comment
Share on other sites

Styczeń jest ciężkim miesiącem ale może jeszcze jakaś dobra duszyczka choć jeden kanisterek paliwa zakupi? :)

Prosimy bo to paliwo na nową drogę nie tylko psiaka przewożonego z hoteliku do hoteliku ale wyruszy też po nowe życie psiak/psiaki ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Styczeń jest ciężkim miesiącem ale może jeszcze jakaś dobra duszyczka choć jeden kanisterek paliwa zakupi? :)

Prosimy bo to paliwo na nową drogę nie tylko psiaka przewożonego z hoteliku do hoteliku ale wyruszy też po nowe życie psiak/psiaki ze schroniska.

Oj ciężki niestety.

Miejmy nadzieję, że psiaki dozbierają jeszcze. Zobaczymy ilu psiakom uda się pomóc, czekam na wieści od Toli :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...