Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY. Jaki będzie ten 2021 rok? Marzeniami wypełnijmy bak paliwa po lepsze życie... na dwa transporty. Kwota 1030zł już na moim koncie, dziękuję!


Tyśka)

Recommended Posts

13 minut temu, Tyśka) napisał:

Bardzo Wam dziękuję, ja na tygodniu pracuję, do pracy dojeżdżam pociągiem (1,5h w jedną stronę), a w weekendy się uczę... i niestety doby mam za mało.

 

Podliczę już jutro, ale dziękuję że jesteście. :) Wiadomo jaką kwotę trzeba dozbierać do tych 600zł? 

Chyba jeszcze nie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Tak, najmocniej przepraszam - zwyczajnie się nie wyrabiam. Dziękuję za podesłanie linków :)

EDIT: Dodane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2021 o 19:03, Nesiowata napisał:

Jeszcze trochę paliwa - 5 kanisterków proszę

 

Dnia 16.01.2021 o 19:41, b-b napisał:

I ja jeszcze 5 kanistrów poproszę.

 

22 godziny temu, Anula napisał:

Poproszę jeszcze kanistry za 50zł.Psiaki muszą pojechać tym transportem,to jest ich jedyna szansa.

Już wpłacone.

 

12 godzin temu, bakusiowa napisał:

Poproszę 10 kanistrów.

 

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

10 kanistrów poprosze  i marzenie:

2. "żeby myśliwych nie było."

Dziękuję.

Dzięki Wam mamy +115zł deklaracji na paliwo. Jesteście niesamowici. Sumując z poprzednimi mamy już 503zł deklaracji na paliwo. 

Podsumuję wszystko później, nr konta też roześlę później  (choć to to samo, co Krecika tylko z tytułem: bazarek), teraz tylko zebrałam nowe deklaracje tutaj, bo pociągi sparaliżowane i czekam na pociąg do pracy. Muszę się uspokoić, zająć czymś umysł,  bo nieźle się zdenerwowałam. 3h spóźnienia w pracy zaoferowała mi komunikacja publiczna,  a niby mam tylko 40 km. :( o ile w ogóle kolejnego pociągu nie odwołają.

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Jaki będzie ten 2021 rok? Marzeniami wypełnijmy bak paliwa po lepsze życie Niechcianych, PRZEDŁUŻAM do 20.01.
2 godziny temu, Anula napisał:

Czy już wiadomo jaki będzie całościowy koszt transportu psiaków?

Pokomplikowalo się jeszcze  bardziej z transportem niestety. Psy pojadą 22 , ale  tylko te ze schroniska,  Amik pojedzie drugim transportem z tymi psami do Szczecina. To niekorzystne dla nas finansowo rozwiązanie, bo transport piątkowy ma kosztować 850, a Amik we wtorek - 450zl:( Rozmawiałam z Tyska- zaproponowała, że pieniądze z bazarku przeznacza na psy schroniskowe , ale to nie w porządku wobec Amika i Tyska, która zrobiła bazarek:(  Ponieważ p. Maciek na przednim siedzeniu zabierze w kontenerku moje koty do Myslowic, wpłacę jeszcze 150 zl id siebie. Bardzo proszę, roześlijcie jeszcze zaproszenia do znajomych, bo nawet jak na razie wykorzystamy w piątek te pieniądze z bazarku, to brakuje ok. 300 zł:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Czy już wiadomo jaki będzie całościowy koszt transportu psiaków?

850 zł. Transport 22.01.

Pan do mnie też dzwonił, ze Amik nie zmiesci się transportem piątkowym i pytał czy może pojechać z innymi psami we wtorek 26.01, jego koszt 450zl. Bedzie wtedy jechać m.in. pies husky z Krasnobrodu do Fundacji Psy Północy w Poznaniu. Amik troche ma na swoim koncie (po odliczeniu wydatków za hotel i chipowanie: około 400zł) plus poproszę Pana właściciela o dorzucenie się.  Amik da radę:)

Niech ten cały bazarek naprawdę służy psiakom ze schroniska, które wyjadą 22.01. Ich kwota transportu jest spora, a to dopiero początek wydatków. No i psiakom brakuje jeszcze, mamy na razie 507zł na transport.

 

PS: pisalysmy z Tola. Tak jak mówiłam telefonicznie, bazarek głównie robiłam z myślą o Zamojszczakach, bo tak chciałam dołożyć cegiełkę do pomocy. Nie wiem czy dla samego Amika bym miała checi robić bazarek, dopiero zmotywowało mnie to jak Livka założyła wątek Rudemu. Naprawdę się nie martwcie, wyszło jak wyszło i tyle ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Amik zmieściłby się, bo jedzie 4 psy, mam dobrac piątego że schroniska .... 

Hm. To pewnie chodzi o to, że Pan umówił się na konkretna kwotę z tymi ludźmi. 

Mam pomysł jeszcze jeden, abyście się nie martwili Amikiem. Popytam znajomych z fb czy mogliby się dorzucić do kwoty transportu. Niektórzy po cichu kibicowali Amikowi, a inni poprosili mnie, aby wyciągnąć Amika z łańcucha... ;) 

Dla mnie najważniejsze aby dozbierać dla psiaków z Zamościa. O Amika jestem spokojna. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...