Jump to content
Dogomania

Skóra i kości na łańcuchu- PIES- bez pomocy, teren Wojtyszek. Udało się- JASMINEK ma DOM <3


Recommended Posts

Fajnie się dzieje u Jaśminka :) Cieszę się bardzo, że tak imię przypadło do gustu. :) Jako matka chrzestna powinnam się zatem szarpnąć na jakąś większą kwotę, ale na razie operacja mojego pieseła pochłonie masę kasy. Jedyne co mogłam na razie to ten przelew od znajomej z fb przekazać dla bidula.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Fajnie się dzieje u Jaśminka :) Cieszę się bardzo, że tak imię przypadło do gustu. :) Jako matka chrzestna powinnam się zatem szarpnąć na jakąś większą kwotę, ale na razie operacja mojego pieseła pochłonie masę kasy. Jedyne co mogłam na razie to ten przelew od znajomej z fb przekazać dla bidula.

A ja jestem Ci wdzięczna że jesteś! Nic ie trzeba więcej. Wiemy przecież o Twoim pieski i najważniejsze żeby wrócił do zdrowia. 

Dla Jasminka trochę się już nabiera na start a postaram.sie też powalczyć o jakieś pieniądze na fb ale to dopiero gdy psiak będzie odpiety z lancucha i zabrany... Czyli w sobote

Kochana Anecik zgodziła się przyjąć go do siebie dlatego jestem dobrej myśli że szybko go ogarniemy i znajdziemy dobry dom stały. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, kiyoshi napisał:

A ja jestem Ci wdzięczna że jesteś! Nic ie trzeba więcej. Wiemy przecież o Twoim pieski i najważniejsze żeby wrócił do zdrowia. 

Dla Jasminka trochę się już nabiera na start a postaram.sie też powalczyć o jakieś pieniądze na fb ale to dopiero gdy psiak będzie odpiety z lancucha i zabrany... Czyli w sobote

Kochana Anecik zgodziła się przyjąć go do siebie dlatego jestem dobrej myśli że szybko go ogarniemy i znajdziemy dobry dom stały. 

 

Bardzo dobrą wiadomość nam przyniosłaś aby jakoś do soboty biedak wytrzymał.Wszystkim tym ,którzy nie przeszli obojętnie koło tego biednego psa bardzo dziękuję.

Nie da się tej jakoś budy chociaż na te dwa dni ocieplić,przybić deski? Dać więcej słomy do środka bo przecież nie ma co go grzać,sama skóra i kości,nawet już głowa zrobiła się szpiczasta co wskazuje na duże wychudzenie.Jaśminowi będzie potrzebna karma wysokoenergetyczna,trzeba o tym już pomyśleć.

Po Czesterku będą pieniążki tylko czekam na zwrot,ujmę Jaśmina w pomocy dla niego.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Anula napisał:

Bardzo dobrą wiadomość nam przyniosłaś aby jakoś do soboty biedak wytrzymał.Wszystkim tym ,którzy nie przeszli obojętnie koło tego biednego psa bardzo dziękuję.

Nie da się tej jakoś budy chociaż na te dwa dni ocieplić,przybić deski? Dać więcej słomy do środka bo przecież nie ma co go grzać,sama skóra i kości,nawet już głowa zrobiła się szpiczasta co wskazuje na duże wychudzenie.Jaśminowi będzie potrzebna karma wysokoenergetyczna,trzeba o tym już pomyśleć.

Po Czesterku będą pieniążki tylko czekam na zwrot,ujmę Jaśmina w pomocy dla niego.

Tak, coś mu tam powsadzali w ta budę, te zdjęcia były zrobione w chwili odkrycia tego psa, minął już ok tydzień gdy dostaje gotowane jedzenie itd.

Chciałam tam podjechać wczoraj ale to ponad 50 km ode mnie, w taką pogodę ponad godzina w 1 stronę bocznymi drogami. Nie było sensu. Bo też nic bym nie pomogła wiecej 

Czasem na daną chwilę po prostu nie możemy zrobić więcej. 

O karmie pomyślimy jak będzie u Anety czy nie będzie jednak wymagał weterynaryjnej. Póki co Asia co go karmi mówiła że niby nie ma kłopotów z trawienie i ma normalne kupy, oby tak było chociaż wiem z doświadczenia że zwykle takie psiaki trzeba najpierw odżywiać jakąś karma typu Gastro Intestinal. Zobaczymy wszystko. 

Dziękuję że też pomyślałaś o finansach. Przykro mi bardzo z powodu Czesterka :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Dusia-Duszka napisał:

Jestem u chudziny.

Proszę nr konta. Wpłacę 30,-.

dziękuje z całego serca <3 zaraz przesle numer

 

A na koncie właśnie zauwazyłam troszkę wpłat dla Jasminka. OGROMNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJE <3

  • limonka80- 100 zł
  • Pani Irenka- 60 zł
  • agat21- 50 zł
  • Anula 50 zł
  • Ania G-R 50 zł

kwiat-ruchomy-obrazek-0050.gif

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Zaglądam do chudzinki o tak pięknym imieniu;  cieszę się, że chłopakowi uda się odmienić ten straszny los.

Jeśli byłaby potrzebna zbiórka, to mogę wystawić na Ratujemy Zwierzaki.

Dziekuje Tolu. To będzie dla mnie ogromna pomoc <3 oczywiście przyszykuje tekst itd i ta zbiórkę wypromuje. Pewnie żeby potem korzystać z tych pieniążków to będą potrzebne faktury? ale to chociaż na część potrzeb weterynaryjnych żeby było, to będzie super.

Dzisiaj będe się kontaktować z Asią co go karmi i jutro ma zawieść. Oby się tam nic nie zmieniło.

9 godzin temu, Baltimoore napisał:

Ode mnie też poszło. Kciuki za Jaśmina 

 

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Poszło 50 zł dla Jaśmina.

dziękuje ślicznie <3

7 godzin temu, Dulska napisał:

ja też poproszę o konto, na razie dam jednorazowo 50 zł, deklaruje stałą 20 zl miesięcznie,

poszło :) Witaj na watku i z całego serca dziękuje za tak dużą pomoc <3 <3

Link to comment
Share on other sites

 Jasminku z calej duszy modle tulinkam Niechaj sie spelni dobro i tylko dobro Tobie piesielku

Badz komus najcudowniejszym skarbuniem     ❤    

Izun mam jeszcze troszke prezentow spod choineczki ,

zaraz czaruje kramik coby sie podzielic choc ciut

moze dobreduszki zajrza , moze kupia  dla Jaśminka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...