Jump to content
Dogomania

Skóra i kości na łańcuchu- PIES- bez pomocy, teren Wojtyszek. Udało się- JASMINEK ma DOM <3


Recommended Posts

Minęły kolejne długie miesiace, przepraszam, że nie wrzucałam wieści na bieżąco. Pani czasem podsyła nowe filmiki, Jasminek wreszcie trochę przytył, ogólnie radzi sobie świetnie i trafił na rewelacyjnych ludzi.

Nie mam za bardzo czasu na wklejanie nowych filmików bo to jednak duży kłopot żeby z WhatsAppa ściagać je na you tube.....ale zaufajcie mi- u chłopaka bardzo bardzo dobrze 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2021 o 20:03, kiyoshi napisał:

Kochani, u Jasminka wszystko dobrze, W wekend szykuje się 1sza miesięcznica jego adopcji 🙂

W tym tygodniu u Pani (jak i wszedzie) ciagle pada, więc spacery króciutkie i tez nie było interakcji Jasminka z innymi psami. W domu zachowuje się super, już minęły wpadkowe sprawy, coraz bardziej się uregulowało to załatwianie, nocki ładnie przesypia na swoim materacu albo na fotelu. W dzień cały czas chce być blisko ludzi  a najlepiej głaskany.

Pani napisała tez, że Jasmin to cudowna istotka 😉

Taki filmik- widać psiątko w pełnej okazałości.

 

               coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...