Jump to content
Dogomania

Skóra i kości na łańcuchu- PIES- bez pomocy, teren Wojtyszek. Udało się- JASMINEK ma DOM <3


Recommended Posts

Mam nadzieje, że się wszystko dobrze ułoży z tymi kupkami...

Anetka rozliczyła pobyt Jasminka w marcu- wyszło 300 zł za hotelik i dojazdy do weta. 76 zł na fakture na Zea- tym samym kasa ze zbiórki została wyzerowana. 224 zł dokładamy z konta na dogo. Od razu rozpisze tez 39 zł na rejestracje chipa. ZOstanie ok. 700 zł na inne potrzebuje do rozdysponowania, ale jeszcze muszę minimum tydzień potrzymac..

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Pani napisała że jak tak leży to lubi jak ktoś do niego przyjdzie i go drapie za uchem wtedy się cały wywala na plecy i łapką prxytrzymuje żeby nie odchodzić :)))) 

Mordułeczka kochana :))) Dżasminek! A'propos - jakie imię Dżasminek teraz nosi?

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, kiyoshi napisał:

Mam nadzieje, że się wszystko dobrze ułoży z tymi kupkami...

Anetka rozliczyła pobyt Jasminka w marcu- wyszło 300 zł za hotelik i dojazdy do weta. 76 zł na fakture na Zea- tym samym kasa ze zbiórki została wyzerowana. 224 zł dokładamy z konta na dogo. Od razu rozpisze tez 39 zł na rejestracje chipa. ZOstanie ok. 700 zł na inne potrzebuje do rozdysponowania, ale jeszcze muszę minimum tydzień potrzymac..

Jest faktura na 76 zł,  jutro będzie opłacona.

Kwota 1565 zł uzyskana na zbiórce  została rozliczona.

 

7_3_2021 ZEA.pdf

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam znów filmik Jasminka. Pięknie spaceruje na smyczy. 

Pytałam o imię i Pani odpisała że Jaśmin zostaje, bo piękniejszego imienia nie można wymyślić :)))) 

Jasminek był wczoraj u weta bo zaczęło mu oczko lzawic. Wet powiedział że jest za chudy ale poza tym w bardzo dobrej kondycji. Dał jakieś suplementy na poprawę pracy trzustki. 

Pani chyba pokochała naszego psiaka. Piszę o nim w bardzo ciepły sposób. Chyba takiego przyjaciela szukali. Jaśmin nie sprawia żadnych kłopotów - szybciutko wszedł w rytm domu. Jedynie kwestia tych kup. Jeszcze raz na czas mu się zdąży zrobić w domu chociaż konsystencja kupek jest już lepsza. 

Poczekajmy jeszcze z tydzien

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2021 o 14:11, Isiak napisał:

Nie czytałam, ale widziałam film. Omal mi serce nie wyskoczyło od początku filmu do końca - i z nerwów (atmosfera) i z żalu...

Książka jest - jak to zwykle bywa - o wiele lepsza. Agnieszka Holland mimo, że jest wybitną reżyserką, niektórych tematów jeszcze nie czuje. Z naciskiem na JESZCZE.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2021 o 10:16, kiyoshi napisał:

Wczoraj dostałam znów filmik Jasminka. Pięknie spaceruje na smyczy. 

Pytałam o imię i Pani odpisała że Jaśmin zostaje, bo piękniejszego imienia nie można wymyślić :)))) 

Jasminek był wczoraj u weta bo zaczęło mu oczko lzawic. Wet powiedział że jest za chudy ale poza tym w bardzo dobrej kondycji. Dał jakieś suplementy na poprawę pracy trzustki. 

Pani chyba pokochała naszego psiaka. Piszę o nim w bardzo ciepły sposób. Chyba takiego przyjaciela szukali. Jaśmin nie sprawia żadnych kłopotów - szybciutko wszedł w rytm domu. Jedynie kwestia tych kup. Jeszcze raz na czas mu się zdąży zrobić w domu chociaż konsystencja kupek jest już lepsza. 

Poczekajmy jeszcze z tydzien

O, jak mi się ego napuszyło :D Z powodu komplementu imiennego ;)

I tak bardzo się cieszę, że pokochali Jaśminka! Miód w serce...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Książka jest - jak to zwykle bywa - o wiele lepsza. Agnieszka Holland mimo, że jest wybitną reżyserką, niektórych tematów jeszcze nie czuje. Z naciskiem na JESZCZE.

Ooo to może faktycznie przeczytam. Sądziłam że film jest jest dokładnym odwzorowaniem

Dziś skończyłam "Czulego narratora" i powiem tak 1/3 tej książki to wielka przyjemność czytania.... przy reszcie bardzo się umeczylam :( 

5 minut temu, agat21 napisał:

O, jak mi się ego napuszyło :D Z powodu komplementu imiennego ;)

 

I słusznie :)) 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, agat21 napisał:

A czy masz jakieś wieści o Joshim?

W piątek dodzwonila się do Fundacji. To co usłyszałam wydaje mi się tak dziwne i nieprawdopodobne że zupełnie nie wiem co myśleć i co robić.... Jak byśmy mówili o dwóch zupełnie różnych psach... Myśle czy nie wybrać się do Warszawy ...

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, kiyoshi napisał:

Ogólnie na temat agresji psa.... Zupełnie niezauważalnej nawet w 1% u nas..... 

Przypomina mi się Misiu, który u mnie  czekał tydzień na wyjazd do BDT. U mnie był aniołem, w DT podobno był agresywny, problemowy. Wrócił do mnie i znów pies ideał. Ile było prawdy w relacjach BDT nie wiem... 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gabi79 napisał:

Przypomina mi się Misiu, który u mnie  czekał tydzień na wyjazd do BDT. U mnie był aniołem, w DT podobno był agresywny, problemowy. Wrócił do mnie i znów pies ideał. Ile było prawdy w relacjach BDT nie wiem... 

Tak. Coś w tym.jest...u nas nie był agresywny nawet do.pijaczkow spod sklepu, w ogóle uwazalysmy go za jednego z najłagodniejszych psów! Dodam tylko że byłam tak zaskoczona ta informacja o agresji że kilka razy dopytywalam i ostatecznie stanęło na tym że jest agresywny głównie wieczorem

Nicz tego nie pojmuje. Niby ataków padaczki już nie ma. A było. Ich tak dużo... I najniższa dawka Lumimolu je zakończyła... Czy to.mozliwe? Czy lek może powód owac skutki uboczne w postaci agresji??? 

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, kiyoshi napisał:

Tak. Coś w tym.jest...u nas nie był agresywny nawet do.pijaczkow spod sklepu, w ogóle uwazalysmy go za jednego z najłagodniejszych psów! Dodam tylko że byłam tak zaskoczona ta informacja o agresji że kilka razy dopytywalam i ostatecznie stanęło na tym że jest agresywny głównie wieczorem

Nicz tego nie pojmuje. Niby ataków padaczki już nie ma. A było. Ich tak dużo... I najniższa dawka Lumimolu je zakończyła... Czy to.mozliwe? Czy lek może powód owac skutki uboczne w postaci agresji??? 

Tak, skutkiem ubocznym może być agresja

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Moli@ napisał:

Luminalu też nie można odstawić z dnia na dzień..., nawet z małej dawki schodzimy - zmniejszając.

 

No ale myślisz że odstawia? Wtedy te ataki mogą wrócić... Nie wiem co oni zamierzają ale martwię się bardzo bo jeśli będzie agresywny to jego przyszłość wygląda bardzo źle :(((

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

No ale myślisz że odstawia? Wtedy te ataki mogą wrócić... Nie wiem co oni zamierzają ale martwię się bardzo bo jeśli będzie agresywny to jego przyszłość wygląda bardzo źle :(((

Nie wiem co robią :(

Powinni jeszcze raz skonsultować z lekarzem

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...