Jump to content
Dogomania

Skóra i kości na łańcuchu- PIES- bez pomocy, teren Wojtyszek. Udało się- JASMINEK ma DOM <3


Recommended Posts

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

Jednak niepokoi mnie, bo poprzedni piesek został uśpiony w młodym wieku...muszę ustalić co się wydarzyło...NIe wiem czemu, ale o Jasminka w ogóle nie dzwonią takie domy, żeby od razu wiedziała, że tak- to ten.....

Mam nadzieję że powód uśpienia psiaka w 100% uzasadniony,  jednak jakoś sam fakt to niezbyt zachęcający początek...

Patrząc na uśmiech Jaśminka jestem przekonana, że zadzwoni taki dom, że od razu będziesz wiedziała że to TEN dom, zobaczysz :-))  

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, limonka80 napisał:

Mam nadzieję że powód uśpienia psiaka w 100% uzasadniony,  jednak jakoś sam fakt to niezbyt zachęcający początek...

Patrząc na uśmiech Jaśminka jestem przekonana, że zadzwoni taki dom, że od razu będziesz wiedziała że to TEN dom, zobaczysz :-))  

ten Pan oczywiście nie zadzwonił..wczoraj widac chciał sobie trochę z kimś popisać jedynie.

NO musi taki dom być, żebym na te 95% wiedziała, że warto ;)

Dziś Aneta dzwoniła, że Jasminek rozwalił kołnierz, ale na szczęście nie interesuje się w ogóle raną po kastracji, więc pozwoliłyśmy mu tak pozostać :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Trzymam mocno kciuki za Ten właściwy telefon.

To chyba będzie trwało wieki :( wczoraj znów dzwoniła jakąś dziwna osoba o "tego psa co mam na oddanie". Mam wrażenie że sam margines społeczny dzwoni o Jasminka. Najważniejsze to: czy jest za darmo i czy można go dowieść. Jestem tym zalamana. Wczoraj dzwoniła jakaś dziewczyna co wcześniejszego psa oddała gdzieś na wieś i nawet nie ma kontaktu bo przechodził z rąk do rąk a nowy partner mamy się na niego nie zgadzał to wydała ale teraz już weźmie Jaśmina tylko żeby dowieść... Ręce mi opadają.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

wcześniejszego psa oddała gdzieś na wieś i nawet nie ma kontaktu bo przechodził z rąk do rąk a nowy partner mamy się na niego nie zgadzał to wydała ale teraz już weźmie Jaśmina tylko żeby dowieść...

Przecież to skóra cierpnie jak się czyta takie rzeczy, skąd się tacy ludzie biorą?  Oddali psa na poniewierkę bo nowy partner mamy się nie zgadzał, szkoda że partnera nie oddali na wieś.

Jaśminek znajdzie dobry dom, ma Ciebie jako selekcjonera  ofert :-)) szkoda tylko tych psiaków które trafiają do takich emocjonalnych kalek jak ci co dzwonili do tej pory.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tyśka) napisał:

Znam to. Identycznie głupie, poniżej poziomu zapytania miałam o Amika. Przynajmniej kilka w tygodniu, przez te 1,5roku. Rozumiem doskonale, jak to męczące psychicznie. 

Ale w końcu ktoś sensowny zadzwoni. Wierzę w to. Trzymaj się.

Nawet nie chce myśleć że takich telefonów będzie więcej 

13 godzin temu, limonka80 napisał:

Przecież to skóra cierpnie jak się czyta takie rzeczy, skąd się tacy ludzie biorą?  Oddali psa na poniewierkę bo nowy partner mamy się nie zgadzał, szkoda że partnera nie oddali na wieś.

Jaśminek znajdzie dobry dom, ma Ciebie jako selekcjonera  ofert :-)) szkoda tylko tych psiaków które trafiają do takich emocjonalnych kalek jak ci co dzwonili do tej pory.

To prawda. Też mi żal bo wiem że ci ludzie i tak znajdą gdzieś psa :( i jego los może być dość nieoewny

Dziś miałam dwa kolejne pytania o. Jasminka. Poprosiłam o kontakt telefoniczny. Może ktoś sensowny zadzwoni. 

Bardzo bym chciała by miał już dom

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Jedna Pani zadzwoniła z tych dzisiejszych i TAK, jestem a tak. 

Nasz Chomik w cudze ręce ?!?....

Żartuję, bardzo się cieszę, widzisz, mówiłam że tak będzie.

Na takim psie musiał się poznać ktoś na tyle dobry i madry by był wart Jaśminka  :-))

Link to comment
Share on other sites

Rodzina zapowiada się naprawdę bardzo dobrze i czuje ze to może być to. Już wszystko online Posprawdzałam. Jest dom ogródek nieduży ale dobrze ogrodzony, ludzie nie mieli wcześniej psów ale za to i szynszyli i świnki i inne w której bardzo inwestowali. Jaśmin będzie miał. I ogród i długie spacery po okolicznych lasach z Panią. 

Dobrze mi się to wszystko układa. Ludzie mieszkają w Jaworze pod Wrocławiem. Dostali już numer do Anety. Pojadą, poznają i jak zaiskrzy to Jaśmin może się pokowac

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Przyjadą w czwartek zapoznać Jasminka. Póki co zaczynają kupować wyprawkę. 

Trzymajcie mocno kciuki żeby chomiczek się spodobał. On naprawdę tak bardzo zasluguje na dom. Nawet nie chce myśleć że coś pójdzie nie tak

Musi być dobrze, prawda 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2021 o 15:40, agat21 napisał:

Nooo, Dżasminek spodoba się na pewno! Tylko żeby byli dobrzy dla niego, bo jak nie to z matkom chrzestnom będą do czynienia :D

oczywiście, że tak...

Wczoraj krótko pisałam z Asią (tą która znalazła Jaśminka na tym łańcuchu a potem zawiozła do Anecik) napisałam jej o tym domu, okazało się, że Asia często jeżdzi do Wrocławia więc wizytę poadopcyjną w Jaworze zrobi z największą radością :D ucieszyło mnie to, bo wiem jak bardzo cały czas myśli o tym piesku, ciągle dopytuje...Będzie dla niej wielką radością odwiedzić go w nowym domu.

O ile oczywiście już nie zapeszyłam.....

W środe będe się kontaktowac z rodzinka czy wszystko aktualne....

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyśka) napisał:

Oby te zdjęcia przydały się... tylko do włożenia w antyramę w nowym domu :) Bo te zdjęcie z piłką jest mistrzowskie :D

Ogromnie zaciskam kciuki - niech zaiskrzy!

To zdjęcie w duecie z tym pierwszym z łańcucha - kolejny zestaw do albumu "Metamorfozy wszechczasów" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...