Jump to content
Dogomania

Skóra i kości na łańcuchu- PIES- bez pomocy, teren Wojtyszek. Udało się- JASMINEK ma DOM <3


Recommended Posts

29 minut temu, jankamałpa napisał:

U mnie Kraków + młodzi ludzie to = bardzo dobre domki (Savi i Pola), więc jest nadzieja.

No tak... Pan przez telefon brzmi dobrze. Trzeba jednak poznać narzeczoną, mieszkanie jest jej, skoro Pan wyjeżdża na delegacje to też trzeba brać pod uwagę że ona będzie nie raz sama z Jasminek. Sądzę że decydujące będzie jej podejście do psa na żywo. 

Maja się odezwać po weekendzie i zobaczymy. 

Jaśmin byłby szczęśliwi z taki ludźmi... 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

No tak... Pan przez telefon brzmi dobrze. Trzeba jednak poznać narzeczoną, mieszkanie jest jej, skoro Pan wyjeżdża na delegacje to też trzeba brać pod uwagę że ona będzie nie raz sama z Jasminek. Sądzę że decydujące będzie jej podejście do psa na żywo. 

Maja się odezwać po weekendzie i zobaczymy. 

Jaśmin byłby szczęśliwi z taki ludźmi... 

Bardzo bym chciała, żeby Jaśminek wpadł im w serce ;)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo bym chciała, żeby Jaśminek wpadł im w serce ;)

Jakoś mam sporo wątpliwości... Ale zobaczymy jak wypadnie zapoznanie. Potem i tak zrobię wizytę PA bo Jaśmin będzie miał już kastracje u Anecik więc do adopcji najszybciej w połowie marca. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

jednak nici z tego domu w Krakowie. Okazało sie, że Pan ma 8 letniego syna który co kilka dni mieszka u niego....Zrezygnowałam, Jasmin jest energiczny, skoczny, a to jest małe dziecko.

Szukamy dalej

Ejże, 8 lat to nie takie małe. To chłopak w wieku szkolnym. Mógłby się z Jaśminem świetnie dogadać. Mogliby razem dokazywać. Jeśli syn fajny, to mógłby być super kumpel. No szkoda.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, agat21 napisał:

Ejże, 8 lat to nie takie małe. To chłopak w wieku szkolnym. Mógłby się z Jaśminem świetnie dogadać. Mogliby razem dokazywać. Jeśli syn fajny, to mógłby być super kumpel. No szkoda.

Gdyby mieszkali razem na stałe.... Moze. Ale to syn z poprzedniego związku który jest pod opieką ojca wymiennie z matką. Ciekawe co by się stało gdyby pies przewrócił niechcący chłopca. Ostatnio miałam zwrot po 2 dniach bo pies warknal na 11 latka wychowywane z psami. Przewrazliwionyvh rodziców nie brak zwłaszcza przy skomplikowanej sytuacji rodzinnej

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam znów promocje na wyróznienia ogłoszeń na olx. 1 ogłoszenie za 9 zł na m-c. Chcialabym wykupić 5 bo te poprzednie jutro będa już skończone. czyli 5 x 9 zł = 45 zł na wyróznienia.

Na razie nie ma nowych, sensownych chętnych. Może ktoś ze śląska mógłby podjechac do hoteliku- zabrać Jaśmina na długi spacer, spróbować zrobić mu kilka nowych zdjęć? jesli jest chętny- proszę o kontakt :D

Link to comment
Share on other sites

W wekend Jasminek (jak i inne pieski) mial odwiedziny wolontariuszki, która ćwiczyła chodzenie na smyczy :) Bardzo dziękuje Anetce za organizacje tego spotkania, to dla Jasminka ważne lekcje :)

Oczywiście dostałam filmiki kochanego chomiczka ;) jest mądrym pieskiem, może troszke nieogarniętym ale trudno sie dziwić, skoro nigdy nie miał szans na normalność :(

Malawaszka zrobiła mu kilka portrecików, za które równiez bardzo dziękuje.

Jutro o 13 tej Jasminek jedzie na kastracje- trzymajcie kciuki.

Aneta wystawiła fakture za pobyt w lutym na Fundacje Zea i za kastacje równiez będzie faktura Tolu. To już wyczerpie  fundusze ze zbiórki.

DOmku nadal nie widać na horyzoncie :(

 

1757986006_jaminek1.jpg.b1caddc68d677aa178a63bb544378a2d.jpg

2054100023_jaminek2.jpg.57ba905834c3275b9d07421473ffd77a.jpg

1790548159_jaminek3.jpg.e12c28e5d411abee9c751e56b41e89ed.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Jaśminek coraz piękniejszy :) Po biedaku z wystającymi kośćmi nie ma śladu :)

Dzisiaj zatem wielkie kciuki za pomyślną operację.

To prawda - jego metamorfoza zachwyca i zdumiewa, a jego uśmiech roztapia serca i resztki zimowego śniegu ;)

Kciuki za Jaśminka !!!

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, limonka80 napisał:

Chomiczkowi mina zrzedła, jakby chciał powiedzieć  -  "co mi zrobili, i jeszcze taką czapą dali" :-))

Szybkiego gojenia ciotka życzy.

Minka smutna, abażur wielki, ale to już chyba ostatnie "przykrości" w życiu Jaśminka :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2021 o 18:57, agat21 napisał:

Ooo, jaki wielki abażur! :) 

Niech się szybko goi i zdejmuje go.

 

Dnia 3.03.2021 o 20:24, mari23 napisał:

Minka smutna, abażur wielki, ale to już chyba ostatnie "przykrości" w życiu Jaśminka :)

 

Dnia 3.03.2021 o 19:50, limonka80 napisał:

Chomiczkowi mina zrzedła, jakby chciał powiedzieć  -  "co mi zrobili, i jeszcze taką czapę dali" :-))

Szybkiego gojenia ciotka życzy.

dzięki dziewczyny :) Aneta pisała że Jasmin dosyć dobrze znosi niedogodności, jeszcze kilka dni ...

Limonko- mam 50 zł od Ciebie na koncie- wpisane, że dla Jaśminka...ale zastanawiam się, czy to na pewno dla niego? czy dla suniek z drugiego watku? daj znac pliss- tak czy tak dziękuje ślicznie <3

 

Czekam na info od Toli o wysokości ostatnich faktur- i tez dziękuje ślicznie Fundacji Zea za ogromną pomoc. DO teraz życie Jasminka było opłacane z tej zorganizowanej przez Tolę zbiórki <3

Od marca już płacę ze środków dogomanii. Mamy zapas na 2 miesiące. MUSIMY znaleźć dom...Musimy...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Limonko- mam 50 zł od Ciebie na koncie- wpisane, że dla Jaśminka...ale zastanawiam się, czy to na pewno dla niego? czy dla suniek z drugiego watku?

Tak, to dla Chomika naszego :-)) Napisałaś wcześniej że on już wyczerpał pieniądze ze zbiórki, więc parę złotych mu się przyda.

Byłam przekonana że deklarację  na sa sunie wpłacałam już wcześniej, ale jeszcze sprawdzę, jak nie wpłaciłam to wpłacę.   

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, limonka80 napisał:

Tak, to dla Chomika naszego :-)) Napisałaś wcześniej że on już wyczerpał pieniądze ze zbiórki, więc parę złotych mu się przyda.

Byłam przekonana że deklarację  na sa sunie wpłacałam już wcześniej, ale jeszcze sprawdzę, jak nie wpłaciłam to wpłacę.   

Dziękuję Ci z całego serduszka :) 

Musze tez posprawdzac te deklaracje. Możliwe że wplacilas- poszukam :))) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2021 o 21:30, limonka80 napisał:

Tak, to dla Chomika naszego :-)) Napisałaś wcześniej że on już wyczerpał pieniądze ze zbiórki, więc parę złotych mu się przyda.

Byłam przekonana że deklarację  na sa sunie wpłacałam już wcześniej, ale jeszcze sprawdzę, jak nie wpłaciłam to wpłacę.   

OCZYWIŚCIE ZE WPŁACIŁAŚ. I wyobraż sobie że nie wpisałam w rozliczenie suniek :( NIE specjalnie- umknęło mi :( a wpłata była 20.02.  Dziękuje Bożenko i bardzo przepraszam

 

 

ps. Dziś ma dzwonić jakis Pan z Oświęcimia o chomiczka. Wczoraj krótko pisaliśmy przez olx. Jest to dom z ogrodem ale piesek w domu z opcją spacerów. Jednak niepokoi mnie, bo poprzedni piesek został uśpiony w młodym wieku...muszę ustalić co się wydarzyło...NIe wiem czemu, ale o Jasminka w ogóle nie dzwonią takie domy, żeby od razu wiedziała, że tak- to ten.....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...